Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman güzel. Yeni yönetmen farkını belli etmiş. :Z Renkler güzel, Hülya Avşar'ın yüzü de normal. :A

İsmail'in her şeyi gördüm demesinden sonra inşallah devamı gelir de o gecenin devamında neler olduğunu görebiliriz.

Bahar'a çok üzülüyorum düştüğü duruma bak. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok güzel bir bölümdü. Shipcilere inat Ela'nın psikoloğu tarafından İlker'e koyulan teşhis çok yerindeydi. Ve Ela'nın İlker'i savunmasına karşı da çok güzel konuştu. En başından beri diyorum, İlker'in devamını getirmemesi ona şiddet uyguladığı gerçeğini değiştirmiyor. İlker bir suçlu ve senaristin bu yola girmeyeceğini artık düşünüyorum. Shipcilere uyup aşk yaratmaya çalışılırsa çok büyük tepki çekerler.

Hale daha ne kadar tehlikeli olacak çok merak ediyorum. :A

İsmail ne gördü o geceye dair keşke gösterseler artık. :(

Reytingler de yükseldi, inşallah daha da artar. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Süresi uzun değilmiş de 1.5 ay izleyebileceğimi sanmıyorum ya. :( Neyse sonra devam ederim. :Z
------

Bu arada sahnelerine bakacağım.
------

Bölümü de izleyebilirim. :A
Tövbe tövbe, bu yorumu yazıp bugün baştan diziye başlamam. :A

Bölümü tekrarlardan doğru düzgün izleyemedim ve üstünden de çook zaman geçti ondan bugün baştan başladım. :A

Ela cidden saçma bir şekilde İlker de İlker diye tutturdu ama sonradan gördü İlker'i. Sırf kendine gram değer göstermeyen bir adam için de Umut'a demediğini bırakmadı, yazık valla.

Banu ve Timur da ne iğrenç şeyler öyle. Hele Banu'ya aşırı kıl oldum. Gerçekleri söyleyen Ela terbiyesiz oldu. En son da Timur kızına terbiyesiz dedi ya muradına ermiştir artık.

Bahar için de öyle çok üzülüyorum ki. Kadıncağız herkesin iyiliğini isterken kocası olacak o adam aşağılıyor, (ha onun aşağıladığını da önemsememek gerekir.) Kızı laf söz dinlemiyor. Tam akıllandı diyecekken yine koşa koşa o İlker'in yanına.

Önceden duyduğumu çok net hatırlıyorum. Hülya Avşar bölüm boyunca yok denecek kadar az gözüktü. Aslında bu bölümün büyük bir kısmı Ela-İlker-Bahar üzerinden gitti. Diğer karakterlerin gözükmemeleri normal, hikayenin içine girildikçe daha çok gözükürler.

Son olarak da hem izlediğim tekrarlara dayanarak, hem de duyduğuma göre biliyordum o Timur'un annesi ve kardeşi/ablasının ş...an olduklarını. Timur da aynı bunlara çekmiş. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İsmail'in o gece orada olduğu kesin. Ama orada tek olmadığı da belli. :A O da büyük ihtimalle Hale'yi aldatıyor. :F

Ne gördüğünü, ne duyduğunu anlatsa da artık olaylar çözülse 9 hafta oldu. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu videoyu sırf altından ne saçmalık çıkacak diye izledim. "Kahramanım ya ben aklımca memleketteki dizileri düzelteceğim." demesi ekrana tükürmesi, her şeyi hızlı hızlı ve gereksiz detaylı anlatıp diziyi çok karmakarışık göstermesi baştan aşağı saçmalık. Forumda da çok duydum artık dizileri eleştirmek için eleştiriyor çünkü 9 dakikalık videoda diziyle ilgili tek bir tane iyi bir yorumu yok, sırf kötüleme, aşağılama. Ha her yerde haksız değil tamam da bu kadar da eleştirmek için eleştirilmez. Bir bölümü de not ala ala 4 saatte izledim diyor ama Akrep'te de fark etmiştim bazı yanlış şeyler söylüyor, tam dikkatli izlediğini düşünmüyorum veya 2 2,5 saatlik dizileri hiç ileri sarmadan izlediğini. Daha dyecek bir şey bulamıyorum.

Akrep videosundan daha boş olamaz, ama en boş videolarında 2. sırada yer alır. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl