Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu kim be. 🤮 Gelen kişilere bak...
1602841699675.jpeg

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
menejerimi ara pazar günü yayınlnacak bol reytingler dilerim.herkesin seyırcısıne sevindim..

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragmana en sevdiğim şarkılardan birini koymuşlar. 😍 Fena olmamış fragman. :A

İlkin Tüfekçi mi konuk.ss

• Harika
Reactions: 12.Adam

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,018
Puanı
610
Fragman gerçekten çok güzel olmuş...Dicle bu bölümde daha güzel olmuş... Yeni bölümü heyecanla bekliyorum...UMARIM hak ettiği reytingleri yeni gününde bulur..:bhr::Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Fragman gayet güzel görünüyor yeni günümüz uğurlu gelsin. :Z Hele ki Feris ve Dicle'li kısım. :bhr: Yeni karakter de Barış gibi uyuz olmayacak anlaşılan iyiye işaret. :A

Bu arada Barış ve Beren'in sondaki sahnesi Peri Masalım içindir @mesmeso61 gelip ona da çemkirmesin de. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
En merakla beklediğim bölümü bu dizinin. Fragman da çok güzel. Kafamda bir reyting tahminim var yeni gün için ama bakalım tutacak mı :D

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,090
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Arka Sokaklar'ın reklam arasında Onedio'nun videosuna bakayım dedim de Ahsen cidden çok enerjik... :A Videoyu sevdim, ama bir Hafsanur & Deniz Can videosu etmez maalesef. :F

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
Bu kim be. 🤮 Gelen kişilere bak...
Ekli dosyayı görüntüle 93892
Ahahaha yılın en iddialı işi tiktokçulardan medet umuyor. :D
Fragman gayet güzel görünüyor yeni günümüz uğurlu gelsin. :Z Hele ki Feris ve Dicle'li kısım. :bhr: Yeni karakter de Barış gibi uyuz olmayacak anlaşılan iyiye işaret. :A

Bu arada Barış ve Beren'in sondaki sahnesi Peri Masalım içindir @mesmeso61 gelip ona da çemkirmesin de. :A
Anladık o kadarını be. :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Aserat
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
  • Üzücü
Reactions: Aserat
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Çok büyük ihtimalle 2. yönetmenle devam edilecek öyleyse sorun yok yani. :A
Aynen mantıklı :)

Bu arada oyuncular deli gibi fragmanlarını ve yeni gününü paylaşıyorlar. Bu ekip gerçekten işlerini severek yaptığını ve dizinin bitmesini istemediğini hissettirdi bana. Umarım yeni gününde hak ettiği reytingleri alır.

Bugün bir aile dostunun çocuğunun doğum günü vardı oraya gittik. Orada dizi muhabbetleri açılmıştı. Hiç abartısız söylüyorum yaşlısı genci büyük çoğunluk Menajerimi Ara'yı Masumlar Apartmanı başlayana kadar TV'den izlemiş. Sonra genç kesim internetten izlemeye devam etmiş, diğerleri denk gelirse tekrarlarına bakmış. Pazara alındığını da biliyorlar. Umarım deneklerde bizim çevre gibidir :D Pazar günü izlerler.
80 küsur milyonu bilmem kaç bin denek temsil ediyor maalesef...

• Harika

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Aynen mantıklı :)

Bu arada oyuncular deli gibi fragmanlarını ve yeni gününü paylaşıyorlar. Bu ekip gerçekten işlerini severek yaptığını ve dizinin bitmesini istemediğini hissettirdi bana. Umarım yeni gününde hak ettiği reytingleri alır.

Bugün bir aile dostunun çocuğunun doğum günü vardı oraya gittik. Orada dizi muhabbetleri açılmıştı. Hiç abartısız söylüyorum yaşlısı genci büyük çoğunluk Menajerimi Ara'yı Masumlar Apartmanı başlayana kadar TV'den izlemiş. Sonra genç kesim internetten izlemeye devam etmiş, diğerleri denk gelirse tekrarlarına bakmış. Pazara alındığını da biliyorlar. Umarım deneklerde bizim çevre gibidir :D Pazar günü izlerler.
80 küsur milyonu bilmem kaç bin denek temsil ediyor maalesef...
Ay ne güzel konuşuyorsun hadi inş. :bhr: Ne kadar yükselir bilemem ama asla salıdan kötü gideceğini düşünmüyorum dediğim gibi 4 küsür bile alsa yeterli. :D

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bana büyük bir süpriz yapacak gibi geliyor bu pazar. Pazartesi reyting tahmin konusunda tahminimi bizzat paylaşacağım :D
Ben bugünküleri tutturursam pazar tahminlerini yapmama gerek kalmayacak ama yine de eğlencesine bir şeyler sallayacağım onun için. :A

• Güldürdün
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ben bugünküleri tutturursam pazar tahminlerini yapmama gerek kalmayacak ama yine de eğlencesine bir şeyler sallayacağım onun için. :A
Bugün çeyrek final ilk aşaması tamamlanıyor doğru :D Ben kalıyorum her türlü 2. aşamaya. Büyük oynayacağım hafta sonu :D Ya batacağım yada uçacağım. Arası olmayacak :D

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bugün çeyrek final ilk aşaması tamamlanıyor doğru :D Ben kalıyorum her türlü 2. aşamaya. Büyük oynayacağım hafta sonu :D Ya batacağım yada uçacağım. Arası olmayacak :D
5'ten yüksek yazma bence ilk haftadan o kadar fazla alamaz. :A

Bu arada Cumartesi 16.30'da tekrarı var haberin olsun. :A

• Beğendim