TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
İlk bölümü izledim. Çok sinir bozucu bi dizi. Evde temizlik savaşları yapılıyor falan. Çok klişe.

2 saatinizi bu diziye harcayacağınıza şu diziye harcayın

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlk bölüme bugünkü tekrarından baktım. Açıkçası beni Kırmızı Oda kadar etkilemedi (etkilemesi de mümkün değil) ve izlediğim diğer dizilerin aksine özel bir bağ kuramadım ama yine de genel olarak kaliteli bir iş olmuş. Hikaye zaten çok etkileyici ve yönetmen de senarist de altından iyi gelmiş. Farah ve Birkan çok güzel ve bakmalara doyulamayan (amma da bakıştılar) bir çift ama hastane sahneleri bir yerden sonra sıktı. Safiye ve Gülben'li kısımlar çok daha ilgi çekiciydi ki Ezgi Mola ve Merve Dizdar da döktürdü. Son zamanlardaki medyatikliği nedeniyle insanlar Ezgi Mola'nın ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu unuttu diye düşünüyorum o yüzden böyle bir karakterde kendisini izlemek büyük şans. Güzel (o kadar su boşa harcanmasa daha güzel olurdu) bir iş olsa da düzenli izler miyim emin olamadığım için gelecek hafta da bakıp kararımı veririm. Yolunun açık olacağı kesin o yüzden klasik temennisi bir kenara bırakıp kendi yolunu açarken diğer dizilerinkini tıkamamasını temenni ediyorum.
Neden etkilenmediğin özel bağ kuramadığın son cümlenden belli. :A Sen de biliyorsun bu hafta çok iyi alıp diğer dizilerin düşeceğini. :A

• Beğendim
Reactions: offensive

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Neden etkilenmediğin özel bağ kuramadığın son cümlenden belli. :A Sen de biliyorsun bu hafta çok iyi alıp diğer dizilerin düşeceğini. :A
Hayır kesinlikle ondan değil. Çok sevdiğim diziler ta fragmanlarından (Kırmızı Oda, Menajerimi Ara, Öğretmen vs.) beni etkiliyor ama bu dizi başlamadan önce de onların aksine gel beni izle dedirtmemişti zaten. Yorumlardan sonra merak edip izledim ve sevsem de bir şey eksik kaldığı için her hafta izleyip izlememe konusunda emin olamadım. Yani rakiplik pek önemli değil kaliteli olduktan sonra ikisini de desteklerim. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Atiyenin son bölümüne kadar gelip, dur bir ikinci bölümüne bakayım deyip, 2 saat 40 dakka izlemek.

Mucize Doktordan sonra uzun aradan sonra bir dizi bu kadar sardı ve etkiledi beni.

Ezgi Mola gerçekten Oscarlık performans sergiliyor.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yani eminim güzel dizidir, kaliteli dizidir de 2 saat 40 dakika nedir... :A

Konuya belki ikinci bölüm 40 dakikadır diye girmiştim. Evet bir iki ve bir 40 varmış. :A

Sanırsın Schindler's List çekiyorlar bir haftada, şaka gibi. :A
Bende bölüm süresini görünce size yazmayı planlamıştım :A
Şu dizi bizim burda yayınlansa bu bölümü 5 bölüm olarak yayınlarlar :A
Dizi harika ama süre göz korkutuyor.
Dün 2. Bölüme bakayım dedim, meğerse ilk bölümünde son yarım saatini izlememişim uzundu diye:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Atiyenin son bölümüne kadar gelip, dur bir ikinci bölümüne bakayım deyip, 2 saat 40 dakka izlemek.

Mucize Doktordan sonra uzun aradan sonra bir dizi bu kadar sardı ve etkiledi beni.

Ezgi Mola gerçekten Oscarlık performans sergiliyor.
Ben de ufak bir şok geçirdim süreyi görünce :A
Oyunculuklar mükemmel, apartman kapısı önündeki sahneleri çok beğendim. Ezgi Mola harika performans. Merve Dizdar'da ondan aşağı kalmıyor.

Dizinin 2. Bölümünü yarım saatini izledim şimdilik. Çok etkiliyor insanı. Bölümü belki tamamlarım bilemiyorum. Farah Zeynep Abdullah ile Birkan Sokullu çok uyumlu olmuş 😊

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Konuya belki ikinci bölüm 40 dakikadır diye girmiştim. Evet bir iki ve bir 40 varmış. :A

Bir umut süresi 2 saatin altında olur da belki bakabilirim diyordum... Ama gel gör ki 2 bölümün toplam süresi 5 saat olan bir diziyi izlemek, buna zaman ayırabilmek mümkün gözükmüyor... :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
yapımcılar ve kanallar dizi surelerine çare bulmaları gerekiyor...çalışanlar dizi izlemeye vakıt kalmayacak artı özette çook uzun

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Bende bölüm süresini görünce size yazmayı planlamıştım :A
Şu dizi bizim burda yayınlansa bu bölümü 5 bölüm olarak yayınlarlar :A
Dizi harika ama süre göz korkutuyor.
Dün 2. Bölüme bakayım dedim, meğerse ilk bölümünde son yarım saatini izlememişim uzundu diye:A
Hiç sorma, bunlar 2 saat 40 dakikada ne anlatıyorlar çok merak ediyorum... :A

Dört kişiyiz, bölümü dörde bölerek izleyebiliriz. :A Sonra herkes izlediği kısmı diğerlerine anlatır. :A

Bence müthiş bir çözüm. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dört kişiyiz, bölümü dörde bölerek izleyebiliriz. :A Sonra herkes izlediği kısmı diğerlerine anlatır. :A

Bence müthiş bir çözüm. :A
O kadar etkinlikler yapan forumuz, herkesin iyi kötü bir recap tecrübesi var. Her hafta biri recap yapsın bize izleyelim 40 dakika. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock