Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu bölüm ne be :T:
Ya Beren karakteri daha bilindik bir isim olsaydı belki bu kadar yadırgamazdık olaylar hep onun üzerinden dönüyor diye.
Gerçekten çok gereksiz sahneler yazılmış ona.
Şu Ece'ye yazılan mesaj ve anında foto alması. Bu aşırı saçma bir durum olmuş. Üstelik o SS'de bir başkasının mesaj yazıp SS almayacağı ne malum :A Dicle'nin telefonuna ait olduğunu kanıtlayan hiç bir unsur yok katastrof bir hata olmuş @Özgür

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ya Beren karakteri daha bilindik bir isim olsaydı belki bu kadar yadırgamazdık olaylar hep onun üzerinden dönüyor diye.
Şu Ece'ye yazılan mesaj ve anında foto alması. Bu aşırı saçma bir durum olmuş. Üstelik o SS'de bir başkasının mesaj yazıp SS almayacağı ne malum :A Dicle'nin telefonuna ait olduğunu kanıtlayan hiç bir unsur yok katastrof bir hata olmuş @Özgür
Bu hata Beren'in başına iş açacak bence :D Senaristler bu kadarını düşünüp yazmışlardır umarım :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu hata Beren'in başına iş açacak bence :D Senaristler bu kadarını düşünüp yazmışlardır umarım :D
İnşallah. Twitter'da izleyicileri dinleyip gün değişikliği yapıldı ve yapılan eleştirilerde kaale alınır umarım. Dicle'nin kovulmayacağını biliyoruz ama yinede bu tarz klişe ve gereksiz 'entrika'ya gerek yok :D

• Harika
Reactions: hayret bi şey

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cidden saçma bir durum ya. :T: Olay her türlü ortaya çıkacak ama Beren’i bu kadar göz önüne sokmaya ne gerek var gerçekten anlamadım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Çok güzel olmuş :Z...Menajerimi Ara hakediyor...Her pazar twiterda tt ye girmesi lazım.... Böyle fanlar çok bulunmaz....
Bir iki saat önce görmüştüm bunu eğlenceli olmuş. :A
Çok farklı ve trol bir fan kitlesi var dizinin. Cidden bitse üzülürdüm yani :D Adamlar diziyi yerin dibine de sokuyorlar, trollüyorlar ama sahip de çıkıyorlar diziye. Menajerimi Ara farklı bir kitleyi ortaya çıkardı. Sosyal medyada dönen capsleri zaten buraya atamıyorum. Forum kapanır :A :A

Umarım hafta sonu normalde göremeyeceğimiz reytinglere de çıkar bu dizi :D

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Özgür and STAR

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok farklı ve trol bir fan kitlesi var dizinin. Cidden bitse üzülürdüm yani :D Adamlar diziyi yerin dibine de sokuyorlar, trollüyorlar ama sahip de çıkıyorlar diziye. Menajerimi Ara farklı bir kitleyi ortaya çıkardı. Sosyal medyada dönen capsleri zaten buraya atamıyorum. Forum kapanır :A :A

Umarım hafta sonu normalde göremeyeceğimiz reytinglere de çıkar bu dizi :D
Evet farklılar oldukça eğlenceliler de ama daha eğlenceli ve bu paylaştıkları totemi daha önce yapan başka fanlar da gördüğüm için en iyileri diyemiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Evet farklılar oldukça eğlenceliler de ama daha eğlenceli ve bu paylaştıkları totemi daha önce yapan başka fanlar da gördüğüm için en iyileri diyemiyorum. :A
Ben o kadar bilmiyorum :D Menajerimi Ara'nın yorumlarına bakıp çıkıyorum. :D Romantik komedi yada aşk dizilerinin fanlarını bildiğimden öyle yazdım :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kıraç’ın Beren’in yaptığını söylemesi dışında bomboş bir fragman. Menajerler ve konuklara dair hiçbir şey yok. Gençlik dizisi kıvamında ilerliyor resmen :A

Şimdi yine karşı çıkan olur ama maalesef durum bu.