TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Ne katmer açtıııo beeeeeeee

Adam bayağı yakışıklı laaaa

Benden gelmedi ama benden gelmişçesine mantıklı bir karar. :A

Gerçekten yakışıklıymış şef :A

Harbiden çok yakışıklı Ömer Şef :A

Dün akşam Hakan'ın kendi kendini 7. eleme adayı olarak potaya göndermesi beni çok keyiflendirdi :A:A

Bu hafta 7 adayın 6'sı Kırmızı Takım'dan..
Mavi Takım'dan sadece Hakan potada.

Son haftalarda hep kazanan takımlarda olmasının ekmeğini yiyip tabakları geçmese bile potaya gitmeyen Hakan, bu hafta 3-0 kazanan takımda olduğu hâlde kendi kendini potaya gönderdi :A:A

Bir de potaya gittiğini duyunca gözleri dolup ağlaması yok mu? :F:F Bu kadar korkma yahu potadan... Sen başkalarını çatır çatır gönderirken iyidi ama dimi?

E be Hakan, sen geçen hafta bireysel dokunulmazlığı aldığında, 3'te 2 yapan Nigar'ı, sırf kişisel nefretin yüzünden potaya göndermedin mi? Bu hafta şefler sana "Tekrar bireysel dokunulmazlık alırsan yine Nigar'ı potaya gönderir misin?" diye sorduklarında tabaklarının geçip geçmemesine bakmadan "Kesinlikle yine gönderirim" demedin mi?

Şefler sana Nigar meselesini temcit pilavı gibi sürekli tekrarlamana gerek yok dediği halde tavırlarını devam ettirmedin mi? Nigar diğer arkadaşlarının takım oyunu öncesi modu düşmesin diye sana "Hakan'ın benimle kişisel sorunu var. Şu an arkadaşlarımın moralini etkilemek istemiyorum. Onunla dışarıda konuşacağım" dediğinde herkes ne niyetle o lafı dediğini anlamışken sen "Beni tehdit etti" diyerek iftira atmadın mı?

Sen eğer bir yarışma programını gereksiz yere kan davasına döndürürsen ilahi adalet gelir seni bulur...
Bu hafta umarım sen elenirsin.
Kızzz meloş bırak artıkın çıt kırıldım kanal 7 oğlanını özüne dönüp pos bıyıklı döşü kıllı Anadolu erkeği akın ı kap :A :A @Dosi @Zeyno @Bully @cookies

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Zeyno and xemrexxx
İlk 5 niz şekillendi mi?

5.ye adayım çok...

Onur, Kerem, Ezgi, Emre...
5 için Akın, Semih, Eda, Şirin,Alper.

@RüzgarGülü @Zeyno @Royal Highness @xemrexxx
Onur, Kerem, Ezgi, Emre

5. ismin kim olacağını tam tahmin edemiyorum.
Alper mental olarak çabuk çöküyor. İlk haftalarda çok enerjik ve başarılıydı. Son birkaç haftadır modu düşük olunca tabakları başarısız oluyor. Sonra psikolojik olarak daha da düşüyor. Ama son haftada toparlanmaya başladı biraz.

5. isim Alper, Şirin veya Semih olabilir.

Forum İstatistikleri

Konular
171,841
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija