ATV Maraşlı - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,290
Puanı
280
Hilal veya Maraşlı'nın babası bence.Eğer 2.sezon olursa asıl kötü adam ve Maraşlı'nın ailesiyle gireceğiz sanırım.
Ethem'i tanıyorsam 2. sezon Anne,Baba,Kardeş hepsini getirir. :) Peki şöyle bir şey olamaz mı ? Misal Celal ile Hilal yalandan evli numarası yapıyor. Esas eşi Mehmet İnce ? Ama orada da çocuk meselesi havada kalıyor. (b)

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Çok tuhaf bir bölüm izledik ama fazla gizlilik iyi değil bizim seyirci ilk bölümden iyi adam kim kötü adam kim bilmek istiyor öyle alıştılar Thriller dizilerine hala alışık değiller bence kartlar açılmalı herkes ortaya çıksın reytingler yükselsin sonra 2 sezonda hikaye bir yerden devam edebilir.

• Beğendim
Reactions: Ege Bartu

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,290
Puanı
280
Zeliş'in de başkasının çocuğu çıkmasını bu seyirci kaldıramaz :A
Fragmana baktığımızda teorik olarak doğru çıktı. Zeliş, Mehmet İncenin kızı. :D
------

Ama mantıklı Mehmet İnce onu kim öldürmek istedi bulmak istiyor buraya kadar iyi sadece burda KV ve Ezel gibi bir yüz değiştirme olayı olmalı çünkü olmazsa mantıksız kalır.
Peki Mehmet İnce dizinin başında savcı olarak tanıtılmadı mı ?

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Peki Mehmet İnce dizinin başında savcı olarak tanıtılmadı mı ?
Savaş tarafından öldürülen savcı Mehmet İnce olayını inceleyen savcıydı yanlış hatırlamıyorsam,ama yinede son bölümlerde Necati Mehmet İnce ölmedi derken Maraşlı aynı şaşkın bakıyordu yani başka şeyler de olabilir ama biz izleyici için güzel bişey ben böyle derin derin düşünmeye iten dizileri severim.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,290
Puanı
280
Savaş tarafından öldürülen savcı Mehmet İnce olayını inceleyen savcıydı yanlış hatırlamıyorsam,ama yinede son bölümlerde Necati Mehmet İnce ölmedi derken Maraşlı aynı şaşkın bakıyordu yani başka şeyler de olabilir ama biz izleyici için güzel bişey ben böyle derin derin düşünmeye iten dizileri severim.
bu video ile öğrendiklerimizi birleştirirsek çok şey ortaya çıkıyor. Necati ölmeyecek diye tahmin ediyorum. Ama bu seferde başka sorular havada kalıyor ? (b)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin ne olacağına bu bölümdeki reytinglere göre karar vereceklermiş.
Kanalın aslında Çukur'un yokluğunda oranlarını arttırdığını göz önünde bulundurması gerek. Eğer Ethem Özışık yeni sezona aksiyonu ve dramı dengeli şeyler yazarsa 7+ reytingden aşağı almaz.

Diziyi izlemiyorum, ama devam etmesini isterim. Çünkü Burak Deniz diziye cidden çok yakışıtu.

• Beğendim
Reactions: Ege Bartu