FF Maskeli Fedai

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk başlarda nefret ettiğim ama Mart 2014'de gerçekleşen olağan üstü geceden sonra başlayan yakınlaşmamız bugün buralara kadar geldi. (Cümle çok tehlikeli oldu. Turabi'den bahsediyorum:A ) Yıllardır her türlü şakalar yapıp eğlendiğim güzel arkadaşım. İyi ki forumda iyi ki takasların ekibinden kurtulmuş:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully Kavga ettiğinizi söyledi bilmiyorum durumun ciddiyetini ama saçmalamayın yani ikinizde sevdiğimiz üyelersiniz umarım bu konu uzamaz hadi öpüşün barısın
Trollüyorlardır. (umarım :A) @Bully @Maskeli Fedai
@Bully lar öyle diyince bende ciddi bir kavga ettiler sandım @MasacRE bir tuhaf yabancı dizi izliyorlarmış orada şey etmişler uyuşurlar ondan bişi olmaz @Maskeli Fedai :A :A :A @serhatt
Ben ciddi kavga ettiler demedim ki, kütüklere eşlik ettiğimi söyledim. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gözlerinin etrafında leylekler var baksana, hemde mavi bacaklı. :A
Peki mavi bacaklı leylekler niye gözlerini yiyor? :A
Hahhaha o mavi bacaklı leylekler değil onlar @MasacRE ve @Maskeli Fedai nin kulaklarında olan küpeler :F :F :F Şimdi itiraz edecek kütük kafalar eserime orayı ne karıştırdın :A :A :A @mrt-06 @Forumdash @serhatt @Bully
k%C3%BCt%C3%BCk-karde%C5%9Fli%C4%9Fi-png.80471

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben ciddi kavga ettiler demedim ki, kütüklere eşlik ettiğimi söyledim. :A
Kavga ettiler sandım biri @Maskeli Fedai diğer @MasacRE uygunlarda :F Neyse gerekli bilgiyi aldım özelden rahatladım ramazan ramazan kütüklerle uğraşmayalım :A Birde tuhaf bir dizi ismi söyledi Allah bilir onlar gibi bir dizidir ciddi durgun iç bunaltan :A :A :A @kerem