Leyla ile Mecnun - Tanıtım Fragmanı | Exxen

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
14,732
Puanı
1,060
Deniz Işın bu aralar gözüme çok batmaya başladı. Umarım bu rolün altından kalkabilmiştir yoksa üst sıralardan kara listeme giriş yapar.
@mesmeso'dan Deniz Işın'a:

1626949133779.png

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,316
Puanı
1,060
Bence kendini bölüm sayısı yüzünden korkutma. Bölüm süreleri de eski dönem olduğu için şimdiki gibi uzun değil. O muazzam maceraya 2011'de 1. bölümden beri canlı canlı şahit olup izlemiş biri olarak kesinlikle baştan sona izlenmesi taraftarıyım. Karakterleri tanımadan direk Exxen'deki versiyonu izlemek bence çok makul olmayacaktır... Ama sen bilirsin tabii.. :A
Kaç bölüm yayınlandı Leyla ile Mecnun?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
59,945
Puanı
1,061
Kendin ile karıştırdın sanırım. :A
Valla ego kasan biri olsam mevcut halimle şu an gelip burada forumda yer almazdım bana itici geliyor birilerinin kendi kendilerini övmesi. Bırak da onu başkası söylesin mesela. Yani hızlı da olabilirsin sorun o değil. Zaten malum kişinin haberlerini olduğu gibi alıyorsun bildirim açık beklersen bu işin kolay tarafı zaten. Neyse söyleyeYum dedim daha tatlı durursun o zaman. Yoksa ben senin emeğine saygı duyuyorum uğraş veriyorsun neticede. :D

serhatt

Konu Editörü
Reaksiyon puanı
39,706
Puanı
1,060
Valla ego kasan biri olsam mevcut halimle şu an gelip burada forumda yer almazdım bana itici geliyor birilerinin kendi kendilerini övmesi. Bırak da onu başkası söylesin mesela. Yani hızlı da olabilirsin sorun o değil. Zaten malum kişinin haberlerini olduğu gibi alıyorsun bildirim açık beklersen bu işin kolay tarafı zaten. Neyse söyleyeYum dedim daha tatlı durursun o zaman. Yoksa ben senin emeğine saygı duyuyorum uğraş veriyorsun neticede. :D
Doğruları söylemekten asla vazgeçme. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: denizz19

xdragxx

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
17,310
Puanı
1,060
+1 bölüm niye? Youtube'da baktım şimdi 103. bölüm sezon finali yazıyor.
İlk Leyla öldükten sonra Mecnun 1 sene boyunca neler yaşadı onu anlatan bir bölüm +1. İlk başta yayınlanmayıp büyük ihtimalle vazgeçtiler yayınlamaktan dizi bittikten 1 sene sonra yayınlamıştı TRT :A

• Beğendim
Reactions: Hazem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
24,921
Puanı
1,059
+1 bölüm niye? Youtube'da baktım şimdi 103. bölüm sezon finali yazıyor.
Sezon finali yapıldı ve sonrasında yayından kaldırıldı malum. Ama o süreçte çekilen ama yayınlanmayan 104. bölüm vardı onu da TRT yayından kaldırdıktan bir süre sonra yayınlamıştı. Hatta Ben de Özledim'in finaliyle aynı gün yayınlandı. Twitter'dan göndermeli tweet bile atmıştı kanal. :A

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,316
Puanı
1,060
,
Sezon finali yapıldı ve sonrasında yayından kaldırıldı malum. Ama o süreçte çekilen ama yayınlanmayan 104. bölüm vardı onu da TRT yayından kaldırdıktan bir süre sonra yayınlamıştı. Hatta Ben de Özledim'in finaliyle aynı gün yayınlandı. Twitter'dan göndermeli tweet bile atmıştı kanal. :A
Peki o bölüm Youtube'da var mı?

Tolstoyevski

Süper Mod.
Euro 2020 Tahmin İkincisi
Reaksiyon puanı
31,113
Puanı
861
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Beklenilenin aksine ilk birkaç bölümün tutuk manada durgun ve alışma süreci olarak geçeceğini düşünüyorum, dile kolay 8 seneden sonra dönmek kolay değil. Ben de Özledim’in de ilk bölümleri öyleydi sonradan açılmıştı.

Keşke Exxen’de olmasa tek üzücü yanı bu, ama hiç yoktan iyidir en azından... O gemi geri dönüyor...

pompy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,854
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Beklenilenin aksine ilk birkaç bölümün tutuk manada durgun ve alışma süreci olarak geçeceğini düşünüyorum, dile kolay 8 seneden sonra dönmek kolay değil. Ben de Özledim’in de ilk bölümleri öyleydi sonradan açılmıştı.

Keşke Exxen’de olmasa tek üzücü yanı bu, ama hiç yoktan iyidir en azından... O gemi geri dönüyor...
Sihirli annemin şuçu neydi remake olmadı konular farklı

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski