Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bölüm fena değildi @Özgür @mesmeso61 , küçük çaplı sinir krizleriyle bölüm sonunu rahat getirirsiniz :F

Şaka bir yana konukların konuları ve Çınar'ın ailesi bu hafta bölüme renk katmış. Murat Dalkılıç'ın bahtsızlığı güldürdü, Selen Uçer'in konusu çok düşünülmemiş olsa da Feris ve Dicle'nin Selen Uçer'i kurtarmak için çabaları ve o kısımdaki diyaloglar iyiydi.
Kıl karakterlerden kurtulduk derken Serkan Tahtacı ortaya çıktı. Bir telefonla her şeyi halledebilmesi çok gerçekçi durmuyor. Meral'de ortalığı karıştırdı bu hafta. Bitmiyorlardı...
Canım aşırı sıkıldığı için bugün diziye döndüm. :A Yine sıkılırım sandım ama o kötü bölümlere göre nispeten daha iyi bir bölüm olmuştu. Elbet gereksiz detaylar yine vardı ama sevdiğim kısımlar da vardı. Mesela Dicle&Feris sahnesi, Dicle & Barış sahnesi ve Murat Dalkılıç sahneleri. :A Serkan ve gereksiz entrikalarına hiç gerek yok bu diziye gerçekten entrika yakışmıyor. :(

Selen Uçer sahnelerini beğenmedim. Konuk sanatçıların hikayeleri proje üzerinden gidince daha keyifli oluyor. Murat Dalkılıç'ınki de öyleydi. :A Yani yok Aslı İnandık'ın ölen babası, yok Ozan Dolunay'ın mesajlarının ifşalanması gibi olaylar gitmiyor bence. :F

DicBar sahnesi çok güzeldi. Ne DicBar'cıyım ne DicMir'ciyim diyordum Emire diziye girdiğinde ve fandom savaşları başladığında ama bu bölüm o sahneleri içimi ısıttı niyeyse. :A Olması gereken şey oldu. :A Belki şimdi daha önce DicBar sahnelerine laf söyledin şimdi niye sevdin dersiniz ama önceden çok ergen, yaz dizisi gibi sahneler vardı. Ve süreyi doldurmak için eklendiği belli olan sahnelerdi bence ama bu bölüm derinlikliydi o sahne. :A

Artık diziyle olan bağım ne olur bilmiyorum ama haftaya da izlerim. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Canım aşırı sıkıldığı için bugün diziye döndüm. :A Yine sıkılırım sandım ama o kötü bölümlere göre nispeten daha iyi bir bölüm olmuştu. Elbet gereksiz detaylar yine vardı ama sevdiğim kısımlar da vardı. Mesela Dicle&Feris sahnesi, Dicle & Barış sahnesi ve Murat Dalkılıç sahneleri. :A Serkan ve gereksiz entrikalarına hiç gerek yok bu diziye gerçekten entrika yakışmıyor. :(

Selen Uçer sahnelerini beğenmedim. Konuk sanatçıların hikayeleri proje üzerinden gidince daha keyifli oluyor. Murat Dalkılıç'ınki de öyleydi. :A Yani yok Aslı İnandık'ın ölen babası, yok Ozan Dolunay'ın mesajlarının ifşalanması gibi olaylar gitmiyor bence. :F

DicBar sahnesi çok güzeldi. Ne DicBar'cıyım ne DicMir'ciyim diyordum Emire diziye girdiğinde ve fandom savaşları başladığında ama bu bölüm o sahneleri içimi ısıttı niyeyse. :A Olması gereken şey oldu. :A Belki şimdi daha önce DicBar sahnelerine laf söyledin şimdi niye sevdin dersiniz ama önceden çok ergen, yaz dizisi gibi sahneler vardı. Ve süreyi doldurmak için eklendiği belli olan sahnelerdi bence ama bu bölüm derinlikliydi o sahne. :A

Artık diziyle olan bağım ne olur bilmiyorum ama haftaya da izlerim. :A
İyi olsun o bağ. :A Evet senaryo artık eski kaliteli halinden bayağı uzakta ama öyle kamera önünde güzel ve uyumlu bir ekip var ki insan kıyamıyor. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İyi olsun o bağ. :A Evet senaryo artık eski kaliteli halinden bayağı uzakta ama öyle kamera önünde güzel ve uyumlu bir ekip var ki insan kıyamıyor. :A
Ona bakılırsa çoğu ekip güzel. :A Ekip için mi izleyeyim. :A Ekin Hanım'ı naşlasın Ay Yapım o zaman eskisi gibi bağlanırım. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Selen Uçer'in bölümleri aşırı saçma yazılmıştı. Haliyle çok gereksizdi ve can sıktı. Murat Dalkılıç'ın sahneleri bir nebze daha iyiydi. Yine konuk hikayesi kötü olan bir bölüm izledik.

Nerede benim orijinaldeki cin fikirli Noemi'm nerede buradaki Gülin. Dicle'nin yarısı kadar diğer iki asistana özen gösterseler çok güzel şeyler çıkacakta ne gerek var ki? Sonuçta ergenlerin gönlü oluyor.

Ben son sorumu sorarak gitmek istiyorum. Peride çok güzel bir şekilde benim de aklıma gelen bir yöntem olan sahte haberlerle köstebeği bulmaya yaklaştı ama kağıdı kaybetti. Hani diyorum ki acaba o kişilere gidip tekrar sorduğu soruları öğrenseydi nasıl olurdu? Olmadı ki ikinci bir soru soramaz mıydı? Bunu sadece merak ediyorum. Bu arada hala köstebeğin Bekir olduğunu düşünüyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aaa hayret sonunda orijinale dönülmüş. :eek: Jülide'nin seçmeye gitmesi ve oradakilere bir şetler fırlatması orijinalde de vardı. :A

Dicle de kesin babamın arkadaşı diyecek. :A Orijinalde de Noemi sıkıştırıyordu ve öyle olduğunu düşünüyordu. :A

• Harika
Reactions: hayret bi şey

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Fragmanı beğendim malum şahıs (menajerinin Kıraç olmasına niye şaşırmadım acaba) dışında. :Z Yavaş yavaş eski tada yakın bölümler mi geliyor ne. Ekin Atalar bizi iyi anlamda şaşırtsın artık. :A

Aaa hayret sonunda orijinale dönülmüş. :eek: Jülide'nin seçmeye gitmesi ve oradakilere bir şetler fırlatması orijinalde de vardı. :A

Dicle de kesin babamın arkadaşı diyecek. :A Orijinalde de Noemi sıkıştırıyordu ve öyle olduğunu düşünüyordu. :A
Orijinale dönmüşlerse @mesmeso61'in gözü aydın ben hatırlayamadım o sahneyi. :A

Diğer cümleye de katılıyorum çünkü Dicle babam derken Gülin başka bir tarafa (muhtemelen Dicle'nin önündeki bilgisayarın ekranına) bakıyor. Bizde eğer görebilirse o gerçek sezon sonuna kadar ortaya çıkmaz sonuçta Türk dizisi izliyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragmanı beğendim malum şahıs (menajerinin Kıraç olmasına niye şaşırmadım acaba) dışında. :Z Yavaş yavaş eski tada yakın bölümler mi geliyor ne. Ekin Atalar bizi iyi anlamda şaşırtsın artık. :A

Diğer cümleye de katılıyorum çünkü Dicle babam derken Gülin başka bir tarafa (muhtemelen Dicle'nin önündeki bilgisayarın ekranına) bakıyor. Bizde eğer görebilirse o gerçek sezon sonuna kadar ortaya çıkmaz sonuçta Türk dizisi izliyoruz. :A
Nasıl hatırlayamadın. :A Hatta orada sandalye fırlatıyordu sanırım. :F

Bir iki olayda orijinale dönülmüş, Ekin Atalar sıkıştı zaar yoksa niye dönsün. :A

O sahnenin fake olduğu çok belli zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860

Bir iki olayda orijinale dönülmüş, Ekin Atalar sıkıştı zaar yoksa niye dönsün. :A

Jülide konusunda sonunda bir adım atıyor senarist hanım. Hayret orjinaldeki konuyu nasıl işledi şaştım.

Dicle de orjinalde babamın arkadaşı diyor. Hatta babası olarakta ünlü bir ismi söylüyordu. Sonra o isimde ajansa geliyor işler karışıyordu. Bakalım bizde ne kadarını yapacak çok sevgili senaristimiz.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Özgür and Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Ben çok ergen hayran kitlesi gördüm ama bu dizinin ki kadar kanser bir kitle görmedim. Orjinalden bir haber olmalarını geçtim konu hakkında gram bilgileri yok. Fragmanda neden Emir yokta Jülide var diyorlar. Ulan orjinalde Emir diye bir karakter yok onu ne yapacağız? Dizinin kitlesi böyle olunca senariste çok kızasım gelmiyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061

En azından aklına orijinalden sahne almak gelmiş bu bile onun adına büyük bir adım bence. :A Fragman eski bölümler gibi görünüyor ama kadına güvenemiyorum artık. :A

Jülide konusunda sonunda bir adım atıyor senarist hanım. Hayret orjinaldeki konuyu nasıl işledi şaştım.

Dicle de orjinalde babamın arkadaşı diyor. Hatta babası olarakta ünlü bir ismi söylüyordu. Sonra o isimde ajansa geliyor işler karışıyordu. Bakalım bizde ne kadarını yapacak çok sevgili senaristimiz.
Umarım Sofia'ya film teklifinin geldiği ve Gabriel'in kıskançlıktan sabote ettiği sahneler de alınır izlemesi eğlenceli olur. Aşk üçgeni olaylarından sonra Feris-Nejat ve Çınar-Jülide çiftleri unutuldu gitti resmen ama bu bölüm adına bir tık umutlandım. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Özgür and mesmeso
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Fragmanı izleyince bir oh çektim. Dicle'nin itiraf etmeyeceği çok belli ama sosyal medyadaki pireyi deve yapan kitle bunu görünce heyecanlanmıştır. Güzel haber yani :D Bölümü merakla bekleyip ekran karşısına kilitlenirler :A :A

Bu fragmanda yüzümüz güldü kesin 2. fragmanda Emir, Beren ve Mayda yer alacak :F

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
En azından aklına orijinalden sahne almak gelmiş bu bile onun adına büyük bir adım bence. :A Fragman eski bölümler gibi görünüyor ama kadına güvenemiyorum artık. :A

Umarım Sofia'ya film teklifinin geldiği ve Gabriel'in kıskançlıktan sabote ettiği sahneler de alınır izlemesi eğlenceli olur. Aşk üçgeni olaylarından sonra Feris-Nejat ve Çınar-Jülide çiftleri unutuldu gitti resmen ama bu bölüm adına bir tık umutlandım. :A
Film çeker ama orjinaldeki türden olmaz bence. O konu çok zevkliydi ama bizde bırak film çekmeyi daha çift olamadılar. :D

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Film çeker ama orjinaldeki türden olmaz bence. O konu çok zevkliydi ama bizde bırak film çekmeyi daha çift olamadılar. :D
Oldular ama pek sahne yazmıyorlar yoksa gerçekten kafa yorulsa bir sürü malzeme çıkar. Tabii ki oradaki gibi olmaz ama Çınar'ın kıskanç halini görmek isterim. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Oldular ama pek sahne yazmıyorlar yoksa gerçekten kafa yorulsa bir sürü malzeme çıkar. Tabii ki oradaki gibi olmaz ama Çınar'ın kıskanç halini görmek isterim. :A
Sakal uzatıp ağzına krem şanti sıkmasını deli gibi istiyorum. :D :D Ya bak yazdıkça aklıma geliyor muhteşem hikayesi var bu çiftin. Bizim ergenlerde fragmanda neden Jülide var da Emir yok diyorlar.

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Instagram hesabında Ahsen Eroğlu, Semi Sırtıkkızıl, Nazlı Senem Ünal ve Bedir Bedir'le canlı yayın var. :Z Bölümden bölüme paylaşım yapan Ay Yapım admini şaşırtıyor. :eek: