Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,099
Puanı
710
bu farklı ve çook kalıteli işde hiç izlenmeyen diziden final haberleri çıktı..hayırlı olsun..dizi çok güzeldi ama..

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Üzüldüğümü kim söyledi? :A

Sen napıyorsun acaba boş oturmayıp?
Dizi için şakasına söyledim boş oturma kısmını. Hepimiz dizinin durumu için üzülüp burada yorum yapıyoruz en azından fanlar biraz uğraşıyorlar. :A Twitter hesabım gitmese ben de 1-2 tane yazardım. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,051
Puanı
1,060
Dizi için şakasına söyledim boş oturma kısmını. Hepimiz dizinin durumu için üzülüp burada yorum yapıyoruz en azından fanlar biraz uğraşıyorlar. :A Twitter hesabım gitmese ben de 1-2 tane yazardım. :A
Müstehak sana her şey. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Fanlar da gün değişsin diye bastırıyor daha neyi bekliyorlar anlamıyorum.ss Bunu görüp de gün değiştirmeyen davul olsun. 😡

Ekli dosyayı görüntüle 93111

@Özgür @serhatt @Yiğitt @hayret bi şey @Dosi @Hachiko @mesmeso61
23 bin twete kadar ulaşmış başlık. Dizinin fan kitlesi resmen reytingleri takip eden kitleymiş. Onu gördüm twetlerde :D Hadi bi fragman yayınlansında yeni gününü öğrenelim. Pazartesi, salı ve çarşamba dışında hangi gün olursa olsun şuankinden daha iyi gidecektir.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
23 bin twete kadar ulaşmış başlık. Dizinin fan kitlesi resmen reytingleri takip eden kitleymiş. Onu gördüm twetlerde :D Hadi bi fragman yayınlansında yeni gününü öğrenelim. Pazartesi, salı ve çarşamba dışında hangi gün olursa olsun şuankinden daha iyi gidecektir.
Yani bunu görmezden gelen kanal ve yapımcı batmayı hak ediyor demektir. Cuma da iyi gitmez kalan izleyiciyi FOX'un dizisi alacak. Bence perşembe de gitmez ama hafta içi günler arasında en makulü. En iyisi hafta sonu olur yine.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey