Leyla ile Mecnun - Tanıtım Fragmanı | Exxen

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Deniz Işın bu aralar gözüme çok batmaya başladı. Umarım bu rolün altından kalkabilmiştir yoksa üst sıralardan kara listeme giriş yapar.
@mesmeso'dan Deniz Işın'a:

1626949133779.png

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Bence kendini bölüm sayısı yüzünden korkutma. Bölüm süreleri de eski dönem olduğu için şimdiki gibi uzun değil. O muazzam maceraya 2011'de 1. bölümden beri canlı canlı şahit olup izlemiş biri olarak kesinlikle baştan sona izlenmesi taraftarıyım. Karakterleri tanımadan direk Exxen'deki versiyonu izlemek bence çok makul olmayacaktır... Ama sen bilirsin tabii.. :A
Kaç bölüm yayınlandı Leyla ile Mecnun?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kendin ile karıştırdın sanırım. :A
Valla ego kasan biri olsam mevcut halimle şu an gelip burada forumda yer almazdım bana itici geliyor birilerinin kendi kendilerini övmesi. Bırak da onu başkası söylesin mesela. Yani hızlı da olabilirsin sorun o değil. Zaten malum kişinin haberlerini olduğu gibi alıyorsun bildirim açık beklersen bu işin kolay tarafı zaten. Neyse söyleyeYum dedim daha tatlı durursun o zaman. Yoksa ben senin emeğine saygı duyuyorum uğraş veriyorsun neticede. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Valla ego kasan biri olsam mevcut halimle şu an gelip burada forumda yer almazdım bana itici geliyor birilerinin kendi kendilerini övmesi. Bırak da onu başkası söylesin mesela. Yani hızlı da olabilirsin sorun o değil. Zaten malum kişinin haberlerini olduğu gibi alıyorsun bildirim açık beklersen bu işin kolay tarafı zaten. Neyse söyleyeYum dedim daha tatlı durursun o zaman. Yoksa ben senin emeğine saygı duyuyorum uğraş veriyorsun neticede. :D
Doğruları söylemekten asla vazgeçme. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: denizz19

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
+1 bölüm niye? Youtube'da baktım şimdi 103. bölüm sezon finali yazıyor.
İlk Leyla öldükten sonra Mecnun 1 sene boyunca neler yaşadı onu anlatan bir bölüm +1. İlk başta yayınlanmayıp büyük ihtimalle vazgeçtiler yayınlamaktan dizi bittikten 1 sene sonra yayınlamıştı TRT :A

• Beğendim
Reactions: Hazem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Çok eğlenceli tanıtım olmuş yine güzel olacak belli :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
+1 bölüm niye? Youtube'da baktım şimdi 103. bölüm sezon finali yazıyor.
Sezon finali yapıldı ve sonrasında yayından kaldırıldı malum. Ama o süreçte çekilen ama yayınlanmayan 104. bölüm vardı onu da TRT yayından kaldırdıktan bir süre sonra yayınlamıştı. Hatta Ben de Özledim'in finaliyle aynı gün yayınlandı. Twitter'dan göndermeli tweet bile atmıştı kanal. :A

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
,
Sezon finali yapıldı ve sonrasında yayından kaldırıldı malum. Ama o süreçte çekilen ama yayınlanmayan 104. bölüm vardı onu da TRT yayından kaldırdıktan bir süre sonra yayınlamıştı. Hatta Ben de Özledim'in finaliyle aynı gün yayınlandı. Twitter'dan göndermeli tweet bile atmıştı kanal. :A
Peki o bölüm Youtube'da var mı?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Beklenilenin aksine ilk birkaç bölümün tutuk manada durgun ve alışma süreci olarak geçeceğini düşünüyorum, dile kolay 8 seneden sonra dönmek kolay değil. Ben de Özledim’in de ilk bölümleri öyleydi sonradan açılmıştı.

Keşke Exxen’de olmasa tek üzücü yanı bu, ama hiç yoktan iyidir en azından... O gemi geri dönüyor...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Beklenilenin aksine ilk birkaç bölümün tutuk manada durgun ve alışma süreci olarak geçeceğini düşünüyorum, dile kolay 8 seneden sonra dönmek kolay değil. Ben de Özledim’in de ilk bölümleri öyleydi sonradan açılmıştı.

Keşke Exxen’de olmasa tek üzücü yanı bu, ama hiç yoktan iyidir en azından... O gemi geri dönüyor...
Sihirli annemin şuçu neydi remake olmadı konular farklı

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski