TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Dün gece dördüncü bölümünü izledim.
Gene etkileyen anlar oldu..
Bu bölümde favori sahnelerim Gülben üzerine kurulanlardı..
Bu arada Han ın Teklif sahnesinde ki Ay görüntüsü ve ortama bayıldım; sanırım şarap kadehlerinde vişne suyu işmiyorlarsa devlet kanalında sansürsüz şarapda görmüş olduk.

Sıkılmadan,keyifle,heyecanla,üzülerek,kimi zaman gülerek izlediğim bir dizi... Gününde bakamıyorum;Mastechefle çakışıyor ama muhakkak sonradan izliyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şimdi tekrarını izliyorum ve şurası kesin ki Safiye'yle Gülben olmasa bu dizi aldığı reytinglerin yarısına bile ulaşamazdı. Zira İnci-Han sahneleri yine akmıyor yine akmıyor. Bu kadar güzel görünen bir çiftten bu kadar kabız ve ilerlemeyen bir hikaye çıkarmak da büyük başarı. İzlerken bu moddayım resmen.

İnci ve Han gayet güzel asıl akmayan Barış - Dicle :A Sen onlara bak önce haydi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İnci ve Han gayet güzel asıl akmayan Barış - Dicle :A Sen onlara bak önce haydi. :A
Keşke onlara laf ederken İnci ve Han'ın kabızlığını da eleştirsen. :A Dicle ve Barış aşkı orijinalinde az da olsa var ama bu ikili kitapta ve doğal olarak gerçekte de olmayan bir hikaye olduğu için bu sıkıcılık daha da göze batıyor. :A Demek ki sen de benim gibi sevdiğin işlere pozitif ayrımcılık yapabiliyormuşsun. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Keşke onlara laf ederken İnci ve Han'ın kabızlığını da eleştirsen. :A Dicle ve Barış aşkı orijinalinde az da olsa var ama bu ikili kitapta ve doğal olarak gerçekte de olmayan bir hikaye olduğu için bu sıkıcılık daha da göze batıyor. :A Demek ki sen de benim gibi sevdiğin işlere pozitif ayrımcılık yapabiliyormuşsun. :A
Valla İnci ve Han beni hiç sıkmıyor. Sahneleri hoşuma gidiyor. Naif bir aşk hikayesi. Belki oyunculukların uyumundandır. Ha evet sahneleri uzun oluyor bölümün yarısını kaplıyor ama sıkmıyor beni.

Orijinalinde ne aşkı vardı uydurma
seviştiler ve sonra kardeş olduklarını öğrenip ayrıldılar bu mu aşk. :F

Yoo ben eleştiriyorum da bak diyorum sahneleri uzun oluyor azaltılsa daha iyi ama sıkmıyor. Eleştirdiğim yönleri de var dizinin süresi genel olarak çok uzun. :A Beni asla kendinle karşılaştırma sen zararlı çıkarsın. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ön izleme sahnesi harika. :F Haftalardır düşündüğüm iki şey vardı bir suları kesilse ne olur, iki bunlara fatura ne kadar geliyor diye. :F 1600 yine iyi gelmiş ben daha pahalı beklerdim. :A Safiye'nin tepkileri yine harika, Ezgi Mola muhteşemsin. :bhr:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bence Han daki problem çok daha ciddi.
İleride çok daha ciddi sorunlara yol açacaktır.

Benim açımdan içlerinde en normal Gülben... İçindeki hayat enerjisi kıvranıyor.

Merak ve heyecanla yeni bölümünü bekliyorum.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
6 bölüm içinde en iyisi kesinlikle bugünkü bölüm. En yüksek reytingini alır bence.
O kadar yorumdan sonra Han-İnci sahneleri de çok az..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bölüm gerçekten güzeldi ama Safiye'nin Allah canını çıkarsın. :( Gülben ve Neriman'a yaşattığı travma sinir etti. Gerçi önce sinir ediyor sonra öyle bir sahne geliyor ki haline üzülmeye başlıyoruz. :( Ezgi Mola ❤️ Merve Dizdar ❤️

Babanın kafası da iyice gitti. :A Yunan heykeli bile olsa 3 günlük adamla evlenirsen böyle olur şimdi herkesin ayrı sorunlu olduğu aileyle uğraş dur İnci. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Dizinin müzikleri de çok iyi. Özellikle şuna bayılıyorum genelde bölüm sonlarında çalıyor: