TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ekşi halkı da yavaştan dediğime gelmeye başlamış. :A @kerem @dreamy @Özgür

farklı bir konu ve anlatımla başlayıp tipik türk aşk dizisine dönmesi, vıcık vıcık romantizme bulanması ve ana hikayeyi aşırı bozmaları nedeniyle bundan sonra izlenmemesi gereken dizi. fragmanlardan takip etmek yeterli olacaktır. psikiyatrist bir kadın eşliğinde üç kadın mücadele edip hayata dönecekken dizi "bizi aşk kurtaracak" kafasına nasıl geldi cidden anlaşılır değil. tabii ki kadın dayanışması hikayesi olmasın. illa bir kurtarıcı prens ekleyin siz. gelsin safiye'yi, gülben'i ve neriman'ı bir erkek kurtarsın. sakın ha kadınlar kendi başlarına bir şey başaramasın. size verilen onca zamana yazık cidden!

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Son kısımlarında biraz saçmalamış, sırf duyar kasmak için yapılmış gibi. :A Onun dışında full katılıyorum Naci geldiğinden beri dizinin eski halinden eser yok iki bölüm önce toparlanacak sanırım dedim ama yanılmışım. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Son kısımlarında biraz saçmalamış, sırf duyar kasmak için yapılmış gibi. :A Onun dışında full katılıyorum Naci geldiğinden beri dizinin eski halinden eser yok iki bölüm önce toparlanacak sanırım dedim ama yanılmışım. :A
Koskoca doktor adamsın ya her hafta 2 buçuk saatini senaryosu düzelmeyecek bir diziye harcama bence. :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Asıl Naci gelince daha iyi oldu 13 bölümlüğüne gelmiş çok sevildi diye devam edecek karakter :A

• İlginç

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Koskoca doktor adamsın ya her hafta 2 buçuk saatini senaryosu düzelmeyecek bir diziye harcama bence. :A
Bu gidişle düzelmeyecek gibi gerçekten. Bölümün yarısında Safiye&Naci draması izlemekten gına geldi. Gülben’in delirdiği bölümlerde en azından biraz heyecan vardı. :A
Asıl Naci gelince daha iyi oldu 13 bölümlüğüne gelmiş çok sevildi diye devam edecek karakter :A
Kaç bölüm kaldı gitmesine, az kaldıysa bırakmamayı düşünebilirim belki. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bu gidişle düzelmeyecek gibi gerçekten. Bölümün yarısında Safiye&Naci draması izlemekten gına geldi. Gülben’in delirdiği bölümlerde en azından biraz heyecan vardı. :A

Kaç bölüm kaldı gitmesine, az kaldıysa bırakmamayı düşünebilirim belki. :A

Bak anlamadı gitmicek çocum kalacak adam daha :A 13 bölüm anlaşma yapılmış ama karakter sevilince ddevam edilmesi düşünülüyormuş :D

• Üzücü

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Bak anlamadı gitmicek çocum kalacak adam daha :A 13 bölüm anlaşma yapılmış ama karakter sevilince ddevam edilmesi düşünülüyormuş :D
Yani izleyicilere oynamak mantıklı ama bu gidişle dizi bambaşka bir şeye evrilecek. Bari Aşıklar Apartmanı olarak değişsin dizinin ismi. :A

• İlginç
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Eleştirilmeye başlandıysalar dizi doğru yoldadır.

Ülkemizde ki en güzel olgu, meyve veren ağacın taşlanmasıdır.

Bu yıl için istedikleri eleştirileri yazsınlar. Bir dizi 15 rating alıyorsa, gölgesindekiler sesi çok çıkar...

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Aman ekşici yazarlardan ne beklenir ki. :A
Eleştirilmeye başlandıysalar dizi doğru yoldadır.

Ülkemizde ki en güzel olgu, meyve veren ağacın taşlanmasıdır.

Bu yıl için istedikleri eleştirileri yazsınlar. Bir dizi 15 rating alıyorsa, gölgesindekiler sesi çok çıkar...
Onu bunu bilmem de son bölümün çok iyi olduğunu kabul etmeliyim. Tabii son sahnenin inandırıcılığı az da olsa genel olarak bölümü beğendim. Bunda Hasibe-Safiye-İnci faktörünün etkisi var tabii. :X

Gülben'in İnci'ye kahve yapıp falına da bakarım istersen demesi beni benden aldı. Gülben'in çok minnoş bir kalbi var. Hep böyle kalır inşallah. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Onu bunu bilmem de son bölümün çok iyi olduğunu kabul etmeliyim. Tabii son sahnenin inandırıcılığı az da olsa genel olarak bölümü beğendim. Bunda Hasibe-Safiye-İnci faktörünün etkisi var tabii. :X

Gülben'in İnci'ye kahve yapıp falına da bakarım istersen demesi beni benden aldı. Gülben'in çok minnoş bir kalbi var. Hep böyle kalır inşallah. :bhr:

Ah Gülbenim aynen öyle Gülbenin sözü vardı İnciye değişeceğim diye yavaş yavaş adımlar atmaya başladı bakalım nasıl devam edecek:D bölümün finali hepimizi çok etkiledi ya Safiye Naciyi çok sevdik onların naif bir aşkları var öylede devam eder

• Beğendim
Reactions: kerem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

Herkesi memnun edemezsin işte..
Her hafta herk karakter için sürekli sosyal medyada çağrılar var.
Bzen denge bulacaz diye terazi şaşsada bu dönemim en iyi dizisi olduğu için çok gözüme batmıyor.
Bu bölümde en rahatsız eden sahne Safiyenin ekmeği elledi diye gereksiz fazla yükselmesiydi ki birçok insan farketmiş.
Onun dışında keyifle izliyorum ben ya...Son sahnede gülsem mi ağlasam mı,sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

Ve evet Gülben herkese iyi gelen bir merhem ama bir kendine çağre bulamadı.

• Beğendim
Reactions: kerem and Angelica

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

@Aserat ve bana ihanet ettin demek...

• Güldürdün
Reactions: kerem and Aserat

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559

Sen ve İnci övmek. Bugünleri de mi görücektik...

• Güldürdün
Reactions: kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Aman ekşici yazarlardan ne beklenir ki. :A
Ay o değil de yıllardır kendini eve kapatan, kimsenin kendine dokunulmasına katlanamayan, makyajla işi olmayan Safiye gerçekten hiçbir terapi vs. olmadan süslenip püslenip dışarı çıkacakmış şaka gibi. :eek: Psikolojik dramdan absürt komediye geçiş yapmaya karar verdiler anlaşılan. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Herkesi memnun edemezsin işte..
Her hafta herk karakter için sürekli sosyal medyada çağrılar var.
Bzen denge bulacaz diye terazi şaşsada bu dönemim en iyi dizisi olduğu için çok gözüme batmıyor.
Bu bölümde en rahatsız eden sahne Safiyenin ekmeği elledi diye gereksiz fazla yükselmesiydi ki birçok insan farketmiş.
Onun dışında keyifle izliyorum ben ya...Son sahnede gülsem mi ağlasam mı,sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

Ve evet Gülben herkese iyi gelen bir merhem ama bir kendine çağre bulamadı.
Safiye-Naci aşkı bana da gerçek dışşı geliyor, inandırıcı gelmiyor maalesef. Olamaz da yani, böyle aşklar sadece dizilerde olur ona lafım yok ama bölüm Naci ağırlıksız bir bölümdü. Son sahneyi saymazsak güzel bir izledim diyebilirim.

Sen ve İnci övmek. Bugünleri de mi görücektik...
Gülben'lere taşınınca izlettiriyor kendini, yoksa geçen haftaki bölümde yine aynı tas aynı hamamdı. :A
------

Ay o değil de yıllardır kendini eve kapatan, kimsenin kendine dokunulmasına katlanamayan, makyajla işi olmayan Safiye gerçekten hiçbir terapi vs. olmadan süslenip püslenip dışarı çıkacakmış şaka gibi. :eek: Psikolojik dramdan absürt komediye geçiş yapmaya karar verdiler anlaşılan. :A

Hayatın diziyi gömmekle geçecek anlaşılan. :A

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Safiye-Naci aşkı bana da gerçek dışşı geliyor, inandırıcı gelmiyor maalesef. Olamaz da yani, böyle aşklar sadece dizilerde olur ona lafım yok ama bölüm Naci ağırlıksız bir bölümdü. Son sahneyi saymazsak güzel bir izledim diyebilirim.

Gülben'lere taşınınca izlettiriyor kendini, yoksa geçen haftaki bölümde yine aynı tas aynı hamamdı. :A
------

Hayatın dizi gömmekle geçecek anlaşılan. :A
Hak edeni gömerim tabii. :A Tüm psikolojik altyapıyı çöpe atıp Safiye'yi resmen Naci sayesinde dışarı çıkarmışlar daha ne olsun. :A