slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tekrarına denk geldim de şimdi bu Ela ölmemiş miydi? (b)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Okurken tam flashback sahnesi çıktı. :A

Aslında izlerken anlaşılır da hele bizim gibi çok dizi izleyenler daha çabuk unutur. :A
Kefaret'te ilk bölümler de öyle ilerledi hep. Neler olduğunu sorsan hiç bir şey hatırlamam, ha hepsini aynı bölümde gösterseler yine saçma olur ama flashbackden daha akılda kalıcı olur.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kefaret'te ilk bölümler de öyle ilerledi hep. Neler olduğunu sorsan hiç bir şey hatırlamam, ha hepsini aynı bölümde gösterseler yine saçma olur ama flashbackden daha akılda kalıcı olur.
Bak dediğin o yönden de mantıklı ama başka bir dizi vardı (unuttum :A) flashbacklardan geçilmiyordu. O kadarı da aşırı oluyor.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bak dediğin o yönden de mantıklı ama başka bir dizi vardı (unuttum :A) flashbacklardan geçilmiyordu. O kadarı da aşırı oluyor.
Benim de aklıma bir dizi geldi ama hatırlayamadım, büyük ihtimalle aynı dizi. :A

Birde dizide geçiş sorunu var, sahneler hemen geçiyor. İnsan bir köprü falan koyar, o kadar köşk kullanıyorlar ama dış mekan hiç yok. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Benim de aklıma bir dizi geldi ama hatırlayamadım, büyük ihtimalle aynı dizi. :A

Birde dizide geçiş sorunu var, sahneler hemen geçiyor. İnsan bir köprü falan koyar, o kadar köşk kullanıyorlar ama dış mekan hiç yok. :A
Böyle de çok kötü oluyor diyecektim, sanırım Kadın'ın ilk bölümleriydi. :A

Umarım ellerindeki imkanları kullanmayı öğrenebilirler. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060

Bence daha yükselir bu ya

Bu arada bölüm yorumunu yapayım bölüm inanılmaz kafamı karıştırdı dün herkes İlker yapmadı galiba diye konuşurken neden diyordum kesin İlker diyordum ama Elanın hareketleri çok kafamı karıştırdı Hala İlker üstünde dursam da karışık oldu işte Elanın da İreminde psikolojik tedaviye ihtiyaçları var gerçi Ela babasının aldattığını gördükten sonra iyice İlker bağlanmış burda psikolojisini alt üstü yaptıkları hiç normal değildi Elanın bakalım mahkemede neler olacak

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bence daha yükselir bu ya

Bu arada bölüm yorumunu yapayım bölüm inanılmaz kafamı karıştırdı dün herkes İlker yapmadı galiba diye konuşurken neden diyordum kesin İlker diyordum ama Elanın hareketleri çok kafamı karıştırdı Hala İlker üstünde dursam da karışık oldu işte Elanın da İreminde psikolojik tedaviye ihtiyaçları var gerçi Ela babasının aldattığını gördükten sonra iyice İlker bağlanmış burda psikolojisini alt üstü yaptıkları hiç normal değildi Elanın bakalım mahkemede neler olacak
haftaya ab ve abc1 çok artmalı artık. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Angelica