BluTV Masum - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Kırgın Çiçekler daha kaliteli tabiki de ortalama bir dizi bu bence çok abartacak bir şey yok şimdilik böyle farklı çekim teknikleri kullanarak havalı hale getirmişler olayı bu :F
Haluk Bilginer tek başına Kırgınlar'daki kızları yüze katlar tartışmayalım istersen. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
BluTv ver la paramı geri .s Hani sadece Blu Tv'de yayınlanacaktı?
sen-sahtekarsin-adi_1434684.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hakikaten ya o kadar para verdik bir de ben hala aboneyim. İptal ettirmeyi düşüyorum.

1. Bölüm mü yayınlandı dün gece?
Ben iptal ettim bile. Keşke iptal ederken sövseydim. Acaba tekrar abone olup söverek tekrar mı çıksam? (b)

Bilmiyorum sanırım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bunun tiyatro oyununa gitme fırsatım oldu uyarlandığı asıl esere. Tv'de izlediğimiz diziyi canlı oyuncularla izlemek ilginç geldi. Genel olarak dizinin özeti gibi geldi ama elbette dizi çok daha iyiydi. Biz bir de dizi için çok hızlı geçiyorlar demiştik, tövbe. Tabi hakkını yemeyelim 2 saate sığdırmak zorunda adamlar, süreye göre oldukça güzel bir iş ve sinema filmi izler gibi keyif veriyor. Oyuncular genel hatlarıyla Masum dizisinin oyuncularına oldukça benzemiş, özellikle Komiser Cevdet'i oynayan adamı ilk başta Haluk Bilginer sandım.
Diziyle dizinin uyarlandığı orijinal eser arasında farklar şunlar,

Birincisi Okan Yalabık'ın oynadığı karakter orijinal eserde şizofreni filan değilmiş ya da hiç değinmediler.

İkincisi Ali Atay'ın oynadığı karakter orijinal eserde yok. Zaten dizide de sadece vardı ancak hiçbir etkisi yoktu yani sonradan eklenmiş bir karakter olduğu belliydi.

Üçüncüsü finalde Serkan Keskin, öldürdüğü kardeşinin karısıyla arabadan uçuruma uçuyor ve öldüğü haberi geliyor, aksini gösteren bir şey göstermediler.

Dördüncüsü Bartu Küçükçağlayan'ın oynadığı karakter de eve gizlice girdiğinde Serkan Keskin karakteri tarafından öldürüyor ve babasıyla birlikte gece karanlığında gömme işini yapıyorlar, ama devamını görmedik.

Ayrıca diğer birçok karakter ve olayı da görme imkanı olmadı sadece bazılarından bahsedildi. Anlaşılan diziye uyarlanması için yazılmış bir eser.