Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Arada NTV'ye bakıyorum da her reklam kuşağında yeni bölüm fragmanını gösteriyorlar umarım Star da kardeşi kadar sık veriyordur. :A @Özgür @hayret bi şey
Sefirin Kızı dışında izlenen bir yapımı yok koysa da çok bir şey ifade etmez :D Babil yayınlanırken asıl reklamı yaparlar, kitle benzer olabilir. :D Pazar günü ana haber koymaz belki Star, o saate ya film yada 8. bölümün geniş özetini koyarak yeni bölümü erken verebilir. Bence haber yerine uzun özet bayağı avantaj sağlar. Star Haber bu yıl pek tercih edilmiyor zaten :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,020
Puanı
1,061
Sefirin Kızı dışında izlenen bir yapımı yok koysa da çok bir şey ifade etmez :D Babil yayınlanırken asıl reklamı yaparlar, kitle benzer olabilir. :D Pazar günü ana haber koymaz belki Star, o saate ya film yada 8. bölümün geniş özetini koyarak yeni bölümü erken verebilir. Bence haber yerine uzun özet bayağı avantaj sağlar. Star Haber bu yıl pek tercih edilmiyor zaten :D
Olsun en azından farklı bir kitle de haberdar oluyor. :A

İlk bölümde yaptılar ama sanmıyorum zaten gerek de yok. Cumartesi veya pazar haber öncesi tekrar daha makul. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Olsun en azından farklı bir kitle de haberdar oluyor. :A

İlk bölümde yaptılar ama sanmıyorum zaten gerek de yok. Cumartesi veya pazar haber öncesi tekrar daha makul. :A
İki günde de yayınlayacak bence :D Kanal da güveniyor diziye, bitmesini istemiyorsa biraz tekrar sayısını arttıracak artık :D Hem bu yıl dijital medyanın en çok konuştuğu dizilerden birisi ve çoğunluğun kaliteli bir iş bitirmeyin diye yorumlarda bulunduğu diziyi kolay kolay çöpe atamaz gibi :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,020
Puanı
1,061
İki günde de yayınlayacak bence :D Kanal da güveniyor diziye, bitmesini istemiyorsa biraz tekrar sayısını arttıracak artık :D Hem bu yıl dijital medyanın en çok konuştuğu dizilerden birisi ve çoğunluğun kaliteli bir iş bitirmeyin diye yorumlarda bulunduğu diziyi kolay kolay çöpe atamaz gibi :D
Yok ya öylesi de izleyiciyi bıktırabilir. Destek oluyor ama bu kadar tekrara da gerek yok nasılsa 1 saat özetle aynı bölümü verecekler yine. Cumartesi haber öncesi uygundur. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,020
Puanı
1,061
Güzel sahne olmuş. :A Doktoru oynamasına rağmen Taner Ölmez'i de kan tutuyor o geldi aklıma. :A