TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Alper 7. eleme adayı olarak kendi kendini potaya gönderdi. Tıpkı geçen hafta olduğu gibi.
2 haftadır kendi kendini potaya gönderiyor.
Psikolojisinde ve performansında baya bir düşüş var son haftalarda.

Alper de dahil oldu. Bakalım bu akşam kim elenecek...

@RüzgarGülü @The_Erinch @xemrexxx @Zeyno
Nevzat elenmeli
Akın, Onur ve Emre nin hızlıca çıkmasını istiyorum

• Aynen
Reactions: Royal Highness
  • Aynen
İkinci turu izleyemeden uykuya daldım.
Onurun tabağı nasıldı ya 5 bin liralık dedikleri çok güzeldi cidden :D
Aynen çok güzeldi :A Onur "Ben buna restoranda 1.500 lira yazarım" gibi bir şey söyledi.

Bu akşamki bölümde kriz var. Nigar'ın eşi Hakan'a mesaj atmış. Bakalım neler oldu..

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Aynen çok güzeldi :A Onur "Ben buna restoranda 1.500 lira yazarım" gibi bir şey söyledi.

Bu akşamki bölümde kriz var. Nigar'ın eşi Hakan'a mesaj atmış. Bakalım neler oldu..
Kocası sadece hakana insta dan 2 tane çocuğu ağlattın seni hiç unutmayacağım diye yazmış. Hakanı tehdit etti diye paylaşıyor herkes :F

• Güldürdün
Bu tarz bilgileri paylaşma lütfen.. Az daha tıklayacaktım spoilerine...
Bilgin kendine kalsın lütfen.
Blurlayıp koydum. Kimin elendiğini önceden öğrenmek isteyen tıklar, istemeyen tıklamaz :)

"... eleniyormuş" cümlesinin isim belirttiği çok açık. Öğrenmek istemezsen blurlu yere tıklamazsın :A :A

Eğer açık bir şekilde yazsam %100 haklısın der ve özür dilerdim :)

Blurlayıp koydum. Kimin elendiğini önceden öğrenmek isteyen tıklar, istemeyen tıklamaz :)

"... eleniyormuş" cümlesinin isim belirttiği çok açık. Öğrenmek istemezsen blurlu yere tıklamazsın :A :A

Eğer açık bir şekilde yazsam %100 haklısın der ve özür dilerdim :)
Özür dilemen için yazmadım, yazmamanı rica ettim... Yazacaksanda senin tercihin.. Spoiler yazmayın diye bir forum kuralı yok nede olsa..
Sadece @Zeyno @Angelica bilir, bu konuda hassasım.

İyi seyirler dilerim.

Özür dilemen için yazmadım, yazmamanı rica ettim... Yazacaksanda senin tercihin.. Spoiler yazmayın diye bir forum kuralı yok nede olsa..

İyi seyirler dilerim.
Tamam ben de zaten spoiler'a karşı hassas olan insanlar için blurlayıp koydum. Tıklamak istemeyen tıklamaz ve öğrenmez :)

Ben de iyi seyirler dilerim :)

İyi seyirler dilerim.
AA dün bitti zaten program. Önce görsen sorun olur da şu an görmen sıkıntı oluyor mu? :(

AA dün bitti zaten program. Önce görsen sorun olur da şu an görmen sıkıntı oluyor mu? :(
Ben zaten yayın esnasında gördüm, biran basacaktım, son anda kurtardım.
Bazen sosyal medyada gezmiyorum, çünkü önüme düşüyor.. Hiç zevki kalmıyor yarışmanın..
Ama dediğim gibi bir kural yok.. İsteyen paylaşabilir. Ben sadece rica ettim okadar. ☺️☺️

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Ben zaten yayın esnasında gördüm, biran basacaktım, son anda kurtardım.
Bazen sosyal medyada gezmiyorum, çünkü önüme düşüyor.. Hiç zevki kalmıyor yarışmanın..
Ama dediğim gibi bir kural yok.. İsteyen paylaşabilir. Ben sadece rica ettim okadar. ☺️☺️
Islak hamburger varmış. Severim en fazla 4 yemisligim var tanesi 10 liraydı yediğimde en son. Belki 2 sene oldu :D