Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragmanı çok beğendim gerçekten bölümler güzel gidiyor ve ufak sorunlar dışında yeni senarist dengeyi oturttu diyebiliriz. :Z

O değil de Serkan-Beren sahnesi ne alaka ya buradan da aşk çıkarmaya kalkmazlar herhalde. :eek: Feris de Dicle'yi fena haşlayacak #DicFer kalbimiz kırık. :(

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Carpe Diem and STAR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragmanı çok beğendim gerçekten bölümler güzel gidiyor ve ufak sorunlar dışında yeni senarist dengeyi oturttu diyebiliriz. :Z

O değil de Serkan-Beren sahnesi ne alaka ya buradan da aşk çıkarmaya kalkmazlar herhalde. :eek: Feris de Dicle'yi fena haşlayacak #DicFer kalbimiz kırık. :(
Yorumunu gördükten sonra fragmanı izledim de nesini çok beğendin be. :F

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610

Bencede Serkan ile Beren gibi bir hata yapmasın senarist...
Jülide ile Çınar 'ın arasına girse daha iyi......

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yorumunu gördükten sonra fragmanı izledim de nesini çok beğendin be. :F
Geçen hafta da beğendim deyince aynı şeyi söylemiştin ve bölüm güzel çıktı demek ki artık hislerime güven. :A Yine her şeyden biraz biraz koymuşlar ve tek bir alana yığmamışlar eğlenceli işte. :A
Bencede Serkan ile Beren gibi bir hata yapmasın senarist...
Jülide ile Çınar 'ın arasına girse daha iyi......
Bence kimsenin arasına girmesin. :A Ben oradan aşk çıkacağını hala düşünmüyorum ama bakalım. :A

• Beğendim
Reactions: STAR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen hafta da beğendim deyince aynı şeyi söylemiştin ve bölüm güzel çıktı demek ki artık hislerime güven. :A Yine her şeyden biraz biraz koymuşlar ve tek bir alana yığmamışlar eğlenceli işte. :A

Bence kimsenin arasına girmesin. :A Ben oradan aşk çıkacağını hala düşünmüyorum ama bakalım. :A
İyi de fragmanı beğenmekle bölümü beğenmek farklı şeyler. :A Neyse kötü bölüm bile yazsalar beğenirsin gözüne perde inmiş senin neye şaşırdıysam. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bölüm çok keyifliydi. Bu kez atlamama gerek kalmadı :A
Konuklar yine güzel kullanılmış. Emektar oyuncuların sahnesi çok iyiydi. Atışmaları artı sonra kol kola gitmeleri :bhr:
Tüm menajerlerin Pınar Deniz'i ikna etme sahneleride iyiydi. Peride seçilir diye bekledim.
Yeni bölüm fragmanı da güzel görünmekte. İrem Derici'yi bukez iyi değerlendirecekler :A

• Harika
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
16.15'te tekrarı varmış kaçırmazsam bakarım Öğretmen bitsin tam saatinde izleyebileceğim düzenli diziyi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölüm özetini daha yeni okudum, şu sahneyi aşırı merak ediyorum. :A :A
Serkan’ın dönüşünün altındaki gizli gerçeği henüz bilmeyen Ego Ajans menajerleri; Barış, Emir, Beren ve İrem Derici’nin konuk olacağı İbo Show programı için hazırlıklara başlar.