Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu ikilinin televizyona dizi yazması imkansıza yakın bence bu saatten sonra, Ece Yörenç’in dizisini dijitalde olmasına rağmen iptal ettiler. Televizyondaki kısıtlamalar varken hiç dönmezler bence. Zaten dönecek olsalar bile bu diziyle dönmezler, sıfırdan bir şey yazarlar. :D
Ben toz pembe görmek istiyorum her şeyi, moralimi bozma :D Umut etmek iyidir :D

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,294
Puanı
860
Bu ikilinin televizyona dizi yazması imkansıza yakın bence bu saatten sonra, Ece Yörenç’in dizisini dijitalde olmasına rağmen iptal ettiler. Televizyondaki kısıtlamalar varken hiç dönmezler bence. Zaten dönecek olsalar bile bu diziyle dönmezler, sıfırdan bir şey yazarlar. :D
Neden iptal ettiler

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM

Çok güzel bölümdü. Emir karakteri diziye can suyu gibi geldi, şahsen ben beğendim karakteri. Dicle ile de güzel ikili oldular. Barış deli oluyor ama olsun birazcık... Beren'in işine geliyor Emir epey. :D

Barış-Dicle-Emir ve Beren dörtlüsüne dönüyor dizi, menajer konularının geri planda kaldığını bir ben hissetmiyorum sanırım? Bu dörtlü tabi ki devam etsin ama menajerleri daha fazla ön planda görmeliyiz diye düşünüyorum.

Bakalım Dicle, Buse'yi işten kovdurmak için ne yapacak? Kıraç-Dicle olayı ortaya çıkınca olacakları düşünemiyorum bile...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Neden iptal ettiler
Kusura bakma yeni gördüm sorunu:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,294
Puanı
860
Kusura bakma yeni gördüm sorunu:

Yok hiç önemli değil. bu dizi mi biliyorum ben bu diziyi.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kıraç-Dicle sahnesi. :bhr: Aslı İnandık'ı iki fragmana da koymaları dikkatimi çekti Burçin Terzioğlu'nu bile kendi bölümünün ilk fragmanında görememiştik. Bu arada aşk üçgeni meseleleri fazla iç açıcı değil ama Barış-Emir uyumu yakıyor acaba DorDem'den sonra kız tarafını aradan çıkarıp bunları da mı şiplesek. :A

Kırgın Çiçekler'deki kız iki fragmanda da yok çok başarılı bir isim olduğunu anladık gerçekten. :A @Dosi

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem and STAR

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,829
Puanı
1,060
Kıraç-Dicle sahnesi. :bhr: Aslı İnandık'ı iki fragmana da koymaları dikkatimi çekti Burçin Terzioğlu'nu bile kendi bölümünün ilk fragmanında görememiştik. Bu arada aşk üçgeni meseleleri fazla iç açıcı değil ama Barış-Emir uyumu yakıyor acaba DorDem'den sonra kız tarafını aradan çıkarıp bunları da mı şiplesek. :A

Kırgın Çiçekler'deki kız iki fragmanda da yok çok başarılı bir isim olduğunu anladık gerçekten. :A @Dosi
DorDem kim? :A

• İlginç
Reactions: Aserat
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Yine muhteşem bir fragman gelmiş. Dizi adına yaraşır bir şekilde menajer hikayesiz fragmanları paylaşmaya devam ediyor.
Yalnız fragman menajer ve konuk üzerine kurulu bence daha çok. Eleştirilerini genel olarak haklı buluyorum ama bu eleştirin olmadı bence :D Fragman zaten konuk-menajer ile başlıyor, kıskançlık muhabbetlerinin olduğu yerde bile Feris var ki iki oyuncu da Feris'in oyuncusu. Al bir konu daha; bir menajerin iki oyuncusu aynı kıza aşık olursa :D Menajer bu duruma müdahale eder mi etmez mi? Farklı açılardan bak biraz :A Beren ile Mayda izlemekten iyidir :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso and STAR