FX Legion - 1. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x7. Bölüm

bu bölümde herşey çok anlaşılırdı 5. bölümde kendimi boşuna yormuşum bölümü anlatmak için 6. bölümde insanın ufku genişliyor @Çiğdem- @MasacRE- :)

david in içindeki mutant david e olur olmadık hayaller göstererek onun olmayan aklını bulandırmaya çalışıyorlar:) lenny ve kocakafa nın tüm amacı david i yoldan çıkarmak bakalım david ne halt yiyecek .
altıyı hallettik :) 7. bölümü beklemeye başladım :)
Bu da benim yorum :D

5 ve 6. bölüm yorumu
Şimdi önce 5. bölümden başlayayım. 5. bölümde David ablasını kurtarmaya gittiğinde zaten kendi kontrolünde değildi. Lenny, Benny, o kocakafalı falan hep onun bedenini ele geçiren parazitler. Lenny'nin de kötü olduğu aşikar. Ama farkları ne onların pek anlayamadım genel olarak hepsi kötüler çünkü :D

5. bölümün sonunda The Eye Melanie'lerin yanındaki bir adam kılığında yanlarındayken en son David ile Syd'e ateş ediyor ve tam orada Syd bu bölümde daha önce olduğu gibi David'den onları beyaz odaya götürmesini istiyor. Sanırım orada işler tam yolunda gitmediği için koca kafalı da geliyor. Oradan kurtulmayı denerken akıl hastanesine geçiyoruz.

6. bölümde ise sanırım David o son olaydan kurtulmayı denerken, akıl hastanesinde geçen farklı bir gerçeklik yarattı. Bu bölüm oradan devam etti. David buradan çıkmak istemediğini söyledi Syd'e, kendini orada güvende hissediyormuş fakat gerçekte silahtan çıkan mermiler de yaklaşıyor. Yavaş yavaş ilerlediği gösterildi çünkü. Yani zaman yavaşladı diyebiliriz.

Bir de bölüm boyunca ara ara görünen zırhlı adam da Kerry midir nedir o aynı bedende yaşayanlardan erkek olan çıktı. O da ayrı merak konusu ne alaka o adam çözemedim :D

@Çiğdem- senin de değerli analizlerini bekliyoruz :A
6.bölüm ne izlediğimi anlamadım ayoll bölüm yorumlarında millet şey yazmış bir b.. anlamadım yazmıs hahah gül gül öldüm yaa biriside bir b.. anlamadım diyenlerte eleştiri yazısı yazmıs :F iğrencti birde bu bölüm böcekler falan vardı yiyecek ıyy :ppp:

bu arada 7.bölümü arattım heryerde bulamadım @destere nerede izledin 7.bölümü yorumda yapmıssın ama çıkmamıs (b)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
6.bölüm ne izlediğimi anlamadım ayoll bölüm yorumlarında millet şey yazmış bir b.. anlamadım yazmıs hahah gül gül öldüm yaa biriside bir b.. anlamadım diyenlerte eleştiri yazısı yazmıs :F iğrencti birde bu bölüm böcekler falan vardı yiyecek ıyy :ppp:

bu arada 7.bölümü arattım heryerde bulamadım @destere nerede izledin 7.bölümü yorumda yapmıssın ama çıkmamıs (b)
aaa 6 yazacağıma 7 yazmışım yazım hatası:) 7 daha yayınlanmamıştı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa 6 yazacağıma 7 yazmışım yazım hatası:) 7 daha yayınlanmamıştı :)
benide şaşırttın bee aa sen benim bölüme yanlıs yazınca dalga geçiyordun sıra bende demek 7.bölüm çıkmadan hayal gücünle izleyip yorumladın ayoll diziden bile önde gidiyorsun ayoll
:A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
benide şaşırttın bee aa sen benim bölüme yanlıs yazınca dalga geçiyordun sıra bende demek 7.bölüm çıkmadan hayal gücünle izleyip yorumladın ayoll diziden bile önde gidiyorsun ayoll
:A :A :A
niye yorumdan anlamadınmı altıncı bölümü yorumlamıştım başlık seni şaşırtmasın :) gerçi bende anlamadığım bölümü yorumlamıştım anlaşılmayan bölümün yorumuda haliyle anlaşılmaz :)
@MasacRE- şimdi koşarak gelir çekilin ben herşeyi anladım der :) ya bizi işletiyor ya da harbiden anlıyor ? :) artık orasını allah bilir :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
niye yorumdan anlamadınmı altıncı bölümü yorumlamıştım başlık seni şaşırtmasın :) gerçi bende anlamadığım bölümü yorumlamıştım anlaşılmayan bölümün yorumuda haliyle anlaşılmaz :)
@MasacRE- şimdi koşarak gelir çekilin ben herşeyi anladım der :) ya bizi işletiyor ya da harbiden anlıyor ? :) artık orasını allah bilir :)
hahaha ayy sankı ne anlattığını anladımda 7.bölüm gibi sandım ayoll :F

dizimagta bir b.. anlamadım yorumlarına eleştiri yazmıs birisi nasıl bir b.. anlamadınız demiş uzun uzunda anlatmıs @MasacRE- olmasın o ayoll :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahaha ayy sankı ne anlattığını anladımda 7.bölüm gibi sandım ayoll :F

dizimagta bir b.. anlamadım yorumlarına eleştiri yazmıs birisi nasıl bir b.. anlamadınız demiş uzun uzunda anlatmıs @MasacRE- olmasın o ayoll :A :A :A
yok o değildir?çünkü masacre de kesin anladım demiyor nerdeyse anladım demişti en son :) herşeyi anlayanlar bu dünyalı değil onlar farklı bir evrende yaşıyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu bölümde herşey çok anlaşılırdı demişsin ne anladın ayoll :F
işte onu bende anlamadım? her şeyi anladım dedikten sonra yoruma geçtim baktım anlatacak bişey yok:) anlarmış gibi yapıp geçtim o kısmı :) sende her spoiler ı okuma orası öylesine işte anlarmış gibi yapanların spoiler ı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tamam 2 bölüm de bundan indireyim :lol:

Fantazikden kastın fantastik değildir umarım :neutral:
Bir de Legion mu Iron First mi? :)
fantastik evet :) yani mantık dışı ama işte izliyrosun bir şekilde :)
legion mu iron fist mi dersen ikisininde ilk bölümüne bak derim iron fist daha bir anlaşılır legion ise anlaşılmadığı için ilginç :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fantastik evet :) yani mantık dışı ama işte izliyrosun bir şekilde :)
legion mu iron fist mi dersen ikisininde ilk bölümüne bak derim iron fist daha bir anlaşılır legion ise anlaşılmadığı için ilginç :)
7.BÖLÜM vlla bu diziden aradığım aksiyonu sonunda buldum ayoll ilk defa keyif alarak izledim hemen izleyin @MasacRE- @destere 2.sezona umutlandım :Z
şu tuhaf kızın başroldekı oğlanla olan kavgası çok güzeldi kısa saçlı tuhaf kız baya aksiyon verdi bu bölümde koridordakı kavgaları güzeldi ve yaralı yüzlü bir tuhaf adam daha geldi düşman olarak baya renk katıcak gibi görünüyor diziye byle sahneler istiyorduk işte ayoll :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
3 bölüm peş peşe izledim şu an @Tolstoyevski gibi görüyorum dünyayı :A
neyse tek heyecanlandıran şey
x li sandalye charles xavier mi geliyor yoksa elyafyallayokul üstüne bir de patrick stewart ın dizide oynama isteği haberini okudum gidip sakinleşmem lazım şu an

@destere @Çiğdem- @OzaN

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3 bölüm peş peşe izledim şu an @Tolstoyevski gibi görüyorum dünyayı :A
neyse tek heyecanlandıran şey
x li sandalye charles xavier mi geliyor yoksa elyafyallayokul üstüne bir de patrick stewart ın dizide oynama isteği haberini okudum gidip sakinleşmem lazım şu an

@destere @Çiğdem- @OzaN
arada bir anladığın kısımlara denk gelirsen bizede anlat :)