Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aynen görmüştüm. :A Önce hayırlı haberler alırsak bu da hediyemiz olacak. :Z
Ama bu Onedio videolarında sanki Beyaz Show gibi uğursuzluk var. :A Katılan oyuncuların oynadığı dizileri düşünüyorum da mesela Aybüke&Boran katıldı Şahin Tepesi bitti, Pınar ve Berk katıldı Bir Deli Rüzgar bitti, Hafsanur ve Denizcan katıldı Aşk Ağlatır da final. :A Denizcan bunu tahmin edip katılmasaymış keşke. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Ama bu Onedio videolarında sanki Beyaz Show gibi uğursuzluk var. :A Katılan oyuncuların oynadığı dizileri düşünüyorum da mesela Aybüke&Boran katıldı Şahin Tepesi bitti, Pınar ve Berk katıldı Bir Deli Rüzgar bitti, Hafsanur ve Denizcan katıldı Aşk Ağlatır da final. :A Denizcan bunu tahmin edip katılmasaymış keşke. :A
Hep tesadüf bunlar. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mayda ne ya gül gibi Hicham hikayesini işlemek varken. :(

Fotoğraflarda yine Barış-Beren 🤮 Yapın bakalım daha ne kadar yapılacak bu hamleler.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Mayda ne ya gül gibi Hicham hikayesini işlemek varken. :(

Fotoğraflarda yine Barış-Beren 🤮 Yapın bakalım daha ne kadar yapılacak bu hamleler.
Bu bölümü de eski senaristler yazmıştır belki yenisi biraz müdahale eder oraya. :A

Bir de Mayda ajansı aldıktan sonra Hicham hikayesi biraz farklı şekilde işlenebilir Feris karşı hamle olarak başka bir patron adayı getirir mesela. :A

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu bölümü de eski senaristler yazmıştır belki yenisi biraz müdahale eder oraya. :A

Bir de Mayda ajansı aldıktan sonra Hicham hikayesi biraz farklı şekilde işlenebilir Feris karşı hamle olarak başka bir patron adayı getirir mesela. :A
Aynen böylesin. :A
1601642520952.jpeg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Benim de dizide en sevdiğim temalardan bu. Toygar artık her Ay Yapım dizisine müzik yapmıyor zaten Zemheri’nin müziklerini de bu Uğur Ateş ve Saki Çimen yapmıştı. :A
UTC'de de Cem Öğet vardı Toygar Işıklı'nın son dönemde birbirini andıran müzikleri arasında taze soluk oluyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür