"Medcezir'i Ne Kadar Hatırlıyorsun" Testi!

Aslında tek hak ettiğin cevap da ben seni insan yerine koyup farklı cevaplar veriyorum belki kelime haznen ve karakterin gelişir diye. :D
Ayol kanıtlama ihtiyacın olmadığı kısmı çok iyi herkesi özgür bırakın isteyen istediğine inansın :A

2.kısım için bişi demiyorum, onu diyen çok oldu hepsi forum meftası artık :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt
Ayol kanıtlama ihtiyacın olmadığı kısmı çok iyi herkesi özgür bırakın isteyen istediğine inansın :A

2.kısım için bişi demiyorum, onu diyen çok oldu hepsi forum meftası artık :A
Senin gibi sahtekarlara niye inanmaları için bırakalım sonuçta şahıslara iftira atıyorsun iyi bırakalım da at koştur. :A

Dediklerimde ne var ki? Milletin forumu bırakmasıyla benim dediklerimin ne alakası var? Aaayyy kendini bir yalan silsilesine kaptırmış gidiyorsun ayol yazıkss. :F

Senin gibi sahtekarlara niye inanmaları için bırakalım sonuçta şahıslara iftira atıyorsun iyi bırakalım da at koştur. :A

Dediklerimde ne var ki? Milletin forumu bırakmasıyla benim dediklerimin ne alakası var? Aaayyy kendini bir yalan silsilesine kaptırmış gidiyorsun ayol yazıkss. :F
En son deniz marulu ile kankisi carpe Didem ne diyem bnm için böyle konuşmuştu çok şükür ikisinin de maskesi düştü, birinin gerçek yüzünü tüm sosyal medya gördü :A

• Güldürdün
En son deniz marulu ile kankisi carpe Didem ne diyem bnm için böyle konuşmuştu çok şükür ikisinin de maskesi düştü, birinin gerçek yüzünü tüm sosyal medya gördü :A
Kuşum şunu bi idrak et bu iki isimde kendi ayaklarına sıktılar. Senin ile bir alakası yok yani kapişşş. :A

Kuşum şunu bi idrak et bu iki isimde kendi ayaklarına sıktılar. Senin ile bir alakası yok yani kapişşş. :A
Sen öyle san , aç bak marulun profiline kimlere laf atmış kendince :A

Öteki de kendince yazdı ,sildi ,düzenledi hakaretli mesajlarını ; kim millete duyurmuş acaba :A

Ay neyse akşama düğüne gidicem hazırlanmam lazım :X

• Güldürdün
Sen öyle san , aç bak marulun profiline kimlere laf atmış kendince :A

Öteki de kendince yazdı ,sildi ,düzenledi hakaretli mesajlarını ; kim millete duyurmuş acaba :A

Ay neyse akşama düğüne gidicem hazırlanmam lazım :X
Sana attı ya da başkasına attı sonuçta kendi kendini imha etti senin bir tasarrufun yok. :A

Öteki de yöneticiye hakaretten yedi banı ee bununda seninle bir alakası yok.

Böylelikle tezlerin çürümüş oldu. :F

Eee tabi verecek cevap kalmayınca kaçmalara alışıksın sen. :A Para, altın bir şey takma bari nasılsa o taktıklarının sana geri dönüşü olmayacak bir alıcın olmayacağı için. :F