Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Pek merak uyandırıcı bir sahne değil maalesef ama bu akşam veya yarın 2. ön izleme de gelir. Muhtemelen senaryo revize edildiği için 2. fragman yayınlanmadı.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
aldatma..evlenmeden önce çocuk var burda...bu dizinin neresı farklı kaliteli anlamadımkıı..deniz yıldızı dizinin kalitesinde deniz yıldızı gibide farklı bir diziymiş.
İzlemediğin dizi hakkında yorum yapma bence. Eleştirmeden önce otur izle, bu şekilde hoş olmuyor. Kıyasladığın diziyi de görünce normalde bu yorumunu hiç kaale almamam lazım aslında...

• Beğendim
Reactions: Doğan and Aserat

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
İzlemediğin dizi hakkında yorum yapma bence. Eleştirmeden önce otur izle, bu şekilde hoş olmuyor. Kıyasladığın diziyi de görünce normalde bu yorumunu hiç kaale almamam lazım aslında...
sende benım kalbımı kırmadığın için saol...bir arkadaş senın gıbı uyarmadı kovmaktan beter etti..sen guzelce uyardın..ama dizi çook kalitelı farklı olsa izlenmıyor...bugun hiç izlenmez .edho var..saol kardeşim uyardığın için.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Barış'ın abisi olmadan da dizi ne güzel akıyor demek ki bu gereksizde ısrar etmenin bir anlamı yokmuş. :A Ama maalesef yakında dönecek gibi. :(

Gülin (ah be Neomie reis..), Beren ve Mayda da sinir ama Barış'ın abisi kadar olamaz o yüzden onlara bile okey'im. :A
Feris'in biraz daha ayrı yaklaşmasını bekliyordum :(
Feris de kendince haklı sonuçta tam bağlanacakken neden göstermeden bırakıp gidiyor. Kendisi de söyledi zaten bana sorun var dese yardımcı olurdum diye.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey