FOX Lucifer - 3. Sezon Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Geçen yılın ses getiren yeni dizilerinden biri olan Lucifer yeni sezonuyla geri dönüyor.

Amerika'nın Fox kanalında Pazartesi akşamları yayınlanmaya devam edecek olan dizinin üçüncü sezonuyla ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...
lucifer_s01e02_still.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ilk 2 sezon çok gizemli başladı diziden iblis kadın ve luciferin annesi gitmiş galiba :A @destere @Forumdash

Lucifer 3.sezon 1.bölüm

aaa lucifer kanatlarına kavuşup şeytan yüzünü kaybetmiş :F
başta bunu tanrı yaptı sanıyordu ama günahkar diye birisi yapmış
son sahnede luciferim yakaladığı adam ölü bulundu :(

bu günahkar kim bakalım dizi çok gizemli başladı :A

Lucifer 3.sezon 2.bölüm
luciferin sürekli kanatlarını kesmesi gıcık edici tekrar çıkıyorlar boşuna yorulma işte ayoll :A
piskolok kadınla zenci melekte yanaşıyorlar sanki :A

bu günahkar teğmen olabilirmi acaba yada kim çıkıcak bakalım lucifer son sahnede tekrar insanların ruhlarını satın almaya başladı :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ilk 2 sezon çok gizemli başladı diziden iblis kadın ve luciferin annesi gitmiş galiba :A @destere @Forumdash

Lucifer 3.sezon 1.bölüm

aaa lucifer kanatlarına kavuşup şeytan yüzünü kaybetmiş :F
başta bunu tanrı yaptı sanıyordu ama günahkar diye birisi yapmış
son sahnede luciferim yakaladığı adam ölü bulundu :(

bu günahkar kim bakalım dizi çok gizemli başladı :A

Lucifer 3.sezon 2.bölüm
luciferin sürekli kanatlarını kesmesi gıcık edici tekrar çıkıyorlar boşuna yorulma işte ayoll :A
piskolok kadınla zenci melekte yanaşıyorlar sanki :A

bu günahkar teğmen olabilirmi acaba yada kim çıkıcak bakalım lucifer son sahnede tekrar insanların ruhlarını satın almaya başladı :A
:( izleyemedi

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
süpernatural ve arrowda başlamış süpernaturalı izledim bu sezon çok güzel olucak :A arrowada akşama bakacam :A

@Harunnn60 The Shannara Chronicles 2.sezon konusuyla birlikte arrow 6.sezon süpernatural 13.sezon konularınıda aç bu 3 konuyu bekliyoruz :A :A :A

Atacan yokken haruna kaldı işler :A :A :A
Gece açarım :F Dün bir tane diyordun bugün 3'e çıkardın:eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.sezon 3.bölüm bu bölüm hoşuma gitmedi @destere nin gidecektir ama :A
iblis kadın yine çıktı ortaya :( meğerse bebeği olmuş oyüzden izinliymiş bende çıktı diye seviniyordum :A

iblis kadının yaklaştığı adam baya iyiydi ilerde yine görürüz inş :A son sahnede luciferde dahil herkesin dosyası vardı günahkar olabilir o :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.bölüm ilk sönük bölümdü ama sonu güzeldi :A
pek birşey yaşanmadı dizide luciferin yattığı kadının kocası geldi ve luccifer onunla konusma sahneleri komikti :F

bu bölüm lucifer çok sinirliydi son sahnede zenci melekede çok sinirlendi şeytan yüzü gittiği içinmi böyle bilmiyorum ama kontrolden çıkabilir lucifer :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5.Bölüm @destere gelince sevinicek bu bölüme :A
aaa şey polisiye olayları gerçekten kabak tadı veriyor :A birde iblis kadından sonra bu seferde luciferin annesi çıktı geldi kurtulduk diye seviniyordum :F ama hatırlamıyorum ben artık o değilim diyor yada luciferin annesi lucierimi kandırıyor gittimi gitmedimi görücez :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x1. Bölüm

muhteşem başladı yine :)
chloe nun artık lucifer ın gerçek yüzünü görmesi lazım diyordum ama yine başarılı olamadı :) lucifer ın perdeleri kapatıp kendini sıktığı sahne komikti ,
kanatların habire çıktığı sahnelerde güzel

sinnerman kimdi @Çiğdem- @Forumdash geçen senenin son bölümünde tuhaf bir vatandaş çıkmıştı o mu acaba :)
bu arada hogathanın keyfi yerindedir polis şefi hogathalık bir parlakmış :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1. Bölüm

muhteşem başladı yine :)
chloe nun artık lucifer ın gerçek yüzünü görmesi lazım diyordum ama yine başarılı olamadı :) lucifer ın perdeleri kapatıp kendini sıktığı sahne komikti ,
kanatların habire çıktığı sahnelerde güzel

sinnerman kimdi @Çiğdem- @Forumdash geçen senenin son bölümünde tuhaf bir vatandaş çıkmıştı o mu acaba :)
bu arada hogathanın keyfi yerindedir polis şefi hogathalık bir parlakmış :)
Günahkardan mı bahsediyorsun bunları Lucifere yapan oymuş :A

Yeni polis iyi evet gözüm tuttu :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Günahkardan mı bahsediyorsun bunları Lucifere yapan oymuş :A

Yeni polis iyi evet gözüm tuttu :Z
hanı şişko adamı korkutup onun sinnerman denen adama çalıştığını öğreniyor sinnerman karanlık güçlerin lordumuydu neydi :)
amann neyse şimdi diğer bölümlerden spoiler verirsin en iyisi anlatma hogatha ben kendim bulurum :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hanı şişko adamı korkutup onun sinnerman denen adama çalıştığını öğreniyor sinnerman karanlık güçlerin lordumuydu neydi :)
amann neyse şimdi diğer bölümlerden spoiler verirsin en iyisi anlatma hogatha ben kendim bulurum :)
Hahaha aa sinerman değil ayoll günahkar olacak onun adı :F yok o konuda bilgi vermem :A

Senin ecünnüler yokkan dizi güzelleşti :Z:Z:Z