ATV Maraşlı - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
son 2 bölümde olduğu gibi bu bölümde heyecanlandırıcı. Dizi açıldı durdurabilene aşk olsun.

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Fragman çok iyi umarım reytinglere de olumlu yansır.
Bu bölümler şimdi değil daha erken yayınlanmalıydı dizi seyirciyi kaybediyor mesela ilk bölümlerde 10 arkadaşımdan 8i izliyordu diziyi şimdi sadece 2 arkadaşım izliyor,dizi çok fazla doruk bölümler yayınladı ve seyirci hikayeden soğudu oysa ilk bölümlerde çektikleri seyiriciyi böyle bölümlerle tutabilirlerdi ama artık çok geç ben çok umutlu değilim düşüş devam ederse ve 3 reytinge kadar düşerse yeni sezon onayı çok zor gelir.

• Beğendim
Reactions: Ege Bartu

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Haftaya yükseliş başlıyor. :) çok mutluyum. İnşallah patlamayız. :D

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Fragmanlar sanki final olacak gibi duruyor bütün olaylar çok hızlı oluyor bu hafta Çukurun olmayışı bakalım nasıl etkileyecek.

• Beğendim
Reactions: Ege Bartu

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Fragmanlar sanki final olacak gibi duruyor bütün olaylar çok hızlı oluyor bu hafta Çukurun olmayışı bakalım nasıl etkileyecek.
Doğru olup olmadığını bilmiyorum ama bu bölüme göre karar verilecekmiş. Masumiyet'in dengeleri ne kadar değiştirir bilmiyorum ama umarım kendini gösterebilir. Yeni sezonu hak ediyor bence.

• Beğendim
Reactions: baron

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Doğru olup olmadığını bilmiyorum ama bu bölüme göre karar verilecekmiş. Masumiyet'in dengeleri ne kadar değiştirir bilmiyorum ama umarım kendini gösterebilir. Yeni sezonu hak ediyor bence.
Bu haftaya göre karar verileceğini zannetmiyorum, ama gelecek hafta asıl karar verilir. Çukur yokluğunda alacağı oranlar geçici oranlar.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Uyanışın yokluğunda dizi 5-6+ reyting alıyordu ama bildiğimiz üzere Uyanış yeni sezonda devam edecek, ama mesela Çukurun olmadığı bir haftada dizi 6+ almaya başarırsa kanal yeni sezon için bir şans verebilir,Masumiyet etkileyebilir ama Çukur ve Uyanış kadar etkileyemez bence.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl