Exxen Leyla ile Mecnun - 1. Sezon Yorumları

Ortalama bir bölümdü puanım 7.3

• İlginç
Reactions: Araf
4x8

A101 reklamını görünce çok kötü bölüm olacağını düşündüm ama neyse ki sonradan toparlandı, yine de sezonu genele yaydığımızda en vasat bölümdü. Leyla'nın intihra etmesiyle başlayan, sonrasında ekibin sarı bıyığı dahil etmesiyle gelişen olaylarla devam eden bölümde aksiyon hız kesmeden devam etti. Sarı bıyığı özlemişiz ama uçup kaçma olayı biraz uzadı sanki ama yine de sarı bıyığın bazı sahneleri iyiydi. Leyla'nın içine giren Mecnun, Dede ve İsmail'in macerası iyiydi. Leyla'nın babasıyla karşılaşmasındaki o dramatik sahnesi de iyiydi, içindeki iyi Leyla ancak öyle çıkabilirdi. İsmail Abi ile Einstein esprileri iyiydi. Bir de kripto para mevzusuna, kişisel gelişim seminerlere gönderme yapılan sahnelerle devam etti dizi. A101 sahnesi dışında, sondaki Leyla'nın küfür etmesi hayal kırıklığıydı. Bu dizinin en büyük tarafı küfür değil, küfürü farklı bir şekilde edilmesi ama bunu çok fazla göremiyoruz. Açık açık küfür de ediliyor ve bu da pek hoş durmuyor.

7/10

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: bazinga and MEnes
Exxen'e geçince dizinin eski samimiyetin çeyreği bile kalmadığını son bölümle görmüş olduk. Açık açık küfürler, ekibin topluca sahnesinin olmaması vs.. Skeç tadında geçiyor çoğu sahne. Erdal bakkal olmasa zaten son bölümde güldürecek 1 tane bile sahne yoktu.
Bölüme puanım 5.5 sezon geneli puanım 7 o da piyasada yerli komedi dizisi yok denecek kadar az olduğu için.

Exxen'e geçince dizinin eski samimiyetin çeyreği bile kalmadığını son bölümle görmüş olduk. Açık açık küfürler, ekibin topluca sahnesinin olmaması vs.. Skeç tadında geçiyor çoğu sahne. Erdal bakkal olmasa zaten son bölümde güldürecek 1 tane bile sahne yoktu.
Bölüme puanım 5.5 sezon geneli puanım 7 o da piyasada yerli komedi dizisi yok denecek kadar az olduğu için.
Sezon bitmeden sezona genel puanı verdiğine göre muhtemelen dizinin geri kalan iki bölümünü izlemeyecek. :A

Dizileri yarım bırakmama huyum olmasa exxendeki hiçbir bölümü izlemem son bölümden sonra :A
Bu arada ortada fragman falan yok bazıları ilk sezon 8 bölüm diyor
Senarist hikaye atmıştı dizi başlamadan önce.

dfrydwq.png

------

Ayrıca fragman da gözüküyor platformda. :D

1634933554712.png

• Beğendim
Reactions: xdragxx
Dizileri yarım bırakmama huyum olmasa exxendeki hiçbir bölümü izlemem son bölümden sonra :A
İlk sezon on bölüm sürüyor, böyle sezon finali olmaz ki. :A Son iki bölüm üst düzey olur, izlemeye devam etmeni tavsiye ederim, bilhassa sezon finali. :D Kabul ediyorum, küfür çıkıyor olması çok saçma ve çok gereksiz, @MEnes'le bu konuyu konuştuk mesela, çok rahatsızız bu konuda ama işte gelen tepkileri görüyorlarsa, muhtemelen beşinci sezon düzeltirler. Küfürsüz küfür etmelerini özledik, umarım düzelir.

Balon diye boşuna demiyoruz... @Maskeli Fedai

Balon diye boşuna demiyoruz... @Maskeli Fedai
Aykut hoca balon dizinin gemisinden atlayıp kendini kurtarmalı..

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and EmreCan
8.bölüm

Sezonun en zayıf bölümüydü, Erdal bakkal ve sarı bıyık sahneleri güldürdü ama. Diğer sahneler pek kayda değmez, yine de ben bu LİM evrenini çok seviyorum ve keyifle izledim zayıf bölümde bile.

6.6
------

Geniş aile vs LİM tartışmalarından önce çok net hatırlıyorum bu kadar soğuk değildin şimdi alakası yok diyorsun ama hatırlıyorum eski konulardan da mesajların var, o tartışmalar soğuttu bence seni dizinden o yüzden koptun diziden :A

Son düzenleme: