TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
51. BÖLÜM

Harika bir bölümdü, izlediğim en iyi Masumlar Apartmanı bölümüydü aynı zamanda. Ne yorum yapsam, ne yazsam bilemedim... Enfesti tek kelimeyle!

Gülben ve Esat sonunda evlendi, güzel ve sade bir düğün oldu. Selami Şahin sürprizi de güzeldi. Tabi son sahne biraz buruk kaldı, Gülben ''yapamadım'' diyerek eve geldi...

Naci ve Safiye güzel ilerliyor, Naci evlilik teklifi etti sonunda. :bhr:

Yemek sofrası sahnesi muhteşem değil miydi ya? Aşırı duygusaldı, her duyguyu barındıran bir sahneydi. Çok beğendim, Safiye hüzünlendirdi orada.

Gülben'in mezarlığa gittiği sahneyi çok sevdim, harika konuştu orada.

Daha yazacak dolu şey var ama ne yazsam eksik kalacak. Tüm ekibin, senaristin, yönetmenin, oyuncuların emeklerine sağlık.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
53. BÖLÜM

Eksik tüm bölümlerimi izleyerek güncele yetiştim. Bence çok güzel bölümdü yine. Dizinin eski tadına dönmesi çok güzel, yine gülümseyerek izliyorum bölümleri.

Gülben ve Esat da 'Masumlar Apartmanı'na taşındı, Gülben güzel bir yemek hazırladı. Arda Türkmen sağ olsun, harika bir sofra hazırladı.

Yemek sahnesi çok güzeldi, Hikmet amca sağ olsun epey güldürdü ve sofranın kaderini belirledi. :A

Ceylan ve Esat yeniden barıştı ve eski aşk yeniden doğdu. Bakalım nasıl gidecek bu ilişki?

Han'ın çöpte karşılaştığı kişi kim acaba? Ceylan ile bir bağı var bence. Han'ı dövdürdü son sahnede, bakalım bu karakterden neler çıkacak?

Naci'ye aslında üstteki daireyi verseler nasıl olur? O daireyi bir güzel temizleyip Naci'ye verseler keşke, Han'dan böyle bir fikir bekliyorum. Kızların aklına gelmez, gelse de karşı çıkarlar gibi.

• Beğendim
Reactions: kerem and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,094
Puanı
1,060
53. BÖLÜM

Eksik tüm bölümlerimi izleyerek güncele yetiştim. Bence çok güzel bölümdü yine. Dizinin eski tadına dönmesi çok güzel, yine gülümseyerek izliyorum bölümleri.

Gülben ve Esat da 'Masumlar Apartmanı'na taşındı, Gülben güzel bir yemek hazırladı. Arda Türkmen sağ olsun, harika bir sofra hazırladı.

Yemek sahnesi çok güzeldi, Hikmet amca sağ olsun epey güldürdü ve sofranın kaderini belirledi. :A

Ceylan ve Esat yeniden barıştı ve eski aşk yeniden doğdu. Bakalım nasıl gidecek bu ilişki?

Han'ın çöpte karşılaştığı kişi kim acaba? Ceylan ile bir bağı var bence. Han'ı dövdürdü son sahnede, bakalım bu karakterden neler çıkacak?

Naci'ye aslında üstteki daireyi verseler nasıl olur? O daireyi bir güzel temizleyip Naci'ye verseler keşke, Han'dan böyle bir fikir bekliyorum. Kızların aklına gelmez, gelse de karşı çıkarlar gibi.

Ceylan ile Han diyecektin sanırım :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
53. BÖLÜM

52. bölümden sonra son bölümü izleyesim yok ya. Dizi beni çok yoruyor artık, izlemiyordum ama karantinada bile izleyesim yok...

• Üzücü

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
52. bölümden sonra son bölümü izleyesim yok ya. Dizi beni çok yoruyor artık, izlemiyordum ama karantinada bile izleyesim yok...
Bence son bölümler çok güzel, eski bölümlerin tadında geliyor bana. Ben beğenerek izliyorum, 53. bölüm de gayet keyifliydi. İzle bence canım.

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bence son bölümler çok güzel, eski bölümlerin tadında geliyor bana. Ben beğenerek izliyorum, 53. bölüm de gayet keyifliydi. İzle bence canım.
Sence de 52. bölümde Gülben'in tepkileri fazla değil miydi? Kendi evinde yapmadığı şeyleri yaptı resmen. Halbuki ilk bölümlerde onun sadece bastırıldığını ve durumunun Safiye kadar kötü olmadığını izlemiştik. Ama son bölümde tam tersi yeni eve taşınınca daha abartılı tepkiler göstermeye başladı. Senaristin böyle şeylere dikkat etmemesi sinir ediyor...

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sence de 52. bölümde Gülben'in tepkileri fazla değil miydi? Kendi evinde yapmadığı şeyleri yaptı resmen. Halbuki ilk bölümlerde onun sadece bastırıldığını ve durumunun Safiye kadar kötü olmadığını izlemiştik. Ama son bölümde tam tersi yeni eve taşınınca daha abartılı tepkiler göstermeye başladı. Senaristin böyle şeylere dikkat etmemesi sinir ediyor...
Sıkıldığın dizi için vaktini boşa harcama @Yiğitt'in aşırı iyimserliği tuttu yine. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sezon başında da Safiye ve Gülben'in hal hareketlerinde aynısını görmüştük, daha iyiye gitmesini beklerken kötüyü görmüştük ve izleyici epey tepki vermişti. Şahsen ben de abartı buldum o sahneleri biraz ama şu da var, Safiye'lerin evinde tek değildi hiç yoktan çevresinde destek olacak birileri vardı. Kendi evinde tamamen tek, dağın başında bir evde, çevrede kimse yok, o sırada Esat da işe gitmişti. Ek olarak yıllardır evinden çıkmayan birini villa gibi geniş bir eve götürünce tepkiler de doğal değil mi? İzleyince ben de noluyoruz dedim ama bu faktörleri düşününce hal hareketleri mantıklı geliyor yani.

• Beğendim
Reactions: kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İyileşmeyen kadınları nişanlandırmak veya evlendirmenin neresi mantıklı üstelik Doktor Hanım yine kayıplara karışmış. :A Reytingler yükselsin diye basmadıkları tuş kalmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Puhahahahahahahaha Gülben'den sonra Safiye yani durumu en ağır olan kişi de iyileşmeden evleniyor mu bunu yazanlar nasıl bir tozpembe dünyada yaşıyor. :F Bu dizinin bozacağını ta başlardan sezip bırakmıştım ama bu kadar saçmalayabileceğini hiç düşünmezdim valla inanılmaz bir başarı. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ayyy ikrah geldi yemin ederim. Hani türk dizileriyle ilgili klişe bir dalga geçiş vardir. Bu akşam resmen onu izlettirdiler.

Uzun uzun bakışmalar, şarkılar türküler...

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,094
Puanı
1,060
Güzel bir bölüm izledik etkileyici bir bölümdü Safiye Naci sahneleri harikaydı bence beklediğimize değen bir bölüm oldu bakalım haftaya neler olacak