Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Ofis ve set sahneleri çok akıcı gidiyor. Hiç can sıkmıyor ama Barış'ın sahneleri gelince bir anda dizi duruyor. Ya şu çocuğun set sahneleri artsın ya da hikayesi sonlansın. Gram faydası yok diziye.
Ee süre 2 saat olunca mecbur gereksiz sahneleri dolduruyorlar :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Konuk oyunculara göre yazılan diyaloglara bayılıyorum. :A Eyyvah Eyvah ve Hükümet Kadın için toplam 5 film çeken Demet Akbağ için seri film muhabbetleri, dijital dizide oynayan Melisa Şenolsun için Muhafız ve Atiye'nin bol bol ti'ye alındığı kısımlar derken sıradan bir uyarlama olmaktan çıkıp kanlı canlı bir dünyaya dönüşüyor. :Z

Barış sahneleri hala gereğinden fazla ama en azından trip falan atmayınca daha katlanılabilir. Bu arada fragmandaki yürek hoplatan havuz sahnesini de kesmişler yazık olmuş. :A

Ben Feris-Nejat kısmını şimdiden sevdim mıymıy giden Andrea-Colette ilişkisinin aksine bol bol komedi çıkacak anlaşılan. :Z Çınar ve Jülide'yi de beğendim sosyal medya Feris-Çınar istese de. :bhr:

Demet Akbağ'ı keşke uyarlama kısmının isimlerinden biri olarak görseydik ama iki sahnede bile renk kattı emeğine sağlık. :Z

Dicle'nin kendini garantiye aldıktan sonra Kıraç işini söylemesi de güzel oldu izlerken ben rahatladım. :A Şu Barış'ın odunluğu ne olacak onu bilmiyorum ama. :(

Bir de keşke Gülin Noemie gibi daha komik olsa bizim versiyonda çok daha ciddi yazılıyor. Oysa Gamze Karaduman bu konuda yetenekli bir isim o yüzden daha eğlenceli sahnelerde görmek isterim. Zaten Kıraç-Gülin aşkının tohumları da yavaş yavaş atılmaya başlandı. :A Neyse her zamanki gibi güzel ve eğlenceli bir bölümdü umarım yarın yeni diziden olumsuz etkilenmez. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Güzel bölümdü. Orijinalinde de sevdiğim bir bölümdü. :Z Feris’in tokadı harikaydı. :A

Yalnız şu Nejat’ı gördükçe üzülüyorum. :( Colette’yi zaten uyarlarken kadın yapmayacaklar okey de bari bu eğlenceli karakteri daha iyi ve biraz daha karizma bir oyuncuya verselermiş. :A Tabi eğer aşk yaşayacaklarsa. :A Pek sevemedim oyuncuyu.

Gülin konusuna ben de katılıyorum. Noemie gibi cıvıl cıvıl bir karakter olmalıydı burada çok agresif. :( Noemie Camille ile yakındı ama burada hep sert Gülin. :D

Peride’nin sahneleri daha da artsa keşke. :bhr:

Barış’ın ağabeyi yine can sıkıcıydı o sahneler. Ama Barış’ın sahnelerinde gelişme var en azından ilk 3 bölümdeki atarlı hali yoktu.

Edis ve Melisa sahneleri iyi gibiydi ama Edis’i olduramadım bu işe oyunculuk yapmasın lütfen. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Konuk oyunculara göre yazılan diyaloglara bayılıyorum. :A Eyyvah Eyvah ve Hükümet Kadın için toplam 5 film çeken Demet Akbağ için seri film muhabbetleri, dijital dizide oynayan Melisa Şenolsun için Muhafız ve Atiye'nin bol bol ti'ye alındığı kısımlar derken sıradan bir uyarlama olmaktan çıkıp kanlı canlı bir dünyaya dönüşüyor. :Z

Barış sahneleri hala gereğinden fazla ama en azından trip falan atmayınca daha katlanılabilir. Bu arada fragmandaki yürek hoplatan havuz sahnesini de kesmişler yazık olmuş. :A

Ben Feris-Nejat kısmını şimdiden sevdim mıymıy giden Andrea-Colette ilişkisinin aksine bol bol komedi çıkacak anlaşılan. :Z Çınar ve Jülide'yi de beğendim sosyal medya Feris-Çınar istese de. :bhr:

Demet Akbağ'ı keşke uyarlama kısmının isimlerinden biri olarak görseydik ama iki sahnede bile renk kattı emeğine sağlık. :Z

Dicle'nin kendini garantiye aldıktan sonra Kıraç işini söylemesi de güzel oldu izlerken ben rahatladım. :A Şu Barış'ın odunluğu ne olacak onu bilmiyorum ama. :(

Bir de keşke Gülin Noemie gibi daha komik olsa bizim versiyonda çok daha ciddi yazılıyor. Oysa Gamze Karaduman bu konuda yetenekli bir isim o yüzden daha eğlenceli sahnelerde görmek isterim. Zaten Kıraç-Gülin aşkının tohumları da yavaş yavaş atılmaya başlandı. :A Neyse her zamanki gibi güzel ve eğlenceli bir bölümdü umarım yarın yeni diziden olumsuz etkilenmez. :Z
Gamze Karaduman Aramızda Kalsın'da çok tatlıydı burada biraz sinir bozucu karakter olmuş. Ama rolünün hakkını veriyor gerçekten. İlerki bölümlerde Dicle ile buzları eritip kanka olacaklar gibi geliyor bana. Orjinalini bilmiyorum ama çok eğlenceli ikili olurlar bana göre :D

• Beğendim
Reactions: Aserat