Netflix La Casa De Papel - 3. Sezon Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
69839

Profesör ve ekibi, Rio’yu kurtarmak için yeniden bir araya geliyor. Cesur ve tehlikeli bir planla bu kez İspanya Merkez Bankası’nı hedef alan ekip, asla yılmayacak.

Diziyle ilgili yorumlarınızı sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Berlin varken gerisinin esamesi okunmaz. :A Onu da öldürdüler ama flashback sahneleriyle dizide göreceğiz kendisini sanırım. :A
Aaa o konuda :A
Acaba ölmedimi eski sahnemi ben acıkcası bu adamı efsane şekilde ölünce sevmiştim :A Şimdi hortlatıp tekrar bozmasınlar ama Profosor ile kardeş olduklarını idda ediyordum o konuyu açığa kaustururlarsa iyi olur :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aaa o konuda :A
Acaba ölmedimi eski sahnemi ben acıkcası bu adamı efsane şekilde ölünce sevmiştim :A Şimdi hortlatıp tekrar bozmasınlar ama Profosor ile kardeş olduklarını idda ediyordum o konuyu açığa kaustururlarsa iyi olur :A

Kardeşler zaten ya, aksi bir ihtimal olamaz. İkisinin flashback sahnelerinde görürüz Berlin’i sadece. O kadar kurşun yedikten sonra yaşarsa çok saçma olur zaten. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kardeşler zaten ya, aksi bir ihtimal olamaz. İkisinin flashback sahnelerinde görürüz Berlin’i sadece. O kadar kurşun yedikten sonra yaşarsa çok saçma olur zaten. :A
O konuda sezon fınalınde o dönem @Forumdash @destere izliyorduk birlikte sezon fınalınde baya bir tartışmıştık taş kafalar aksini idda ediyordu :A :A :A Geçen alamancı @kerem de bana katıldı senle 3 olduk kütük @MasacRE de rahmetliye gıcık oldundan oda bizden olursa 4-2 oluruz :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Prison Break tam senlik dizi aslında, niye inatla izlemiyorsun onu anlamıyorum :A
Benim sanırım Merlin ve Supernatural ilk yabancı dizilerimdi işte çok eskileri saymazsak bunada 2009 gibi bir ara bakacak olmuştum ama ozamanlar çok yabancı dizi tutkunluğu yok kapatılan dizimag ile 2011 den sonra yabancı dizi tutkunluğu başladı insanlarda benimde çok önceden biten dizileri bakmama gibi krıterim var :A :A :A