FX Legion - 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhahaha ah keşke bu adamın böyle kötü özellikleri yerine uçma koşma buz nefesi yıldırım atmak Dövüş falan falan otür özellikelri olsaydıda onları geliştirmesini izleseydik ozaman çok iyi anlardım işte ayoll :A :A :A @MEnes @MasacRE-
o tarz özellikler çok ergenik duruyor ben bu halini çok daha fazla sevdim zten diziyi sevmemdeki ana etkin bu derinlere dalma felsefesidir birde her derine dalışta sydney in derinlerini keşfetsek dahada mükemmel olacak dizi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o tarz özellikler çok ergenik duruyor ben bu halini çok daha fazla sevdim zten diziyi sevmemdeki ana etkin bu derinlere dalma felsefesidir birde her derine dalışta sydney in derinlerini keşfetsek dahada mükemmel olacak dizi :)
Hahahah tamamda ayoll böyle düşmanşarıyla nasıl bas edecek bu adam :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahahah tamamda ayoll böyle düşmanşarıyla nasıl bas edecek bu adam :A :A :A
melanie teyze uğraşıyor işte oğlanı düzeltmek için :) birde elinde sydney gibi güzel bir koz var o kızı bir delinin önüne atsan deli Albert Einstein zekasına sahip bir dehaya dönüşür :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sen o etkiyi bana sor :) sen ne anlarsın sydney etkisinden :) kendine aynada bakıp kendinden etkileniyormusun hayır tabiki ama ben sana bakınca çok daha fazla etkileniyorum :) işte öyle durumlar :)
Hhahaha doğru söylüyorsun aslında oyüzden kadın oyuncuları sevmemem konusunda eleştirileri taKmıyorum ayoll :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
evet ilk bölüm karışıktı ikinci bölüm çok daha anlaşılırdı anlamayan @Çiğdem- i kınıyoruz :)
kısaca oğlanın doğa üstü güçleri var ve bu gücünü kontrol etmesini henüz çözememiş? melanie adlı menopozlu teyze ise david in güçlerinin farkına varmasına ve onu kontrol etmesine yardımcı olmaya çalışıyor :)
yalnız @MasacRE- benimde anlamadığım bir yer var şimdi david in peşindekiler mutandlara karşı savaşan normal insanlarmı yoksa david in peşindekiler kötü mutandlardan bir grupmu veya her iki gruptamı parlağın peşinde :)
Bu iki bölümde onların mutant olduklarına dair bir şey gösterilmedi, insandır herhalde onlar. Yalnız şu iki gözü farklı renkte olan adamda bir numara olabilir o pek tekin görünmedi bana :A

Hhahaha ah keşke bu adamın böyle kötü özellikleri yerine uçma koşma buz nefesi yıldırım atmak Dövüş falan falan otür özellikelri olsaydıda onları geliştirmesini izleseydik ozaman çok iyi anlardım işte ayoll :A :A :A @MEnes @MasacRE-

Öyle olsaydı ben diziyi izlemezdim zaten :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu iki bölümde onların mutant olduklarına dair bir şey gösterilmedi, insandır herhalde onlar. Yalnız şu iki gözü farklı renkte olan adamda bir numara olabilir o pek tekin görünmedi bana :A

Öyle olsaydı ben diziyi izlemezdim zaten :A
şimdiki düşmanlar insanlardan oluşuyorsa melanie teyzeye güveniyorum yenecektir onları :) çünkü mutantlar ın daha üstün özellikleri olmalı :) asıl savaş hem insanları hem iyi mutantları yok etmeye çalışacak olan kötü mutant gurubu ortaya çıkınca gelecektir :) o zamana kadar umalım @Çiğdem- le izdivacımız pardon yine laf dağıldı :) o zamana kadar umarım david kendine gelir de syd le birlikte güçbirliği yapar :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
şimdiki düşmanlar insanlardan oluşuyorsa melanie teyzeye güveniyorum yenecektir onları :) çünkü mutantlar ın daha üstün özellikleri olmalı :) asıl savaş he insanı hem iyi mutantları yok etmeye çalışacak olan kötü mutant gurubu ortaya çıkınca gelecektir :) o zamana kadar umalım @Çiğdem- le izdivacımız pardon yine laf dağıldı :) o zamana kadar umarım david kendine gelir de syd le birlikte güçbirliği yapar :)

İlk bölümün sonlarında kaçarlarken, adamlar makineli tüfeklerle ateş ediyorlardı bunlara. Bunlar da uçuruyordu onları özel güçleriyle :D O yüzden en azından askerler insandı yani belki dediğim gibi başlarındaki herif mutant olabilir. Ya da o adamın elinde vardır mutantları onları kullanabilirler Melanie'lere karşı.

Bu arada ben Syd'e dokunulmama olayını hiç sevmedim. Tam David'le yakınlaşıyor gibi oluyor ateşli bir sahne bekliyorum, o sırada aman bana dokunma bana deyip uzaklaşıyor hevesim kursağımda kalıyor :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk bölümün sonlarında kaçarlarken, adamlar makineli tüfeklerle ateş ediyorlardı bunlara. Bunlar da uçuruyordu onları özel güçleriyle :D O yüzden en azından askerler insandı yani belki dediğim gibi başlarındaki herif mutant olabilir. Ya da o adamın elinde vardır mutantları onları kullanabilirler Melanie'lere karşı.

Bu arada ben Syd'e dokunulmama olayını hiç sevmedim. Tam David'le yakınlaşıyor gibi oluyor ateşli bir sahne bekliyorum, o sırada aman bana dokunma bana deyip uzaklaşıyor hevesim kursağımda kalıyor :A

aslında gidişat kötü insanlarla kötü mutantların iyi insanlarla iyi mutantlar savaşına doğru gidecek gibi :)
ben syd e dokunulmamasını seviyorum:) kız orda öyle bekliyor tazeliğini koruyor taa ki ben yanına gidene kadar el sürülmemiş olacak :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
aslında gidişat kötü insanlarla kötü mutantların iyi insanlarla iyi mutantlar savaşına doğru gidecek gibi :)
ben syd e dokunulmamasını seviyorum:) kız orda öyle bekliyor tazeliğini koruyor taa ki ben yanına gidene kadar el sürülmemiş olacak :)

Dizinin nereye gideceği belli olmaz. Zaten ilk sezon David'in karakterini tanımayla psikolojisini çözmeyle geçer. Sonrasında saçmalarlarsa bırakırız zaten :D

Sanki bizim gidip Syd'e el sürme imkanımız var, bari oradakiler sürsün elini bizde izleyelim o ona da razıyım ben :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizinin nereye gideceği belli olmaz. Zaten ilk sezon David'in karakterini tanımayla psikolojisini çözmeyle geçer. Sonrasında saçmalarlarsa bırakırız zaten :D

Sanki bizim gidip Syd'e el sürme imkanımız var, bari oradakiler sürsün elini bizde izleyelim o ona da razıyım ben :A

daha sonra konu bozulurmu bilemem ama ben başroldeki oyuncuyu sevdim boş bir oyuncu değil mimikleriyle hareketleriyle kendini karaktere tamamen bürümüş durumda :) rachell keller ise zaten herşeyiyle mükemmel :) oyuncularını sevdiğim dizileri kolay bırakmam yinede konu fazla bozmaz umarım :)
syd e dokunulma konusuna gelince :) istediğim şey imkansız olsa bile hayalllerimde ona ulaşma imkanımı kaybetmediğim müddetçe ona benden başkası dokunmasın isterim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3. Bölüm

muhteşem bir bölüm daha izledim @Çiğdem- @MasacRE- @Harunnn60 unutmayın izlemeyi zaten unutmanız imkansız arada bir dürtüklerim böyle :) @xemrexxx topacı sende izle :)

david i uyuşturduklarında çocuk şekliyle geçmişe dönüş yaptı portakal kafalı birinden kaçıyormuş oğlan ama o neyin nesidir çözemedik :) sydney in dokunmama sebebi karşıdakine zarar vermekten kaçınmasıymış kız dokununca artık ne oluyorsa millete :) ben tüm riski göze alıp sydneyin her tarafıma dokunmasını tercih ederdim :)
david bir an önce güçlerini kontrol etmeyi öğrensede icraata geçse artık geçmişe dönüş sahneleri sıkmaya başladı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x3. Bölüm

muhteşem bir bölüm daha izledim @Çiğdem- @MasacRE- @Harunnn60 unutmayın izlemeyi zaten unutmanız imkansız arada bir dürtüklerim böyle :) @xemrexxx topacı sende izle :)

david i uyuşturduklarında çocuk şekliyle geçmişe dönüş yaptı portakal kafalı birinden kaçıyormuş oğlan ama o neyin nesidir çözemedik :) sydney in dokunmama sebebi karşıdakine zarar vermekten kaçınmasıymış kız dokununca artık ne oluyorsa millete :) ben tüm riski göze alıp sydneyin her tarafıma dokunmasını tercih ederdim :)
david bir an önce güçlerini kontrol etmeyi öğrensede icraata geçse artık geçmişe dönüş sahneleri sıkmaya başladı :)
aksiyon olmustur artık umarım :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu tarz dizileri eskiden @cevaa kaçırmazdı ama ben mesafeliydim bu tarza :) ben şimdi alıştım fantazik dizilere cevaa kayıp nerde napıyor belli değil artık göremiyoruzda :)

baştan sona ful aksiyon hemde fantaziyle birlikte içiçe gidiyor :)
Hhahah aa senin anladığın aksiyondan değil benim anladığım aksiyondan vardır inş :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhahah aa senin anladığın aksiyondan değil benim anladığım aksiyondan vardır inş :F
benim anladığım türden aksiyonu pek koymuyorlar sydney orda öylesine bekliyor oysa o kızı bulmuşsun insan değerlendirmezmi ? lanet olsun yönetmene :)