EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Evlat acısı çok zor bir şey... :T Allah kimseye yaşatmasın...

Oyunculuğu harika Deniz Çakır'ın. :bhr:
Aminnn inşallah Allah kımseyı evladiyla sinamasin.

Oyunculuğu süper aynen

Herkesin ona saydirmasi ve İlker'in hareketleri tam bir ruh hastası kendisini ele veriyor. Ela'nin İqsu bundan daha yüksekmiş kizin hakkini yemisim
@Emre Ozansoy şimdi BARIŞ ÇAKMAK konuk mu acaba

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aminnn inşallah Allah kımseyı evladiyla sinamasin.

Oyunculuğu süper aynen

Herkesin ona saydirmasi ve İlker'in hareketleri tam bir ruh hastası kendisini ele veriyor. Ela'nin İqsu bundan daha yüksekmiş kizin hakkini yemisim
@Emre Ozansoy şimdi BARIŞ ÇAKMAK konuk mu acaba
Polis olduğu için bir bölüm daha görürüz gibi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
19 yaşında o bir kere. :A
Belki dizinin polisidir de pek hayal kurmayayim :A
@Angelica

Masumiyet dizisindeki İlker aslında Cem Garipoğlu mu?Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'lı Masumiyet dizisinin Cem Garipoğlu tarafından canavarca öldürülen Münevver Karabulut'un dramatik hikâyesinden yola çıkılarak yazıldığı konuşuluyor.Geçen çarşamba yayın hayatına başlayan Gold Film'in FOX için çektiği "Masumiyet" dizisi hem ekranda, hem de dijital dünyada büyük ilgi gördü. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ı buluşturan dizi Youtube'da 4 günde 4 milyon kez izlendi. İkinci bölümü merakla beklenen diziyle ilgili kulislerde bir de çarpıcı iddia dolaşıyor. "Masumiyet"te sevgilisi Ela'yı (İlayda Alişan) canavarca hislerle darp edip öldü sanarak çöpe atan zengin ailenin oğlu İlker karakterinin (Serkay Tütüncü) Cem Garipoğlu'nun hikâyesinden yola çıkılarak yazıldığı öne sürüldü.Oldukça varlıklı bir ailenin oğlu olan Cem Garipoğlu 2009 yılında 17 yaşındaki kız arkadaşı Münevver Karabulut'u öldürmüş. Başını gövdesinden ayırdığı cesedi bir çöp konteynırına atmıştı.

Türkiye'yi ayağa kaldıran cinayetin ardından tutuklanıp cezaevine gönderilen Cem Garipoğlu 2014 yılında kendisini asarak intihar etmişti. Ünlü senarist Sırma Yanık'ın ilk kod isimleri "Defne'nin Son Günü" ve "Yaşı 19" olan diziyi yazarken hafızalardan silinmeyen bu korkunç cinayetten esinlendiği konuşuluyor."Yasak Elma" dizisinin de daha önce cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Feryal - Kemal Gülman'ın hikâyesinden yola çıkılarak yazıldığı ortaya çıkmıştı.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
@Angelica

Masumiyet dizisindeki İlker aslında Cem Garipoğlu mu?Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'lı Masumiyet dizisinin Cem Garipoğlu tarafından canavarca öldürülen Münevver Karabulut'un dramatik hikâyesinden yola çıkılarak yazıldığı konuşuluyor.Geçen çarşamba yayın hayatına başlayan Gold Film'in FOX için çektiği "Masumiyet" dizisi hem ekranda, hem de dijital dünyada büyük ilgi gördü. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ı buluşturan dizi Youtube'da 4 günde 4 milyon kez izlendi. İkinci bölümü merakla beklenen diziyle ilgili kulislerde bir de çarpıcı iddia dolaşıyor. "Masumiyet"te sevgilisi Ela'yı (İlayda Alişan) canavarca hislerle darp edip öldü sanarak çöpe atan zengin ailenin oğlu İlker karakterinin (Serkay Tütüncü) Cem Garipoğlu'nun hikâyesinden yola çıkılarak yazıldığı öne sürüldü.Oldukça varlıklı bir ailenin oğlu olan Cem Garipoğlu 2009 yılında 17 yaşındaki kız arkadaşı Münevver Karabulut'u öldürmüş. Başını gövdesinden ayırdığı cesedi bir çöp konteynırına atmıştı.

Türkiye'yi ayağa kaldıran cinayetin ardından tutuklanıp cezaevine gönderilen Cem Garipoğlu 2014 yılında kendisini asarak intihar etmişti. Ünlü senarist Sırma Yanık'ın ilk kod isimleri "Defne'nin Son Günü" ve "Yaşı 19" olan diziyi yazarken hafızalardan silinmeyen bu korkunç cinayetten esinlendiği konuşuluyor."Yasak Elma" dizisinin de daha önce cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Feryal - Kemal Gülman'ın hikâyesinden yola çıkılarak yazıldığı ortaya çıkmıştı.

Az önce okudum haberi olabilir bence

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ela'nın İlker'in sözlerine hemen inanması Derin'i hatırlattı. Adam ne derse "tamam" dedi resmen. Bir yandan da Ceren'e (Zalim İstanbul) benzettim. İlker ve Timur ile birlikte cidden çarşamba günü kendine küfür ettirecek karakterler eklendi. Bu kadar da olmaz ya.
Ben karakter olarak Ceren'e benzetmiştim ama bugün Bahar Şahin hikaye atmış. Herkes "yenin işin hayırlı olsun, neden haber vermiyorsun?" falan demiş. :A

• Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Babasına yemin etti ve ben annem gibi olmayacam dedi sen annen gibi olmaya layık bir kız değilsin büyük sözü dinlemiyorsun ne haddine senin kendini annenle kıyaslaman :A

@Emre Ozansoy
Olurdu valla ama İlayda ile de çok iyi oldular :D
6 alırız AB'de inşallah. :bhr::bhr::bhr::bhr:

yarın 4.55, 6, 6 bekliyorum.

Son düzenleme:
  • Beğendim