TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
54. bölümü şimdi tamamladım, 3 saate yakın sürede tek olay bile olmadı. Sanırım sezonun en kötü bölümüydü, keşke bu aranın ardından daha sağlam ve akan bir bölümle açsaydı. Hiç sevemedim bölümü... Safiye ve Naci evlenme adımları attı ki ben zaten kesin bir pürüz çıkar diyordum. Gülben bile kaç bölümde anca evlendi, olaylı Safiye'nin pat tek bölümde evleneceğine inanmamıştım zaten. Han'ın kaçırılma mevzusu da gereksiz geldi bana, sırf olay katmak için ana hikayede olmayan bir şeyin katılmasına anlam veremedim. İzleyici artık ilerleme istiyor, iyileşsinler istiyor, mutlu olsunlar istiyor...

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
54. bölümü şimdi tamamladım, 3 saate yakın sürede tek olay bile olmadı. Sanırım sezonun en kötü bölümüydü, keşke bu aranın ardından daha sağlam ve akan bir bölümle açsaydı. Hiç sevemedim bölümü... Safiye ve Naci evlenme adımları attı ki ben zaten kesin bir pürüz çıkar diyordum. Gülben bile kaç bölümde anca evlendi, olaylı Safiye'nin pat tek bölümde evleneceğine inanmamıştım zaten. Han'ın kaçırılma mevzusu da gereksiz geldi bana, sırf olay katmak için ana hikayede olmayan bir şeyin katılmasına anlam veremedim. İzleyici artık ilerleme istiyor, iyileşsinler istiyor, mutlu olsunlar istiyor...
Ne zaman bırakacaksın inat etme artık. :A

• İlginç
Reactions: Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Demiyim diyorum yorumlarından bıktık eray izlemiyorsun artık sevmiyorsun tamam ama yeter artık ya
Sana mı soracağım Melek teyze? Biz de senin fikirlerinle uyuşmayan insanlara zorla kendi fikrini dayatmaya çalışıp yakalarına yapışmandan bıktık ama hala devam ediyorsun o yüzden ben de gayet normal bir şekilde OLUMLU VEYA OLUMSUZ OLARAK ELEŞTİRİLMEYE AÇIK BİR DİZİ hakkında yorum yapabilirim. :)

• Sinir Bozucu
Reactions: Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
55. BÖLÜM FRAGMANI - 2

@Yiğitt @The_Erinch @Ahmed @Forumdash @kerem
------

Fragmanı özellikle paylaşmak istedim çünkü alıntılar ve cevaplar efsane. :F Geçen sene herkesin ayılıp bayıldığı dizi bu sezon yerin yedi kat dibine batmış işte ilahi adalet. :A
Han'a musallat olan oğlan senaryoya heycan getircek:A Baktılar Han'a kız bulamıyor bari oğlan bulalım demişler :F @serhatt da @xemrexxx de izler :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Han'a musallat olan oğlan senaryoya heycan getircek:A Baktılar Han'a kız bulamıyor bari oğlan bulalım demişler :F @serhatt da @xemrexxx de izler :A
70'li yaşlarında bir kadının memleketinden çıkıp bir süre kalmak için şehirdeki çocuğunun evine gelmesi seviyesinde bir heyecan olabilir anca. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay tamam işte birkaç santimden ne çıkar ikisi de uzun boylu. :A
1 cm bile bakış açını değiştirir:A
70'li yaşlarında bir kadının memleketinden çıkıp bir süre kalmak için şehirdeki çocuğunun evine gelmesi seviyesinde bir heyecan olabilir anca. :A
Sen devri alem yapmiş olabilirsin ama kücük köyunden çıkıp başka diyarlara gitmenin romantizmin insana kattıgı heycanı bilemezsin:A Hiç bir diziden zevk alamıyorsun o zaman:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
1 cm bile bakış açını değiştirir:A

Sen devri alem yapmiş olabilirsin ama kücük köyunden çıkıp başka diyarlara gitmenin romantizmin insana kattıgı heycanı bilemezsin:A Hiç bir diziden zevk alamıyorsun o zaman:A
Kes be, hiç de değiştirmez. Sonuçta Han'da uzun. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash