Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gariban sensin. :A Herkes doğru yolu buluyor Onur gelse de gelmese de yaşanacaktı bu. :A
Onur Saylak'ın etkisi var elbette ama ben diziyi zaten izliyordum ve eksik bölümleri tamamlayacaktım. :A Çünkü Kuzgun cidden güzel dizi yani. :A
Onur Saylak varsa biz de varız, rahat olun... :A
Ayy işte bende devam edecem edecem ama bir işaret bir kıvılcım gerekiyordu :F Onur bey orada devreye girdi :A :A :A

Soğuk kaldığım bir diziye başlamak insana çok zor geliyor yabancılarda da aynı durum var bir başlasam çorap söküğü gibi geliyor ama başlayabilmek asıl olay :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
17. Bölüm Fragmanı (Yeni Sezon):

Dila'dan Kuzgun'a yılın golü. :Z HARİKA BİR SEZON OLACAK. :oley:

@Çiğdem @Yiğitt @ozgur2113 @alperuz @Dosi @turkuazz @cookies @MEnes
Dila bölüme damga vurmuş :D
İnş Onur bey Burcunun peşinde oyuncak olmaz :A Fragman biraz düşük vitesli bence Onur beye Burcu için yanlıs bir senaryo inş yazılmaz @Aserat coşturucak türden :A :A :A @Aserat @Sherlock @MEnes @Yiğitt @ozgur2113 @cookies

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ayy işte bende devam edecem edecem ama bir işaret bir kıvılcım gerekiyordu :F Onur bey orada devreye girdi :A :A :A

Soğuk kaldığım bir diziye başlamak insana çok zor geliyor yabancılarda da aynı durum var bir başlasam çorap söküğü gibi geliyor ama başlayabilmek asıl olay :F :F :F
Ben Onur Saylak olmasa da başlayacaktım. Bu planlarımda vardı o yüzden durumum seninle aynı değil. :A Ama Onur Saylak diziye etki edecek o ayrı bir şey. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Halka'dan umudumu kesmedim ki hala. :A Ocak'ta dönüp yine mükemmel bir senaryo ve karakterlerle bizi selamlayacaktır o ekip. :A
Farklı oyuncular olması değilde izlediğin dizinin senaryosu değişince o en hoşuma gitmeyen şey :F Sana Halka adıyla farklı bir dizi sunacaklar :A :A :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Farklı oyuncular olması değilde izlediğin dizinin senaryosu değişince o en hoşuma gitmeyen şey :F Sana Halka adıyla farklı bir dizi sunacaklar :A :A :A
Hayır öyle olmayacak. :A Halka hikayesi itibarıyla Halka dışında başka bir şey anlatamaz, bu mümkün değil. :A Sadece karakter hikayeleri değişecek ama mücadele edilen oluşum aynı olacak. Bu yüzden kalitesinden ödün vermeyeceğini düşünüyorum, hele dijitalde gelirse buna kesin gözüyle bakıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır öyle olmayacak. :A Halka hikayesi itibarıyla Halka dışında başka bir şey anlatamaz, bu mümkün değil. :A Sadece karakter hikayeleri değişecek ama mücadele edilen oluşum aynı olacak. Bu yüzden kalitesinden ödün vermeyeceğini düşünüyorum, hele dijitalde gelirse buna kesin gözüyle bakıyorum. :A
Senle Halka sezon fınalı yaptından beridir konusuyoruz forumda ihtimali olan herşeye nayır nolamaz :F Bir bir gerçekleştikçede Aaa bir sezon fınalını inceledimde böyle olmasınıda bekliyordum :F :F :F

Nasılsa öyle olsa bile yine böyle olmasıda mantıklı diye kendini ikna ediceksin :F Şuan bu modda takılsanda fark etmez :A :A :A
0:45 :F :F :F

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Keşke Jet Sosyete izleseydin tüm kadronun değil 2-3 oyuncunun gidişiyle kurtarırdın en azından. :A

• Güldürdün