Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Güzel bir ilk bölümdü. Bu dizi güzel tekrarları yayınlanırsa salı günlerine ambargo koyabilir. Drama, komedi, entrika vs ne ararsan var.

• Harika
Reactions: STAR

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Açıkçası bakamadım, Masterchef izliyorum, tekrarlarını bol vermeli... Hem maç, hem Masterchef ilk bölümünü dağıtmıştır.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İlk bölüm gerçekten çok iyiydi. :Z Orijinal diziden Türk izleyicisine hitap edecek kısımları iyi bulup çıkarmışlar orijinali kısa süreli ve komedi ağırlıklı olduğu için duygusal sahneler neredeyse yoktu. Ama burada Dicle-Kıraç çatışması ve Dicle-Barış aşkı vs. çok iyi işlemiş. Tıpkı orijinalindeki gibi sektöre eleştiriler getirilmesi ve popüler kültüre yapılan referanslar da tadını iyice arttırmış. Ekibin uyumu da on numara. Ve tekrar ediyorum keşke Ali Bilgin ayrılmasa. :(

Kıraç Matthias'tan kat kat şerefsiz olmuş zira bizde baba-kız kısımlarından dram sağıldığı için iyice nefret ettirmişler. Gerçi orijinaline göre giderse sonraki bölümlerde yumuşadığını göreceğiz ama şimdilik tam nefretlik. Barış Falay da hakkını vermiş.

Feris ve Çınar cuk oturmanın ötesinde olmuş. Zaten Canan Ergüder ve Fatih Artman muhteşem oyuncular ve her sahnede parlamışlar. Andrea-Gabriel dostluğundan daha tatlı olacaklar bence. Hele Fatih Artman'ın Tuba Büyüküstün'le uyumuna da bayıldım keşke başka bir proje için partner olarak düşünülseler. Sahneleri çok tatlı olmuş. :bhr: Ayşenil Şamlıoğlu da tıpkı Arlette gibi az görünmüş umarım sonraki bölümlerde rolünü arttırırlar. :( Tuba'yı da gerçekten beğendim demek ki işin sırrı kendisini canlandırmaktan geçiyormuş. :A Ahsen Eroğlu çok önemli sahnelerin altından başarıyla kalkmış her sahnede ezdi geçti resmen. Denizcan Aktaş da yakışmış gibi yani kadro anlamında falso yok. :Z

Yan kadroyu da beğendim zaten Gamze Karaduman'ı Aramızda Kalsın'da çok beğenerek izlemiştim ve kaliteli bir projede görmek çok sevindirdi. Emrah rolündeki çocuk da yakışmış her ne kadar karakterin gay olduğu şartlar nedeniyle tam verilemese de. Jülide'yi canlandıran kız sonraki yıllarda adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor Sofia'nın havasını çok iyi yakalamış.

Özellikle bir sahneye parantez açmak istiyorum reyting bekleme sahnesi harikaydı işte kültüre uyarlama böyle olur. :Z Kısacası bundan sonra salı günleri Menajerimi Ara diyoruz yolu açık olsun. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: alperuz and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yemin ederim benim de aklıma ilk o geldi. :A Kız yönetmen değişikliği vs. dediği ve sektörde de o tarz spesifik haber yazan pek insan olmadığı için çok normal ama. :A

Ve yine Neboş'un sesli sahnesi yok. :A Ekip bile dublajının zulüm olduğunu anlayıp fragmana koymamış. :A
Çınar diyor ya yapımcı yalanladı ama o kendinden emin bir şekilde konuşuyor. :A Aynısı resmen. :A

Dostluklarını sevdiğim. :bhr:
B8FB98AB-54E3-4745-B60E-ED45EDF6359E.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
  • Güldürdün