Unutulmaz Leyla İle Mecnun (2011-2014)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fazla ileri görüşlüymüş bu Burak Aksak... Önce Trt payı sonra Gambiya Dalasisi... Adamı içeri alırlar mazallah bu ne kardeşim... :A
TRT payını TRT'de eleştiren bir diziydi Leyla ile Mecnun, sonunda TRT payı da kalkacak. Gerçi artık bizi ilgilendirmiyor, sonuçta TRT'yi izlemiyoruz Erdal Bakkal gibi. :A Yakında Gambiya Dalasisi tespiti de tutacak, zaten direkt gündeme getirir. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

@The_Erinch bence yatırımını Gambiya Dalasisi üzerine yap. Leyla ile Mecnun geleceği gören bir dizi. TRT vergisine özel bir bölüm çektiler, TRT vergisi kalkıyor. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Efsaneler efsanesinin TRT bölümlerine sıfırdan başladım seneler sonra ve şu an 14. bölüm civarındayım. Gerçekten bir daha böylesi gelmez, Birçok bölümde sesli güldüren bir antidepres etkisi var tarif edilemez. Exxen bölümleri her ne kadar açlığımızı giderse de bu TRT bölümlerini izledikçe insan anlıyor ki esas Leyla ile Mecnun oralarda bir yerlerde halen... Halen dönüş mümkün o günlere ama eksik bir şeyler var... En başta Ezgi. Bu bölümleri izledikçe insan günümüzdeki Leyla'nın ne kadar sönük kaldığını daha iyi anlıyor... @MEnes @12.Adam @Araf

• Harika
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Efsaneler efsanesinin TRT bölümlerine sıfırdan başladım seneler sonra ve şu an 14. bölüm civarındayım. Gerçekten bir daha böylesi gelmez, Birçok bölümde sesli güldüren bir antidepres etkisi var tarif edilemez. Exxen bölümleri her ne kadar açlığımızı giderse de bu TRT bölümlerini izledikçe insan anlıyor ki esas Leyla ile Mecnun oralarda bir yerlerde halen... Halen dönüş mümkün o günlere ama eksik bir şeyler var... En başta Ezgi. Bu bölümleri izledikçe insan günümüzdeki Leyla'nın ne kadar sönük kaldığını daha iyi anlıyor... @MEnes @12.Adam @Araf
İlk 30 bölümün tarif edilemez kusursuzluğu ile Exxen bölümleri elbette kıyas yapılamaz ama ben hepsinden ayrı ayrı keyif almayı bilmek gerektiğini düşünüyorum. 2. Sezonda Exxen bölümleri de bence gayet iyiydi... Bu adamlar kafalarındaki finali yaptığında zaten geçtikleri tarihe tekrar tekrar geçip, orada kalıp, asla unutulmayacaklar...

• Harika
Reactions: 12.Adam