TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok iyi başladı.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ezgi Mola harika. Gerçekten döktürüyor. Çöplerin olduğu sahne de çok iyiydi.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizinin şuan 55.ci dakikasındayım.
Dizi çok güzel başladı ama şu 10 dakika tempo ağırlaştı. Ezgi Mola harika performans. Çöp sahnesini baya beğendim. Niye normal çöp yeri yerine binaya atmışlar acaba. Kesin dışarı da çıkmıyordur ve belkide sebep bu. Bizim Hikaye'de ki Şeyma Hanım'ı anımsattı.
Çok manyak bir aile :A ben gerildim karşılarında. Kafa yer insan böyle bir ailesi olursa :A
Dizi kaliteli baya.

Yolu açık olsun dizinin, izlemeyi düşünmüyorum ama.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
İlk bölüm çok sevildi, çok izlendi...

Ana hikaye süper, senaryo çok güçlü, cast şahane, oyunculuklar göz dolduruyor,
2. bölüm fragmanları harika :bhr:

Salı günü dizimize başarılar dilerim (beklentim ab'de 7-8 reyting civarı🙏)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk bölüme bugünkü tekrarından baktım. Açıkçası beni Kırmızı Oda kadar etkilemedi (etkilemesi de mümkün değil) ve izlediğim diğer dizilerin aksine özel bir bağ kuramadım ama yine de genel olarak kaliteli bir iş olmuş. Hikaye zaten çok etkileyici ve yönetmen de senarist de altından iyi gelmiş. Farah ve Birkan çok güzel ve bakmalara doyulamayan (amma da bakıştılar) bir çift ama hastane sahneleri bir yerden sonra sıktı. Safiye ve Gülben'li kısımlar çok daha ilgi çekiciydi ki Ezgi Mola ve Merve Dizdar da döktürdü. Son zamanlardaki medyatikliği nedeniyle insanlar Ezgi Mola'nın ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu unuttu diye düşünüyorum o yüzden böyle bir karakterde kendisini izlemek büyük şans. Güzel (o kadar su boşa harcanmasa daha güzel olurdu) bir iş olsa da düzenli izler miyim emin olamadığım için gelecek hafta da bakıp kararımı veririm. Yolunun açık olacağı kesin o yüzden klasik temennisi bir kenara bırakıp kendi yolunu açarken diğer dizilerinkini tıkamamasını temenni ediyorum.