Limon Yapım'dan Dizi Bombardımanı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,622
Puanı
1,061
dizilere baktığımızda fedai yi my bağlantısı ile star alabilir :)
piraye tam ağır totallik bir senaryo olur fox ya da show favorim o yüzden
oliver tiwst kanal d olabilir, ne diyorsuun tutarsa
üçlemeden yapılan dizi soru işareti her kanala gidebilir

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
dizilere baktığımızda fedai yi my bağlantısı ile star alabilir :)
piraye tam ağır totallik bir senaryo olur fox ya da show favorim o yüzden
oliver tiwst kanal d olabilir, ne diyorsuun tutarsa
üçlemeden yapılan dizi soru işareti her kanala gidebilir
Oliver Twist Show TV'de, Piraye ATV'de olacak diye biliyorum. :) Ben. :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ne Diyosuun ve Düşler ve Umutlar olmadı. Tims ile olan dizi iptal diye biliyorum. Piraye'ye odaklansın bence tutabilecek tek iş o gibi duruyor..

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ne Diyosuun ve Düşler ve Umutlar olmadı. Tims ile olan dizi iptal diye biliyorum. Piraye'ye odaklansın bence tutabilecek tek iş o gibi duruyor..
Piraye dizisi için çalışmalara başlamışlardır umarım. En son sadece telif hakları alınmış ve proje aşamasında olduğunu duymuştum. Diğer türk sinemalarından derlenme olan dizi de proje hazırlığı aşamasında ama her ikisi içinde şimdiden çalışsalar, güzel bir cast ve ekip oluştururlarsa güçlü ve kaliteli diziler olabilirler. :)

baranelif

Üye
Reaksiyon puanı
116
Puanı
144
arkadaşlar limon yapım piraye dizisi ocakta başlacaktı ama tık yok şirketin tek piraye kaldı bazı arkadaşalrın cevresi geniş bilgi alıp buraya yazarsa sevinirim aylardır herkes bekliyor ben limon yaımdan cevap alamım nereye yazsam cevap verilmiyor şimdiden tşk
keşke cansu dere ile mehmet akif alakurt olsa yaniden

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
arkadaşlar limon yapım piraye dizisi ocakta başlacaktı ama tık yok şirketin tek piraye kaldı bazı arkadaşalrın cevresi geniş bilgi alıp buraya yazarsa sevinirim aylardır herkes bekliyor ben limon yaımdan cevap alamım nereye yazsam cevap verilmiyor şimdiden tşk
Pİraye en son duyduğumda yani birkaç ay önce proje aşamasındaydı. Diğer Türk sinemalarından derlenecek olan dram dizisi de öyle. Yani henüz senaryo aşamasındaydı, cast çalışmalarına ve hazırlıklara henüz başlamamışlardı ama yeni bir bilgi olursa yine aktarırım ben bu konuda. Muhtemelen yeni sezonda ekrana gelecektir. :)

Ayrıca proje aşamasında olduğundan dolayı her iki dizininde kanalı henüz net değildir, bilginize. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yarın bilgi alırım senin için :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
batuhan bilgi alırsan senin çin sabah namazında doa ederim bilgi getirsende getirmesende allah razı olsun şimdiden atv de başlayacaktı
Bilgiyi aldım. Dizi şuan senaryo ve cast aşamasındaymış gelecek sezon başlayacakmış. Çalışmalarda bir sorun yok :)

Hikaye Diyarbakır'da geçeceği için mekan seçimlerinde çok hassas davranıyormuş. Hayri Aslan bizzat Diyarbakır'a gitmiş.