Netflix La Casa De Papel - 5. Sezon (Final) Yorumları

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,162
Puanı
1,061
Yorumumu yapmamisim. Icerige yorumladan diyorum ki, bu sezon gercekten bomba gibi olmus. 5. sezonun ilk 5 bölümü nefes kesen cinsten ve son 5 bölüm icin sabirsizlaniyorum. Gelsin artik Aralik. :Z

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
5x10 (Final)

Diziyi aslında 4. sezonun başında bırakmıştım ancak nasıl bir final yaptıklarını merak ettiğim için direkt son bölüme atladım pek de bir şey kaybetmeden ufak tefek şeyler hariç. İyi ki de atlamışım çünkü tamamen zaman kaybından ibaret vasat bir yapım olup çıkmış. Keşke ilk iki sezonda final yapıp bitirselerdi, bu kadar batırmazlardı.

Her şeye rağmen yine de etkileyici bir final olması adına tüm o karakterlerin ölmesini tercih ederdim. Fake ölüm ile milleti kandırıp pirinçten yapılma çakma altınlarla olayı başarıyla noktalamaları, o sevinç sahneleri filan.. Baydıkça baydı. Bu kadar klişeye gerek var mıydı bilmiyorum. Keşke kötü bir sonla bitseydi…

Bölümün tek artısı babasının ölüm sahnesini görmemiz oldu. Bir de polis kadın ne ara onlarla işbirliği yaptı ve onlardan biri oldu onu anlamadım, izleyen birisi bilgilendirirse sevinirim…

4

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
5x10 (Final)

Diziyi aslında 4. sezonun başında bırakmıştım ancak nasıl bir final yaptıklarını merak ettiğim için direkt son bölüme atladım pek de bir şey kaybetmeden ufak tefek şeyler hariç. İyi ki de atlamışım çünkü tamamen zaman kaybından ibaret vasat bir yapım olup çıkmış. Keşke ilk iki sezonda final yapıp bitirselerdi, bu kadar batırmazlardı.

Her şeye rağmen yine de etkileyici bir final olması adına tüm o karakterlerin ölmesini tercih ederdim. Fake ölüm ile milleti kandırıp pirinçten yapılma çakma altınlarla olayı başarıyla noktalamaları, o sevinç sahneleri filan.. Baydıkça baydı. Bu kadar klişeye gerek var mıydı bilmiyorum. Keşke kötü bir sonla bitseydi…

Bölümün tek artısı babasının ölüm sahnesini görmemiz oldu. Bir de polis kadın ne ara onlarla işbirliği yaptı ve onlardan biri oldu onu anlamadım, izleyen birisi bilgilendirirse sevinirim…

4
Bence bir önceki sezonda profesörün gizlendiği yeri bulup onla karşılaşınca oldu :A ben orda sezmiştim bunun olacağını

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,162
Puanı
1,061

Sanirim sonradan gelen polis kadindan bahsediyorsun. O kadin, Profesör'ün yerini bulmustu. Hatta onlari dize getirmisti. Ama hamileydi. Suyu gelmisti. O sebeple onlarin yardim etmesine müsade etmek zorunda kaldi, ve böylece ipi yine onlarin eline vermek zorunda kaldi.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Sanirim sonradan gelen polis kadindan bahsediyorsun. O kadin, Profesör'ün yerini bulmustu. Hatta onlari dize getirmisti. Ama hamileydi. Suyu gelmisti. O sebeple onlarin yardim etmesine müsade etmek zorunda kaldi, ve böylece ipi yine onlarin eline vermek zorunda kaldi.
Tamda tahmin ettiğim gibi :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bence bir önceki sezonda profesörün gizlendiği yeri bulup onla karşılaşınca oldu :A ben orda sezmiştim bunun olacağını
Orada tamamen kucaklaşacak kadar birbirlerini sevmişler miydi Yani :A

Sen final sezonunu izledin mi ki spoiler açmışsın 😱 :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Nasil olsa bugün yarin izlerim. Fark etmez. Hem spoiler'lar okumak icindir :A :A :A
Geçen @Dosi beni üstelik spoiler butonuna rağmen kızgın suda kaynatmıştı (ha… ile başlayan kelimeyi yasakladı kullanmamı ama anladın İşte :A ) o yüzden tedirginim artık :( :bilmem:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Geçen @Dosi beni üstelik spoiler butonuna rağmen kızgın suda kaynatmıştı (ha… ile başlayan kelimeyi yasakladı kullanmamı ama anladın İşte :A ) o yüzden tedirginim artık :( :bilmem:
Anlamadım hangi kelime.
Bu arada dizinin sonu iyiydi dediğimiz zaman bile bizi haşlayansin 😡

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yahu karnı burnunda biri var. Klişe sahnelerle işi çözmek zor değil :A
Yes ama o hamile polis kadın, profesöre baya bir düşman gibiydi. Finalde ise ona yardım eden sevgi böceğine dönmüş, birbirlerine kucaklaşmalar öpmeler filan bu profesör de tüm polis kadınları eninde sonunda safına çekiyor anlaşılan :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5x10 (Final)

4
Bu diziden beklenen bir son tabii ki :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski