FOX Lucifer - 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ilk bölüm zaten jamie balyozla senin parlak oğlanı patlattı:) her taraf foka sarmıştı en büyük aksiyon ordaydı devamında o kadar büyük aksiyon yoktur :)
Daha bir sürü şey var kızların amacı ne Oooo neler var neler bana inanmıyorsan @Forumdash a inan :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
15.Bölümü izleyecektim 3 hafta ara vermiş dizi :eek::eek::eek: @destere @Forumdash

zaten berbat gidiyordu arada biraz kendini düzeltir umarım yanlışlardan dönerler :)
İyi olmuş ben de kara kara nasıl izlicem yarın diye düşünğyordum :A

Yoğunduk bu aralar aslında iyide olmuş ama çok iyi gidiyor gibi birde 1 aya yakın ara veriyor :A @Forumdash
Hee mart aylarında CW dizileri de ara verecektir :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yoğunduk bu aralar aslında iyide olmuş ama çok iyi gidiyor gibi birde 1 aya yakın ara veriyor :A @Forumdash

aslında kasvetli filmler arasında lucifer ilaç gibi geliyordu bir zamanlar ama son bölümlerde bu özelliğini yitirmişti :) biraz yenilikle dönseler çok iyi olacak demekle birlikte hiç ümidim yok bunuda söyleyeyim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aslında kasvetli filmler arasında lucifer ilaç gibi geliyordu bir zamanlar ama son bölümlerde bu özelliğini yitirmişti :) biraz yenilikle dönseler çok iyi olacak demekle birlikte hiç ümidim yok bunuda söyleyeyim :)

Diziden dahada soğumayız inş :A Aaa bu arada Flashta yayınlanmamış odamı ara verdi naptı @Forumdash :F

Bu yabancılar nasıl sabır ediyor , Türkiyede 1 hafta yayınlamasa ortalık ayağa kalkıyor :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk sezondan beridir polisiye sevmiyordum ki Chole bile olsa çekilmiyır :X Bence arka sokaklardan esinlenme yapıp karakolda patlama olsun ve öbür dünyaya yerleşsinler :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk sezondan beridir polisiye sevmiyordum ki Chole bile olsa çekilmiyır :X Bence arka sokaklardan esinlenme yapıp karakolda patlama olsun ve öbür dünyaya yerleşsinler :A @Çiğdem-
Dizinin Fantastik yönüde aksiyonuda çok yoktu ama ilk 2 sezon inanılmaz sevildi işte bölüm sayısı arttırıldı bu ilgiden dolayı , komedisi çok iyiydi polisiyede çok göze batmıyordu :A

Çok keyifli eğlenceli bir diziydi ilk 2 sezonu ama bu sezon o komediden eser yok :A @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
öbür dünyaya chloe tek parça gidecekse dediğin olabilir :)

Dizinin Fantastik yönüde aksiyonuda çok yoktu ama ilk 2 sezon inanılmaz sevildi işte bölüm sayısı arttırıldı bu ilgiden dolayı , komedisi çok iyiydi polisiyede çok göze batmıyordu :A

Çok keyifli eğlenceli bir diziydi ilk 2 sezonu ama bu sezon o komediden eser yok :A @destere
ilk sezonlar bir beklenti vardı ama? acaba yeni bölümde neler polacak ne gibi fantastik sahnelerle karşılaşacağız diye .. :) oysa sezonlar ilerledikçe yeni olan hiçbişey görmedik eskiler bile söndü yavaş yavaş :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ilk sezonlar bir beklenti vardı ama? acaba yeni bölümde neler polacak ne gibi fantastik sahnelerle karşılaşacağız diye .. :) oysa sezonlar ilerledikçe yeni olan hiçbişey görmedik eskiler bile söndü yavaş yavaş :)
Tanrıça olayıda renk katmıştı fantstik yönüde iyiydi 2.sezon ama bu sezon ne komedi var ne fantastik var :A Sadece polisiye :A Dedektif kadınında hiçbir ağırlığı dizide kalmadı sıradan olay çözen polis durumunda , Lucifer ile olan anlamlı sahnelerini özledik :A Ben bile :A @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

15.Bölüm biraz durgun gibi ama 16.Bölüm olay farklı boyutlara kayıyor baya sevdim :A 16.Bölümde destere ile bağladım bir olayı izleyince bakarsınız yorumlarıma :A

15.Bölüm
Sıkıcı bir bölümdü ama Lucifer ile Dedektif kadını uzun aradan sonra tekrar polisiye dısında birlikteyken gördük bu yakınlaşmalar bu sezon pek olmuyordu :F Psikolog kadında Zenci melek ve iblis kadın arasında kaldı :F

16.Bölüm
Kabilin kardeşi Abelmidir nedir bölümü neşelendirdi :F Lucifer yanlışlıkla sapık birini kadın vucuduna soktu :F Kadın olduğunu bilmiyor kadınlara sarkıntılık ediyor sonra kadın olduğunu öğrenince kendini elliyor :F @destere geldi aklıma kadın olsam kendimi taciz ederdim diyordu hahah :F :F :F

İblis kadında Zenci adamı dövüp biraz hıncını aldı :F

Abel in Son sahnede Tır altında kalmasıda komikti :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B15-16

15.bölümü es geçip 16yla devam etsek bile olur.
Abel'i oynayankız harika oynamişti. Komedisi güzeldi ama fantastiğe dair bişey oktu. Ve takibi polisiye olaylar vardı. Polisiye olaylar olmasın diye Clue'nun ölmesini bile istiyorum:(

Abel şimdi ölünce noldu iz gitti mi?
Eee sen yetişmişsin @Çiğdem- ben öbür konuda 16.bölümü deiştim:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03B15-16

15.bölümü es geçip 16yla devam etsek bile olur.
Abel'i oynayankız harika oynamişti. Komedisi güzeldi ama fantastiğe dair bişey oktu. Ve takibi polisiye olaylar vardı. Polisiye olaylar olmasın diye Clue'nun ölmesini bile istiyorum:(

Abel şimdi ölünce noldu iz gitti mi?
Eee sen yetişmişsin @Çiğdem- ben öbür konuda 16.bölümü deiştim:A
Aaa ben 15 de kaldım sanıyordum 16 izlemişim iyi :F 17 Bölümüde bakarız :A
Kabil şimdi ölümlü olmuş olabilir :A