Limon Yapım'dan Dizi Bombardımanı

baranelif

Üye
Reaksiyon puanı
116
Puanı
144
canan tan piraye dizi atv de yapılacak dendi hala oyuncu seçimleri yapılmadımı ocak sonunda yayınlanacak dendi ocak geldi keşke bir kaç oyuncuyu acıklasalar

rockson

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31
Puanı
129
Bu dizilerin minimum iki tanesi Show Tvde olur. Ciner grubu gazetesine durduk yere boyle bir haber yaptirdigina gore alttan alta reklam yapiyorlar.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Geçen senenin acısı çıkıyor bu sezon galiba ama olan bize olacak:( hadi hayırlısı.:D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Limon Yapım hep komedi yaptı galiba bugüne kadar. Bakalım dramada ne kadar başarılı olacak. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Tims in kaç dönek dizisi var anlamadım biri kösem diğeri fedai ama kösem varmış da fedaiyi bilmiyorum.Fedai dizisinden çok kösem sultani almak ister kanallar bide meryem oynasa reytingler ucanze:) oliver twist kitabı ve filmi çok güzeldi.dizisi ni de kaçırmam .ama bence oliveri emir berke oynar.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Oliwer Twist'in Show TV'de olacağını duydum. Çünkü Limon Yapım ve Show TV Eylül'den beri bir dram dizisi üzerinde çalışıyorlardı. Muhtemelen bu Oliwer Twist'tir. :)

Piraye dizisine de çok özeniliyor. Umarım bu iki dizinin hem senaryosu, hem castı, hemde müzikleri başarılı bir şekilde gerçekleşir. :)

"Fedai" için ise fazla söze gerek yok. Güzel bir iş çıkacağı belli ama entrikayı çok abartmazlar umarım...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Oliwer Twist'in Show TV'de olacağını duydum. Çünkü Limon Yapım ve Show TV Eylül'den beri bir dram dizisi üzerinde çalışıyorlardı. Muhtemelen bu Oliwer Twist'tir. :)

Piraye dizisine de çok özeniliyor. Umarım bu iki dizinin hem senaryosu, hem castı, hemde müzikleri başarılı bir şekilde gerçekleşir. :)

"Fedai" için ise fazla söze gerek yok. Güzel bir iş çıkacağı belli ama entrikayı çok abartmazlar umarım...
Yuppi içlerinden en çok Oliver Twist'i bekliyordum. :Z Umarım yazın başlar hem dizi adına iyi olur hem de bana yazın izleyecek bir şey çıkar. :Z

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yuppi içlerinden en çok Oliver Twist'i bekliyordum. :Z Umarım yazın başlar hem dizi adına iyi olur hem de bana yazın izleyecek bir şey çıkar. :Z
Yazın olacağını sanmıyorum ki olmasın da zaten. İlgi çekici bir konusu var. Yeni sezonda başlamalı ki daha net bir şey yok. Görüşülüyor(muş) sadece. :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Limon yapımda coşmuşş yapım üstüne yapım ve ilk defa kanald ile çalışıcak...tebrikler ....

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Oliver Twist sanki hüsranla sonuçlanacakmış gibi geliyor bana. :T: Romanı Türkiye'ye göre nasıl uyarlayacaklarını merak ediyorum açıkçası.

Onun haricinde Fedai ile Piraye tutabilir. Özellikle de Piraye'nin seyircisi çok olur sanırım.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oliver Twist sanki hüsranla sonuçlanacakmış gibi geliyor bana. :T: Romanı Türkiye'ye göre nasıl uyarlayacaklarını merak ediyorum açıkçası.

Onun haricinde Fedai ile Piraye tutabilir. Özellikle de Piraye'nin seyircisi çok olur sanırım.

@Tzira sen yenisin galiba:)