Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Gerçekleri söylemek ne zamandan beri felaket kumkumalığı oldu. :A Ekşi, Twitter, Instagram’da herkes bizimle aynı şeyleri eleştiriyordu. :A
Tamam kötüyü çağırma. :A O günler geride kaldı çok şükür. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Evet çünkü Menajerimi Ara'nın en kötü bölümü bile bu sektördeki çoğu Türk dizisinin 10 katı falandır. :A Ayrıca sizin gibi felaket kumkumaları olduktan sonra bir de benim kötümser olmama ihtiyaç yok. :A
Neeey? Ben bu ifadeyi biraz abartılı buldum. :D

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Fragman güzel. Dizi sonunda istediğim kıvama geri dönüyor. Ekin Atalar artık diziyi saçma yerlere sokmaz umarım.

@Aserat'ın dediği konu normalde Peride'nin eski sevgilisinin konusu değil miydi? @Özgür @mesmeso61
O konuyu bizde ölüm olarak işleyip harcadılar hatta burada orjinalindeki gibi işlense daha iyi olurdu vs gibi konuşmuştuk sanki?

Bu arada @mesmeso61 o fragmandaki son sahneyi Ekin Atalar sırf Hercai pazara alındığı için yazdı bence. Şu fragmana bir baksanıza :F

Normalde bir set kazası bölümü bekliyordum Ekin Atalar'dan ama daha yaratıcı şeyler olmasını dilerdim. Ama karşısına böyle bir dizi gelince işini şansa bırakmadan onların anlayacağı dilden cevap vermiş bence :F Hercai pazara alınınca Ekin hanım kesin bişeyler yapar diye düşünüyordum zaten TOTAL'i dibe düşürmemek için. :F Yalnız sette dolu silahın kullanılması saçma olmuş. Ben araba sahnesinde yada set ekipmanlarıyla alakalı bir kaza bekliyordum :D Silah biraz abartı olmuş.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Neeey? Ben bu ifadeyi biraz abartılı buldum. :D
Sefilin Kızı, Recai, Zümrüdüanka vs. rezilliklerinden falan yüzlerce kat üstündür. :A

Fragman güzel. Dizi sonunda istediğim kıvama geri dönüyor. Ekin Atalar artık diziyi saçma yerlere sokmaz umarım.

@Aserat'ın dediği konu normalde Peride'nin eski sevgilisinin konusu değil miydi? @Özgür @mesmeso61
O konuyu bizde ölüm olarak işleyip harcadılar hatta burada orjinalindeki gibi işlense daha iyi olurdu vs gibi konuşmuştuk sanki?

Bu arada @mesmeso61 o fragmandaki son sahneyi Ekin Atalar sırf Hercai pazara alındığı için yazdı bence. Şu fragmana bir baksanıza :F

Normalde bir set kazası bölümü bekliyordum Ekin Atalar'dan ama daha yaratıcı şeyler olmasını dilerdim. Ama karşısına böyle bir dizi gelince işini şansa bırakmadan onların anlayacağı dilden cevap vermiş bence :F Hercai pazara alınınca Ekin hanım kesin bişeyler yapar diye düşünüyordum zaten TOTAL'i dibe düşürmemek için. :F Yalnız sette dolu silahın kullanılması saçma olmuş. Ben araba sahnesinde yada set ekipmanlarıyla alakalı bir kaza bekliyordum :D Silah biraz abartı olmuş.
Ölürüm de bu fragmana bakmam. :A O var diye yapıldığını sanmıyorum ama belli olmaz kadının aklından geçenler. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sefilin Kızı, Recai, Zümrüdüanka vs. rezilliklerinden falan yüzlerce kat üstündür. :A

Ölürüm de bu fragmana bakmam. :A O var diye yapıldığını sanmıyorum ama belli olmaz kadının aklından geçenler. :A
Hercai'nin pazara geçeceği haftalar öncesinden belli olmuştu. Bence öyle :A İzle izle aksiyon filmlerinde bile bu kadar silah yok izle :F

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

Aserat ne dedi ben kaçırdım. :D

• Güldürdün
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Aserat ne dedi ben kaçırdım. :D

Burada demiş pardon, bende afalladım sen yazınca :F Aklımda yer edinmiş demek ki :F

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
19. BÖLÜM

Son sahne... Kıraç sonunda Dicle'nin kendi kızı olduğunu açık bir şekilde açıkladı. Tüm ekip şok tabi... Şimdi olaylar epey karışacak anlaşılan, Mayda ve Beren'in tepkilerini merak ediyorum doğrusu.

Barış & Dicle sahneleri çok güzel, fazlalaşsın. :bhr: Emir'in rolü azdı bu bölüm, yavaştan dünya starlığına gidiyor anladığım kadarıyla...

Serkan'ın EGO'dan gönderilişinde Kıraç'ın suçu varmış, onun hatasıymış. Serkan'a da kızamıyor insan.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ahsen Eroğlu'nun eski dizisine (kızı sezon ortasında çıkarmışlardı gerçi) gönderme yapması dikkat çekiyor. :A DicBar fanlarının bayağı mutlu olacağı bir bölüm geliyor belli. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
DicBar ağırlıklı bölüm olacağı belliydi ama fragmana da her şeyi koyamazsınız be. :A Neyse fanlar coşmuştur şimdi ama güzel görünüyorlar Allahtan. :bhr:

Koskoca Hicham’ı düşürdükleri hale bak. :A Pastanın içindeki yüzükle evlilik teklifi eden birine çevirdiler. :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Yorum yok. Konuşursam ağır konuşurum.

Şaka bir yana şu diziyi şu anda bitirip yazın yayınlamayı düşünsünler bence. Çok güzel yazlık ergenlerin bayıla bayıla izleyeceği bir romantik komedi dizisi olur. Ekipte buna yatkın zaten. Senarist bu projeden ayrılınca romantik komedi yazmayı kesinlikle düşünmeli. O muhteşem fikirleri burada harcanıyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
DicBar ağırlıklı bölüm olacağı belliydi ama fragmana da her şeyi koyamazsınız be. :A Neyse fanlar coşmuştur şimdi ama güzel görünüyorlar Allahtan. :bhr:

Koskoca Hicham’ı düşürdükleri hale bak. :A Pastanın içindeki yüzükle evlilik teklifi eden birine çevirdiler. :(
Abart. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ne abart. :eek: Benim orijinalde en sevdiğim karakterlerdendi, sonradan dahil olmasına rağmen. Bir kere hem canlandıran oyuncu hem de karakter oldukça cool duruyordu. :A Hele bir de bebek doğduktan sonraki hallerinde üzülmüştüm kendisine. :A
Yani cool'luk bakımından bizimkinin de aşağı kalır yanı yok bence. Yüzükse yüzük yapsın o kadarcık sürprizi de. :A Bizde Collette hikayesi iptal olduğu için onun (Nejat'ın) yapması gerekenleri ona yazıyorlar sadece. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Yorum yok. Konuşursam ağır konuşurum.

Şaka bir yana şu diziyi şu anda bitirip yazın yayınlamayı düşünsünler bence. Çok güzel yazlık ergenlerin bayıla bayıla izleyeceği bir romantik komedi dizisi olur. Ekipte buna yatkın zaten. Senarist bu projeden ayrılınca romantik komedi yazmayı kesinlikle düşünmeli. O muhteşem fikirleri burada harcanıyor.
Böyle fragman geldiğine bakma bölüm içinde maksimum 20-25 dakikalık sahneleri olur yine :F Sadece fanları coşturmak amaçlı hazırlanan fragman bu :A (Yalnız bu bölüm vurulma sahnesi vs bir tık fazla sahneleri olabilir, bilemedim şimdi)
Üçgenlere ve entrikalara girilmediği sürece beni bir şey rahatsız etmiyor artık :A Bölüm özetini okudum orada yine entrikaya girecek bir konu var. Entrika diyince de ''Beren is coming'' :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Böyle fragman geldiğine bakma bölüm içinde maksimum 20-25 dakikalık sahneleri olur yine :F Sadece fanları coşturmak amaçlı hazırlanan fragman bu :A (Yalnız bu bölüm vurulma sahnesi vs bir tık fazla sahneleri olabilir, bilemedim şimdi)
Üçgenlere ve entrikalara girilmediği sürece beni bir şey rahatsız etmiyor artık :A Bölüm özetini okudum orada yine entrikaya girecek bir konu var. Entrika diyince de ''Beren is coming'' :F
Entrika dediğin kısım Kıraç'ın Serkan'la ilgili not almasıdır bence. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Entrika dediğin kısım Kıraç'ın Serkan'la ilgili not almasıdır bence. :A
Yok son koyu olan kısım;

21. Bölüm Konusu;

Serkan’ın genç menajerlik sonucunu açıklaması herkesi şaşırtırken, EGO Ajans’ta dengelerin değişmesine sebep olur. Kıraç ve Mayda, Beren’i bulmak için bir araya gelirken, Serkan ve Feris de temsil ettikleri oyuncu ve yönetmen ile ilgili çıkan krizi çözmek için karşı karşıya gelirler. Çınar’ın oyuncusu, film projesi için tanıdığı genç ve hevesli bir oyuncu adayını önerir. Genç oyuncu adayının beklenilenden daha farklı biri çıkması ise işleri karıştırırken, Çınar ve Dicle bu sorunu çözmek için birlikte hareket eder. Kıraç ise Serkan’la ilgili araştırmalar yapmaya başlar. Barış’ın sette yaşadığı beklenmedik bir olay herkesi telaşlandırır. Serkan’ın Feris’e yaptığı sürpriz teklif kafaları karıştırırken, Dicle ve Barış nihayet baş başa kalırlar. Ancak, gizemli birinin Barış ve Dicle ile ilgili atacağı adım ilişkilerini tehlikeye sokacaktır.

@mesmeso61 @Özgür @Yiğitt @Emre Ozansoy @Dosi

O kişinin Beren olduğunu herkes anlamıştır bence. Çok küçük bir ihtimal Emrah olabilir. Ece olsa direkt ifşa eder çünkü.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Daha ne kadar sahneleri olmaları gerekiyordu. :D Konuk hikayesi o kadar sürmüyor. :D

• Güldürdün