FOX Lucifer - 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben yarın gündüz 2 kat hızla izlerim yine:F:F Gotham da var unutmayın:A

zaten charlote un içi boşalınca dizide boşaldı pek renk kalmadı :)
18. Bölüm fena bir bölüm değildi ortalık karışabilir her an :A :A :A
Zenci melek annesine gerçeği anlatıcak bir şekilde şu kadın dönse :A

Lucifer Kabil ile dedektif kadını kıskanıyor oralar komikti bazen üzücüydü :( Ama kabil dedektif kadını sevmediğini itiraf etti amacımın anahtarı onda diyor yanı dedektif kadını kullanarak ölmenin yolunu bulmuş sanırım :eek:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B18-19

Diziden sıkıldım yaa yeni sezonda bırakcam:X
18.bölüm de Charlotte ile Amdelienin karşilaşması hariç pek bişey önemli değildi.
19.bölüm Maze ile ilgiliydi.
Charlotte tüm gerçeği öğrendi şükr. Sezon boyunca iyi ıkndılar. Sezon finalinde güzel bağlasalar da ben de iyi bi yerde bırakmiş olsam.

Kabil ile Luci'nin kapişmalarında Kabil olayı entrikaya bağladi resmen. Maze'den yarım alıcak filan.
Maze ne ara bu kadar sevilmiyorum ben moduna girdi? Üzüldüm kıza...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03B18-19

18.bölüm de Charlotte ile Amdelienin karşilaşması hariç pek bişey önemli değildi.
Charlotte tüm gerçeği öğrendi şükr. Sezon boyunca iyi ıkndılar. Sezon finalinde güzel bağlasalar da ben de iyi bi yerde bırakmiş olsam.

Kabil ile Luci'nin kapişmalarında Kabil olayı entrikaya bağladi resmen. Maze'den yarım alıcak filan.
Yetiştim sanıyordum 19 da mı çıkmış ayoll :F

Bu sezondan @destere ile şikayet ediyor zaten :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahahah ben napim yani türkçenin esnekliği :A Bilmiyorum sıkıldımikidiziden de @destere zaten Chole içn dayanırım der. Luci de sevdiği herifler arasında:X
Lucifer de toparlanma potansiyeli var bir fantastik olay olsa yeter yeni sezona :A :A :A

Aslında Gotham da fena değil bu sezon ama son bölümler birikti bende de :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa Selim melim diyip @destere i etkin altına almaya çalısıyorsn :A Gothamı bırakabiliriz sezon son u belki ama Lucifer ne olursa devam edelim :A
Ahahah ben napim yani türkçenin esnekliği :A Bilmiyorum sıkıldımikidiziden de @destere zaten Chole içn dayanırım der. Luci de sevdiği herifler arasında:X

@Forumdash benim yerime cevaplamış :) evet dizi sıksada baysada farketmez chloe için katlanırız :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Luciferin bölüm sayısı uzaması yaramadı gibi yeni sezona tekrar eski sayısına düşsün gereksiz bölümler ortadan kalkar :A
senaryo güzelleşsin bölüms ayısı önemli değil :) senaryoda bişey yokki 40 bölümün özünü tek bölümde toplasalar yine sıkacaktır :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03B18-19

19.Bölüm
Aaa vlla boş bir bölümdü İblis kadının tripleriyle geçti diğer yandan kabil dedektif kadına yanasıyor aynı şeyler :A
Lucifer gayet duygusal bir konusma yaptı iblis kadınla ama hala beni sevmiyorsunuz diyip gidiyor çocuk gibi :A Kabil ile iş birliği yapacak ama ne hakkında orasınıanlamadım :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
19.Bölüm
Aaa vlla boş bir bölümdü İblis kadının tripleriyle geçti diğer yandan kabil dedektif kadına yanasıyor aynı şeyler :A
Lucifer gayet duygusal bir konusma yaptı iblis kadınla ama hala beni sevmiyorsunuz diyip gidiyor çocuk gibi :A Kabil ile iş birliği yapacak ama ne hakkında orasınıanlamadım :A
luci ile Choleyu ayıracak:F İblis Luciye aşik (gizliden taa ilk sezondan beridir) Kabil de Chole'ya :X saçmaladılar işte. Aşk dizisine döndü:(