Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kaç kere dedim ama tekrar demeye devam edeceğim. Dizinin flashbackler ile devam etmesi hiç iyi değil, izleyicinin sevmediği bir şey bence ve izlerken bir karmaşa oluyor. Flashback içinde flashback olmaı da ayrı bir garip. :A Ayrıca dizinin çekimlerini de beğenmedim, ilk bölümdür diye öyle olmutur dedim ama kesinlikle yönetmen değişmeli ve sahneler arası geçiş için görüntüler çekilmeli. Bir karakterin repliği tamamlanmadan başka bir oyuncuya geçiyorlar ve bu da ayrı bir karmaşaya neden oluyor.

İlk bölüm ağladı dışarıda yemek bile yiyemedik ,fotoğraf bile paylaşamıyorum diye. Yemeğe gittiler, ama onu da fırsata çevirmiş Ela üstelik pislik İlker için. Hiç beklemezdim.

En az İlker kadar şerefsiz, pislik olan bir diğer karakter de Timur. Karısı onun için eğitimini bitirmiş, ama yaranamamış. Gitti aldattı, sonrasında kızının ilişkisini bildiği halde söylememiş ve şikayetini geri çekmesi için zorluyor şaka gibi birisi. Adamın kızı uyanmış, başında olması gerekirken metresi ile beraber. Umarım Bahar en yakın zamanda kurtulur bu pislikten.
Hale'nin daha önce Bahar ile karşılaşması şaşırttı, Bahar'ın kendisine dedikleri de çok iyiydi. Hastanede Bahar'ın Hale'nin 10 milyon dolar ve diğer teklifleri sonrası avukat ile konuşması, Hale'yi rezil etmesi harikaydı. :bhr:

Hale eve getirdiğinde de aklı başına gelmemiş Ela'nın, o resimleri ve İrem'i gördüğü halde. :( Harun ne kadar iyi bir baba olsa da kızının saflığının bedelini ödeyecek gibi. Kızı salak gibi Hale'nin lafına inandı atladı arabaya, gitti cezaevinde evlendi olan her şeye rağmen. :( Hem hapiste evlenmiş, hem de mantıktan bahsediyor babasına bir de.

Hastane odasında Bahar'ın Yelda ile konuşması sırasında sokak kedisi örneği ile kendisine kızması, vurması... :T O sırada hiç bir b*ka yaramayan Timur kapıdan bakıyor ya. Böyle bir insan olunmaz. :mad: Bahar onca derdinin arasında bir de kaynanasının lafları ile uğraşacak. Ne Timur'muş, sanırsın hayırlı evlat. Yok işinden etmiş, yok kariyerini bitirmiş. :(

Dizi geçen hafta olduğu gibi yine ilk saat sonrasında, benim bıraktığımda tempoyu arttırmış. İrem'in Riva'ya geldiğinde "İkimiz Bir Fidanız" şarkısını açması Ela'yı iyice çıldırttı. :X Mesaj atan, nikah şekeri seçen kızdan ortaya çıkmasını beklerdim ama İlker'e artık ne kadar inanıyorsa yapmadı. :(

E hadi annesinin odasındaki laflarından bir şey anlamadın, bari İrem'in anlattıklarından bir şey anla da bıraksaydın şu pisliğin peşini Ela. Adam üstelik yanına geldi oturdu 6 yıllık sevgilisinin. Sen hala daha cesaretliyim, yaparım, ederim diyorsun....

İlker'in cezaevinde avukat ile görüştüğünde bir şey dememesi suçlu olduğunu gösteriyor. İrem'in sorduğunda da suçsuzum demeyi ima etmesi baya garip... (b) Kafe de İlker'in Ela ile konuşması ve Ela'nın "Seni bitireceğim İlker Ilgaz..." demesi bütün olan her şeyin Ela'nın bir planı olduğu mu diye düşündürdü, ama Sırma böyle bir şey yapmamıştır diye düşünmek istiyorum. Çünkü bu proje böyle olmaz...

Avukat ne anlatacak merak ettim. :A
Oranlarını böyle bir bölümle nasıl arttıramadı merak ediyorum. Ayrıca 1.5 gün olmasına rağmen bölüm YouTube'da 3.1 milyon izlenmeyi aşmış, dizinin sorunu günü. Sadakatsiz ile aynı gün olmasa en az 7+ alacak bir iş.

Yayınlanan iki fragmanda güzel. Umarım bu hafta daha iyi tanıtım yapılır, özetler de izleyici çeker. Harun'un Bahar'a ne teklif ettiğini de merak ettim. :A Bir an önce Çarşamba olsun da gününde izleyeyim artık şu diziyi. :Z

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ya Allah aşkına bu Hale ne diyor ya? Senin oğlunun yaptığı şeylerin delili varmış, açıklaması ne olacak. İtibar için değil vicdan için de arkasında durmazsın. Yazık!

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy