'Maske: Kimsin Sen' Hakkında RTÜK'ten Şok Karar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
20211224_133703-jpg.113091

FOX'un yeni yarışması Maske: Kimsin Sen hakkında şok soruşturma kararı!

Yapımcılığını Medyapım'ın, sunuculuğunu Tansel Öngel'in, jüri üyeliğini Eda Ece, Alican Yücesoy, Melis Sezen ve Doğu Demirkol'un üstlendiği yapımın "paganistlik ve satanistlik propagandası" yaptığı iddia edildi. Sosyal medyada büyük yankı bulan ve özellikle A Haber'de sıkça gündeme getirilen konunun ardından RTÜK'ün yarışmayla ilgili inceleme başlatıldığı öğrenildi.

ABD ve Güney Kore başta olmak üzere 67 ülkede ekranlara gelen yapım, her Pazar 20.00'de yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşacak.

221240662-ib.jpg

Öte yandan Eda Ece ise Twitter hesabından konuyla ilgili şöyle bir açıklama yaptı:

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ay resmen konumu çalmış kaknem :A

Türkler gitsin kafa kesmece,tecavüz,şiddet izlesşnler bu progrwm onlwra çok fazla...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Galiba kusacağım...

Yok pagan kültürü, yok satanizm, yok tapınak şovalyeleri. Ya kardeşim günde 5 kere bangır bangır ezan okutan ben miyim? Nasıl oluyor da hâlâ daha mağdur olubiliyorsunuz?

Çocuğu korkuyormuş. 3 yaşına gelince eline telefon/tablet veren dangalak ebeveynlersiniz, bu mu rahatsız etti sizi?

Yeter artık, defolun şu ülkeden, rahat bir nefes alabilelim.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Gerçekten çok komik ve acınası bir durum. Çocukları öne atarak programı harcama çabasından başka bir şey değil. Dans eden ağaç ve ördekten masonluğa nasıl geldik anlamadım. Zaten masonluk ne.. ben hayatımda masonların maske giyip ayin yaptığını bilmem izlediğim program bu yüzden darbe yiyor. Asıl mason vurgusu yapanları incelesinler geçmişlerini bakiyim. Kanal d de olsa bu kadar eleştirmezlerdi. Hedeflerinde ki program değil kanalın itibarını sarsmak zaten. İşin komik tarafı kanadalı arkadaşıma bu programı söyledim. (Orda da varmıştı bizim uyarlamasını merak ediyordu.) eğer program reytingden değil de bu saçma sebeplerden biterse ona ne diyeceğim hiç bilmiyorum. Program masonluğa özendiriyormuş. İzleyen çocuklar mason olmuş. Ülkemizi bir kez daha kurtardılar. Oh yeah

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Dizilerdeki saldırganlık, şiddet, kavga falan Kurtlar Vadisinden beri en büyük sorun. Genç nesilin (hatta yaşlıların) dizilerden nasıl etkilendiğini ana haberlerdeki konu başlıklarından da görüyoruz. Bunlara hiçbir tepki yok. Amma Global bir eğlence formatı skandal mı oluyor? :D

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Dizilerdeki saldırganlık, şiddet, kavga falan Kurtlar Vadisinden beri en büyük sorun. Genç nesilin (hatta yaşlıların) dizilerden nasıl etkilendiğini ana haberlerdeki konu başlıklarından da görüyoruz. Bunlara hiçbir tepki yok. Amma Global bir eğlence formatı skandal mı oluyor? :D
O diziler tam da kendi zihniyetlerine hitap ediyor o yüzden pek ses çıkarmıyorlar.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
6 sezondur riverdale izliyoruz, hem netflix hem dizi sitelerinde top 10 da bu dizi ve ana konusu tamamen bu yarışmaya inceleme başlatılan cinsten, yeni mi akıllarına gelmiş
images - 2022-01-03T010022.987.jpeg
Riverdale-TBK.jpg
images - 2022-01-03T005921.529.jpeg

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Gizmen and cookies

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860