Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Dün gördüm tekrarı. Bence hafta içi en baştan versin. Son bölümün tekrarını bir yere kadar yayınlarsın. Ama yeni seyirci çekmek için tüm hikayeye hakim olmak lazım bu yüzden ilk sezon tekrarı da şart. Tabi bunu yazın yapmalıydı aptal Star.
Pardon pazartesi değil salı 00.15'teymiş. Bu saatten sonra gündüz kuşağında verilse bir şey fark etmez çok izlenen yapımlar arasında kimse bakmaz. Umarım yükselir ama bu amatörlüklerden sonra pek umudum kalmadı. :(

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pardon pazartesi değil salı 00.15'teymiş. Bu saatten sonra gündüz kuşağında verilse bir şey fark etmez çok izlenen yapımlar arasında kimse bakmaz. Umarım yükselir ama bu amatörlüklerden sonra pek umudum kalmadı. :(
Benim umudum var aslında ya. Kurşun ve Diriliş Osman gelmeden 4 bandına çıkabilecek gibi.

Göremezse 26’ya kadar gider en azından. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Aserat

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Güzel bölümdü. Tahmin edildiği gibi Kuzgun ve Ferman kardeş çıktı. Kuzgun son sahnede mektubu fark etti ama Neşe bir şekilde okumasını engelleyecek anlaşılan. Aslında okusa ve olaylar karışsa senaryonun hareketlenmesi için daha iyi olur.

Bölümün en sinir bozanı ise Meryem'di. Hep Dila'nın yüzünden demesi, sürekli Güneş'e yanaşması sinir etti. Biri Twitter'da Güneş varoş Meryem'e varoş görünerek gözüne gireceğini anlamış diye yazmış imzamı atarım. :A

Her bölüm Ferman hayranlığım artarken Kuzgun'dan soğuyorum. Biri kültürlü, sevecen, tam bir aile babası imajı verirken diğeri höt zötten başka bir şey bilmeyen biri. Gelecek hafta DilFer düğününü görürüz umarım. :Z