Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yemin ederim benim de aklıma ilk o geldi. :A Kız yönetmen değişikliği vs. dediği ve sektörde de o tarz spesifik haber yazan pek insan olmadığı için çok normal ama. :A

Ve yine Neboş'un sesli sahnesi yok. :A Ekip bile dublajının zulüm olduğunu anlayıp fragmana koymamış. :A
Zulüm olarak görselerdi ikinci bölümden konuk etmezlerdi canım. :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İlk bölüm gerçekten çok iyiydi. :Z Orijinal diziden Türk izleyicisine hitap edecek kısımları iyi bulup çıkarmışlar orijinali kısa süreli ve komedi ağırlıklı olduğu için duygusal sahneler neredeyse yoktu. Ama burada Dicle-Kıraç çatışması ve Dicle-Barış aşkı vs. çok iyi işlemiş. Tıpkı orijinalindeki gibi sektöre eleştiriler getirilmesi ve popüler kültüre yapılan referanslar da tadını iyice arttırmış. Ekibin uyumu da on numara. Ve tekrar ediyorum keşke Ali Bilgin ayrılmasa. :(

Kıraç Matthias'tan kat kat şerefsiz olmuş zira bizde baba-kız kısımlarından dram sağıldığı için iyice nefret ettirmişler. Gerçi orijinaline göre giderse sonraki bölümlerde yumuşadığını göreceğiz ama şimdilik tam nefretlik. Barış Falay da hakkını vermiş.

Feris ve Çınar cuk oturmanın ötesinde olmuş. Zaten Canan Ergüder ve Fatih Artman muhteşem oyuncular ve her sahnede parlamışlar. Andrea-Gabriel dostluğundan daha tatlı olacaklar bence. Hele Fatih Artman'ın Tuba Büyüküstün'le uyumuna da bayıldım keşke başka bir proje için partner olarak düşünülseler. Ayşenil Şamlıoğlu da tıpkı Arlette gibi az görünmüş umarım sonraki bölümlerde rolünü arttırırlar. :( Tuba'yı da gerçekten beğendim demek ki işin sırrı kendisini canlandırmaktan geçiyormuş. :A Ahsen Eroğlu çok önemli sahnelerin altından başarıyla kalkmış her sahnede parlıyor. Denizcan Aktaş da yakışmış yani kadro anlamında falso yok. :Z

Yan kadroyu da beğendim zaten Gamze Karaduman'ı Aramızda Kalsın'da çok beğenerek izlemiştim ve kaliteli bir projede görmek çok sevindirdi. Emrah rolündeki çocuk da yakışmış her ne kadar karakterin gay olduğu şartlar nedeniyle tam verilemese de. Jülide'yi canlandıran kız sonraki yıllarda adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor Sofia'nın havasını çok iyi yakalamış.

Özellikle bir sahneye parantez açmak istiyorum reyting bekleme sahnesi harikaydı işte kültüre uyarlama böyle olur. :Z Kısacası bundan sonra salı günleri Menajerimi Ara diyoruz yolu açık olsun. :Z

Altına imzamı atarak küçük bir ekleme yapayım :D Orjinalini izlemedim ama Denizcan Aktaş ve Ahsen Eroğlu ikilisinin uyumunu bozmazlarsa senaryo konusunda sıkıştıkları taktirde bu ikili diziyi sırtlar her türlü. Sadece bu ikili üzerine bile konu yazılabilir yani :D

Ek olarak Canan Ergüder tüm ödülleri toplayacak gibi bu rolle :)

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Altına imzamı atarak küçük bir ekleme yapayım :D Orjinalini izlemedim ama Denizcan Aktaş ve Ahsen Eroğlu ikilisinin uyumunu bozmazlarsa senaryo konusunda sıkıştıkları taktirde bu ikili diziyi sırtlar her türlü. Sadece bu ikili üzerine bile konu yazılabilir yani :D

Ek olarak Canan Ergüder tüm ödülleri toplayacak gibi bu rolle :)
Orijinalde ağırlıkları fazla değildi çünkü kardeş çıktıklarını öğrenince aşkları kısa sürüp bitiyordu. Bizde de bayağı yakışmışlar ve hikaye uyarlaması da fena değil ama yine de sektörel eleştiri kısmının önüne geçmemesi iyi olur. :D

Valla adil bir sektör olsaydı olurdu da sanmıyorum. :A Neyse dizi tutsun da önce. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Orijinalde ağırlıkları fazla değildi çünkü kardeş çıktıklarını öğrenince aşkları kısa sürüp bitiyordu. Bizde de bayağı yakışmışlar ve hikaye uyarlaması da fena değil ama yine de sektörel eleştiri kısmının önüne geçmemesi iyi olur. :D

Valla adil bir sektör olsaydı olurdu da sanmıyorum. :A Neyse dizi tutsun da önce. :A
O dediğin konuyu bizde işlemezler bence :D RTÜK pusuda bekliyor çünkü :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
O dediğin konuyu bizde işlemezler bence :D RTÜK pusuda bekliyor çünkü :D
Yok zaten işlenmeyecek çünkü Barış normalde Kıraç'ın oğlu ve bizde oyunculuk kısmını Barış'a, Kıraç'ın çocuğu olması kısmı da Beren'e yüklenmiş yani çiftin önünü açmak için. :D

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben ne zorluklarla izledim diziyi :T
Hafta içi bir ara yine tekrara bakmak istiyorum.
Alican Yücesoy kısmını kaçırdım.

Tuba Büyüküstün harikaydı :bhr:

Bu arada Atiye'yi izlerken Beren Saat yaşlanmış demiştim ama Tuba Büyüküstün çocuk sahibi olmasına rağmen maşallah hep aynı :bhr: izlerken onu düşündüm :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Düşük başlamış, ben daha yüksek bekliyordum. Umarım bol tekrarla izleyiciyi çekebilir. Haftaya iki yeni rakibi daha geliyor, bakalım ne yapacak?