Maskeli Fedai'nin Forumdaki 8. Yılı

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
8 sene önce buraya bir adam indi. Yüzünde bir maske, cebinde bir mala, o kadar. Tek başınaydı. Koca forum kulağına yapamazsın diyordu. Ona buradan giremezsin dediler, girdi. Ona burada kalamazsın dediler, kaldı. Ona sen köyden bir fukarasın, sen tek başına bu halinle, bu koca forumun tepesine mi çıkacaksın? Yapamazsın dediler, yaptı! İşte bugün, geldik yıl dönümüne... Sayın Gs'li dostum, kütük dostum ve yoldaşım... Nice seneler diliyorum... Nice goygoylu, SABAR'lı, sıvalarla ve hainliklerle dolu seneler... @Maskeli Fedai

Size çok güzel tost makineleri ve Belhanda reisi hediye ediyorum sayın Gs'li dostum... :A

Belhanda.jpg

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Turkuazz'ın 10 yıllık hediye verme işini tek mesajda halletmesi üzerine yayınlanan bildiridir:

Ekli dosyayı görüntüle 84190

@MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai
8 sene önce buraya bir adam indi. Yüzünde bir maske, cebinde bir mala, o kadar. Tek başınaydı. Koca forum kulağına yapamazsın diyordu. Ona buradan giremezsin dediler, girdi. Ona burada kalamazsın dediler, kaldı. Ona sen köyden bir fukarasın, sen tek başına bu halinle, bu koca forumun tepesine mi çıkacaksın? Yapamazsın dediler, yaptı! İşte bugün, geldik yıl dönümüne... Sayın Gs'li dostum, kütük dostum ve yoldaşım... Nice seneler diliyorum... Nice goygoylu, SABAR'lı, sıvalarla ve hainliklerle dolu seneler... @Maskeli Fedai

Size çok güzel tost makineleri ve Belhanda reisi hediye ediyorum sayın Gs'li dostum... :A

...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Sayın Gs'li dostum adamlığı :bhr:

• Harika
Reactions: Sherlock

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Forumda en uzun süredir konuştuğum insanlardan birisi, çok temiz ve duygusal bir insan. Özel paylaşımlarımız oldu, iyi ki forumda ve iyi ki tanışmışım dediğim bir dostum.. 7 yıldır çok sohbetimiz oldu aslında ergenliği de birlikte yaşayıp büyüdük diyebilirim. İyi ki varsın nice yıllara canım. :bhr: @Maskeli Fedai

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai