Netflix La Casa De Papel - 3. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
3. sezondan pek umudum olmasa da yine de izleyeceğim elbette. Dizinin kalitesi yine belli bir seviyede olacaktır ama bol bol popüler kültür esamesi göreceğimizi düşünüyorum. Umarım beni yanıltırlar ama genelde yanılmam...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Rio'yu kurtarmak için Merkez Bankası'nı hedef almak mı? Profesör'ün bu konularda ne kadar acemi olduğu ortada. Bu sorunu çözecek kişi belli :A

michael-scofield_1807660_m.jpg
O da 3.sezonda bozuyordu :A Yeniden cekilerek rezalet bi iş yaptılar:A Ama herkes efsane geri döndü diye pohpoluyordu :A
Yine bir CW dizisinin bahsi açıldı, zehirli CW dizileri peşimizi bırakmıyor. :A
Onlar CW'nin peşini bırakmıyorlar:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O da 3.sezonda bozuyordu :A Yeniden cekilerek rezalet bi iş yaptılar:A Ama herkes efsane geri döndü diye pohpoluyordu :A

Onlar CW'nin peşini bırakmıyorlar:A
Ben dizi olarak değil karakter olarak dedim zaten. Scofield hapisten adam kaçırmanın bir numarasıdır, profesörü aşar o işler :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1. Bölüm

İlk bölümü izledim. Özlemişim yeminle efsaneyi:bhr::love1:
Rio salağı yüzünden başımıza bi şey geleceği belliydi. Tokyo bu çocuğa fazla geliyor çocuk kendinden geçiyor. Napacağını şaşırdı sersem. Hemen bulundu yeri. Birde 3 sahil güvenlik aracı için bi silah hazırlamış. Hem vursan ne olacak. Adadan nereye kaçacaksın. Yazık valla.:A

Berlin'in o kadar taranıp hayatta kalmasını nasıl açıklayacaklar merak ettim. Ekipten gizleniyor yaşadığı. Mantıklı bir açıklama bulunamayabilir.:(

İlgimi çeken yeni soygun oldu. Yeni soygun daha büyük başladı. Merakla 2. Bölüme geçeceğim akşam.:Z

8/10

• Beğendim
Reactions: Forumdash

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Beni sıkıyor arka arkaya çok bölüm izlemek ya, o yüzden yayıyorum bu şekilde :A
Eğer o yapım akıcı ve arka arkaya izlemesi keyifli bir yapımsa neden sıkılasın ki? :A Mesela ben 8 günde 61 bölüm Avatar'ı yok ettim. O kadar iş güç olmasına rağmen 8 günde bitti yani. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Eğer o yapım akıcı ve arka arkaya izlemesi keyifli bir yapımsa neden sıkılasın ki? :A Mesela ben 8 günde 61 bölüm Avatar'ı yok ettim. O kadar iş güç olmasına rağmen 8 günde bitti yani. :A
Animeler kısa oluyor ama ya, onun 8 günde 61 bölümüyle bunun 4 günde 8 bölümü arasında göründüğü kadar büyük bir fark yok bence :A Bu dizi de izlenebilir tabi daha kısa sürede dediğin gibi akıcı da zaten ama bu yolu tercih ediyorum ben sindire sindire izliyorum bu şekilde acele etmeden :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
3x1

Tamamen ilk sezonun yani ilk iki kısmın hatrına izlenecek bir 8 bölüm olacak. Tıpkı Prison Break gibi keşke LCDP de tadında bıraksaydı işi, vurgun yapmak için geri dönmeseydi. Bu sezonun tek bir bölümünden bile ilk iki sezondaki herhangi bir bölümden alınacak keyfin alınabileceğini düşünmüyorum tekrar moduna geçtiğinden dolayı, ama belli de olmaz.

Berlin olayını tam anlamadım altyazıda büyük güne 5 kala dediği için ilk başta Berlin acaba ölmedi mi diye düşündüm ama büyük ihtimalle o ilk sezondaki büyük soygunun öncesine dayanıyor, umarım da öyledir.

Rio’nun Aptallığından dolayı tekrardan işe girişme olayı gerçekten çok zorlama ve gereksiz. Profesör bir şeyler söyledi ama bana pek gerçekçi gelmedi. Orada sadece Denver gerçekçi davrandı, gerisi kuru romantizm.

6.5/10

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Animeler kısa oluyor ama ya, onun 8 günde 61 bölümüyle bunun 4 günde 8 bölümü arasında göründüğü kadar büyük bir fark yok bence :A Bu dizi de izlenebilir tabi daha kısa sürede dediğin gibi akıcı da zaten ama bu yolu tercih ediyorum ben sindire sindire izliyorum bu şekilde acele etmeden :A
Yok aynı kapıya çıkmıyor emin olabilirsin. :A 8x50 de 400 dakika. 61x20 de 1220 dakika yapar. Yani arada bence epey bir fark var... :A Bu dizi için ise bilmiyorum, beni ne kadar saracağına bağlı olarak 1 veya 2 günde tüketebilme ihtimalim var. İlk sezonu 3 4 günde falan bitirmiştim ama bu sezonun o kaliteye ulaşamayacağı gibi bir his de var içimde tabi...

• Güldürdün
Reactions: MasacRE