Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
3 hafta yoktum buralar kurak araziye dönmüş gibi :D Neyse YökDil yeni tarih açıklanana kadar buralardayım konuyu hareketlendirelim biraz. :D

Bu arada geçen 2 bölümü eleştirmeye kalksam büyük ihtimal banlanırım :A Diziye yazık ediyorlar. O kadar çok mantık hatası vardı ki, yeni senarist eskisinin yazdığı bölümleri izlememiş ve karakterlerin durumlara nasıl tepki vereceğini bilmiyormuş gibi senaryo yazmış. Ayrıca şu Emir Bindal karakteri diziden tez zamanda çıksın artık, replikleri vs o kadar saçma ki kafayı yiyorum izlerken. Yürümüyor koşuyor resmen :A Reytinglere de gram etkisinin olduğunu düşünmüyorum :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
3 hafta yoktum buralar kurak araziye dönmüş gibi :D Neyse YökDil yeni tarih açıklanana kadar buralardayım konuyu hareketlendirelim biraz. :D

Bu arada geçen 2 bölümü eleştirmeye kalksam büyük ihtimal banlanırım :A Diziye yazık ediyorlar. O kadar çok mantık hatası vardı ki, yeni senarist eskisinin yazdığı bölümleri izlememiş ve karakterlerin durumlara nasıl tepki vereceğini bilmiyormuş gibi senaryo yazmış. Ayrıca şu Emir Bindal karakteri diziden tez zamanda çıksın artık, replikleri vs o kadar saçma ki kafayı yiyorum izlerken. Yürümüyor koşuyor resmen :A Reytinglere de gram etkisinin olduğunu düşünmüyorum :A
Sonunda döndün ya yarışmanı bitirip kaçtın :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Oooo kimler gelmiş :Z geçen bir konuda kulağını çıtlatmıştım.
Okudum yorumları, tekrar ara vereceksin galiba. Eğitim en önemlisi. Ben okulumu bitirmeden aktif olmamıştım forumda :A
Şöyle söyleyeyim şu anda burada olan hiçbir şey (Çınar-Jülide aşkı hariç) orijinalde yok. :A
Anladım, ilk bölümler sonrası kendi kafalarına göre gitmişler :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Oooo kimler gelmiş :Z geçen bir konuda kulağını çıtlatmıştım.
Okudum yorumları, tekrar ara vereceksin galiba. Eğitim en önemlisi. Ben okulumu bitirmeden aktif olmamıştım forumda :A

Anladım, ilk bölümler sonrası kendi kafalarına göre gitmişler :A
Aynen sınav tarihi açıklanana kadar buralardayım :A Sınav dönemi kampa giriyorum ben genelde :D:D

• Harika
Reactions: Dosi
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
15. Bölüm Konusu ;

Dicle’nin, Serkan’ın teklifine cevabı merakla beklenirken, Feris’in yapacağı hamle hem ajans hem de Dicle için yeni bir dönüm noktası olur. Feris, oyuncusu Hülya’nın sette yaşadığı krizi çözmeye çalışırken onu bekleyen büyük tehlikeyi herkesten önce fark eder. Kıraç, hem şarkıcı hem de oyuncu olan Murat Dalkılıç’ı ünlü bir yönetmenin filminde oynatabilmek için akıllara gelmeyecek ilginç bir yol dener. Peride’nin ajanstaki muhbiri bulmak için oynadığı oyun hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanır. Çınar ise kendisini ailesinin yaptığı sürprizin ortasında bulur. Dicle, Barış’la yaşadığı yüzleşme de yeni bir gerçekle sarsılır. Hakkında çıkan sansasyonel haberler taşları yerinden oynatırken Dicle’yi evde büyük bir sürpriz beklemektedir. Serkan ve Kıraç, artık herkes için geri dönülmez bir savaşın içindedir.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059