TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bana değil git diğer beyefendiye söyle g eldim yorumu yazdım ona lafım varmı yorumumda sende bilmeden konuşma
Var tabii. Çocuk gidiyor saçma Safiye'nin böyle yapması diyor sen de onun mesajından 5 dakika sonra bunu anlamayanlar falan var diyorsun.
Sana düzgün bir üslupla yazıyorum bilmeden konuşma falan diyorsun. Bilmeyecek ne varmış?

• Harika
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Var tabii. Çocuk gidiyor saçma Safiye'nin böyle yapması diyor sen de onun mesajından 5 dakika sonra bunu anlamayanlar falan var diyorsun.
Sana düzgün bir üslupla yazıyorum bilmeden konuşma falan diyorsun. Bilmeyecek ne varmış?

Kendi yorumum kendi düşüncem bu ben onun yorumuna cevap olsun diye yazmadım yorum yazamıcakmyım ben ya yeter

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
susayım diyorum olmuyor ben senin yorumuna karışmadım geldim yorumumu yazıyorum yeter artık ne istiyorsun benden ya
Yoo karıştın ki sesimi çıkardım yoksa diğer mesajımdan sonra başka bir şey yazmayacaktım. Sadece diziyle ilgili rahatsız olduğum bir noktayı hiç kimseye saldırmadan belirttim ama yine bana gönderme yapıp "anlamayanlar eleştiriyor" yazmışsın. Azıcık çuvaldızı da kendine batırmaya, yaşına göre davranmayı bil ve herkesin seninle aynı şeyleri düşünmek zorunda olmadığını anla artık. Senin gibi Total teyze kitlesi aşk istiyor olabilir ama bu dizinin ilk baştaki vaadi (ve gerçek hikaye) böyle vıcık vıcık şeyler değildi. Hele insan aşkla iyileşir mesajı vermek hiç değildi. Lütfen artık insanlara karışmayı, durduk yere diss atmayı bırak senin şu triplerin herkesi bunaltmaya başladı zira.

Gerçek hikayeden zaten koptular tamamen :A
Gülben'in falan niye altını yaptığını gerçekte öğrendim. Zaten böyle bir hayat hikayesini %100 bir şekilde tv'ye yansıtmak Türkiye'de imkansız.
------

Angelica kusura bakma karışmak istemiyorum ama madem sevmiyorsunuz birbirinizi tamamen görmezden gelin. Onun mesajına cevap veriyorsun sonra niye bana cevap veriyor diyorsun böyle olmaz.
Aserat da zaten sen onun mesajlarına karışmasan sana karışmayacak olay kapanacak.
Yine de böyle yüksek reytingli bir dizinin bu riski alması gerek. Yine aynı yazarın ürünü olduğu için söylüyorum İstanbulu Gelin'de romantize edilen hikayenin asıl karanlık yüzü Kırmızı Oda'da anlatıldı ve millet onu da ayıla bayıla izledi yani boş boş Safiye-Naci olayları yerine ilk baştaki gibi gidilse sorun kalmayacak aslında. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060

Bende twiiterde eleştirenleri gördüm onlara hitaben dedim banane erayın yorumundan münkünse o beni fgörmezden gelsin

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kendi yorumum kendi düşüncem bu ben onun yorumuna cevap olsun diye yazmadım yorum yazamıcakmyım ben ya yeter
Tamam yaz sana yazma demeyen yok.
Ama her seferinde millet eleştirir eleştirmez tam tersini savunursan sinir bozucu durabilir. Sevdiğin dizilere kötü bir şey dediklerinde direkt savunma moduna geçiyorsun bu da rahatsız edebilir.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Yoo karıştın ki sesimi çıkardım yoksa diğer mesajımdan sonra başka bir şey yazmayacaktım. Sadece diziyle ilgili rahatsız olduğum bir noktayı hiç kimseye saldırmadan belirttim ama yine bana gönderme yapıp "anlamayanlar eleştiriyor" yazmışsın azıcık çuvaldızı da kendine batırmayı bil. Anla artık herkesin seninle aynı şeyleri düşünmek zorunda olmadığını. Senin gibi Total teyze kitlesi aşk istiyor olabilir ama bu dizinin ilk baştaki vaadi (ve gerçek hikaye) böyle vıcık vıcık şeyler değildi. Hele insan aşkla iyileşir mesajı vermek hiç değildi. Lütfen artık insanlara karışmayı, durduk yere diss atmayı bırak senin şu triplerin herkesi bunaltmaya başladı zira.

Yine de böyle yüksek reytingli bir dizinin bu riski alması gerek. Yine aynı yazarın ürünü olduğu için söylüyorum İstanbulu Gelin'de romantize edilen hikayenin asıl karanlık yüzü Kırmızı Oda'da anlatıldı ve millet onu da ayıla bayıla izledi yani boş boş Safiye-Naci olayları yerine ilk baştaki gibi gidilse sorun kalmayacak aslında. :D

Yoo sen karışırsın sefirin kızında karıştın ama 12 adam alıntılayıp laf sokmadınmı orda bişi dedimmi sana

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yoo karıştın ki sesimi çıkardım yoksa diğer mesajımdan sonra başka bir şey yazmayacaktım. Sadece diziyle ilgili rahatsız olduğum bir noktayı hiç kimseye saldırmadan belirttim ama yine bana gönderme yapıp "anlamayanlar eleştiriyor" yazmışsın. Azıcık çuvaldızı da kendine batırmaya, yaşına göre davranmayı bil ve herkesin seninle aynı şeyleri düşünmek zorunda olmadığını anla artık. Senin gibi Total teyze kitlesi aşk istiyor olabilir ama bu dizinin ilk baştaki vaadi (ve gerçek hikaye) böyle vıcık vıcık şeyler değildi. Hele insan aşkla iyileşir mesajı vermek hiç değildi. Lütfen artık insanlara karışmayı, durduk yere diss atmayı bırak senin şu triplerin herkesi bunaltmaya başladı zira.

Yine de böyle yüksek reytingli bir dizinin bu riski alması gerek. Yine aynı yazarın ürünü olduğu için söylüyorum İstanbulu Gelin'de romantize edilen hikayenin asıl karanlık yüzü Kırmızı Oda'da anlatıldı ve millet onu da ayıla bayıla izledi yani boş boş Safiye-Naci olayları yerine ilk baştaki gibi gidilse sorun kalmayacak aslında. :A
Biraz klişe tabii ama güzel işliyorlar :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Yoo sen karışırsın sefirin kızında karıştın ama 12 adam alıntılayıp laf sokmadınmı orda bişi dedimmi sana
Bugün Sefirin Kızı için hiçbir şey demedim (sadece düştüğünden bahsettim çünkü o da nesnel bir veriydi) ama ona bile diss attın çünkü karşıt bir fikre tahammülün yok. Anlaşılan kafayı dizilerle bozduğun için gerçek dünya algın da yerle bir olmuş çünkü foruma kime sorsam senin bu tavırlarından rahatsız. Ama hatayı kendinde aramak yerine yine başkalarına laf atarak kendini tatmin etmeye çalışıyorsun. Gerçekten kendimi tutmak için elimden geleni yapıyorum ama dayanılacak gibi değil artık.
------

Biraz klişe tabii ama güzel işliyorlar :A
İşte bu hikayenin aslını okuduktan ve klişelikten ne kadar uzak olduğunu gördükten sonra dizide olanlar bebelere balon gibi kalıyor. :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Bugün Sefirin Kızı için hiçbir şey demedim (sadece düştüğünden bahsettim ama o da nesnel bir veriydi) ama ona bile diss attın çünkü karşıt bir fikre tahammülün yok. Anlaşılan kafayı dizilerle bozduğun için gerçek dünya algın da yerle bir olmuş çünkü foruma kime sorsam senin bu tavırlarından rahatsız. Ama hatayı kendinde aramak yerine yine başkalarına laf atarak kendini tatmin etmeye çalışıyorsun. Gerçekten kendimi tutmak için elimden geleni yapıyorum ama dayanılacak gibi değil artık.
------

İşte bu hikayenin aslını okuduktan ve klişelikten ne kadar uzak olduğunu gördükten sonra dizide olanlar bebelere balon gibi kalıyor. :A

Ama bana laf soktun sana birşey dedimmi orda düşüncene katılmadım diss attım buda hakkım değilmi bana yasak mı yoksa ben senin kadar takık değilim ya neyse iyi forumlar

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Ama bana laf soktun sana birşey dedimmi orda düşüncene katılmadım diss attım buda hakkım değilmi bana yasak mı yoksa
İşte yaptığın şey düşünceye katılmamak değil. Bir düşünceye katılmıyorsan kibarca diss atıp geçersin ama sen herkesten tek tek alıntı yapıp "ay yok ama böyleydi yaaaaa", "ay ama öyle deme yaaaaa" tarzı şeyler yapıp kendi fikirlerini zorla kabul ettirmeye çalışıyorsun. Bunu daha önce de söylemiştim ama belli ki bir etkisi olmamış çünkü hala kendi bildiğini okuyorsun. O yüzden konuyu daha fazla uzatmayıp kapatıyorum.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
İşte yaptığın şey düşünceye katılmamak değil. Bir düşünceye katılmıyorsan kibarca diss atıp geçersin ama sen herkesten tek tek alıntı yapıp "ay yok ama böyleydi yaaaaa", "ay ama öyle deme yaaaaa" tarzı şeyler yapıp kendi fikirlerini zorla kabul ettirmeye çalışıyorsun. Bunu daha önce de söylemiştim ama belli ki bir etkisi olmamış çünkü hala kendi bildiğini okuyorsun. O yüzden konuyu daha fazla uzatmayıp kapatıyorum.

Ben bugün Sefirin Kızında seni alıntılamadım sen geldin laf attın ben yorumumu yaptım çıkmıştımm 12 adam alıntı yapıp bana laf attın diss at geç diyosun ya ben bugün dediğin gibi yaptım diss attım çıktım birşey demedim ama sana demediğim halde geldin laf soktun bana

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Ben bugün Sefirin Kızında seni alıntılamadım sen geldin laf attın ben yorumumu yaptım çıkmıştımm 12 adam alıntı yapıp bana laf attın diss at geç diyosun ya ben bugün dediğin gibi yaptım diss attım çıktım birşey demedim ama sana demediğim halde geldin laf soktun bana
Burada @Angelica haklısın fakat benim mesajımı @Aserat ın alıntılamasında kabahat neden benim oluyor?

Son düzenleme: